|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
2.9.2019 18:16:30   
vonavoj
Bravo sanjice. Veci strah imaju roditelji,nego deca.Koliko vam je skola udaljena?Moja od sutra ide i vraca se sama,kao i prosle godine. Samo sam danas isla,i to je bila u fazonu,mama znam put.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.9.2019 13:15:07   
Maslacak15
moj najstariji sin je jutros polozio ispit za "plivacku bronzu". puni 8 godina u decembru. to mu ovde dodju zvanicne kategorije plivackog umeca. morski koniic je prva, to kad tek naucis da plivas pa onda idu bronza, srebro i zlato. naravno koga uopste interesuje i postoje kriterijumi sta moras da znas da bi isounjavao uslove. F je isplivao 200 m za 7;55 minuta, dohvatio predmet ronjenjem sa dva metra dubine i skakao sa 1 m daske ( skakao je on vec i sa 3m  ali ne na ispitu)....sav je srecan i ponosan😄


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.9.2019 16:00:21   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

moj najstariji sin je jutros polozio ispit za "plivacku bronzu". puni 8 godina u decembru. to mu ovde dodju zvanicne kategorije plivackog umeca. morski koniic je prva, to kad tek naucis da plivas pa onda idu bronza, srebro i zlato. naravno koga uopste interesuje i postoje kriterijumi sta moras da znas da bi isounjavao uslove. F je isplivao 200 m za 7;55 minuta, dohvatio predmet ronjenjem sa dva metra dubine i skakao sa 1 m daske ( skakao je on vec i sa 3m  ali ne na ispitu)....sav je srecan i ponosan😄


Bravooo,čestitam,svaka čast❤I treba da bude srećan,ponosan.Da je živ i zdrav,i da niže uspehe,da ga sreća prati na svakom koraku.Srdačan pozdrav.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.9.2019 20:59:13   
vonavoj
Bravo za plivace!Moram da pohvalim moje devojcice,ostale su same dok smo vodili M kod lekara,to je bilo skoro 1.5h..Bile su dobre,J je uzela bananu,kaze rekla sam da i T uzme😁porasle moje devojcice.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.9.2019 22:32:54   
veselicaa
Bravo za decicu user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.9.2019 9:20:33   
milicicak
Bravo za plivaca i briznu stariju seku user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.9.2019 9:36:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bravo za plivace!Moram da pohvalim moje devojcice,ostale su same dok smo vodili M kod lekara,to je bilo skoro 1.5h..Bile su dobre,J je uzela bananu,kaze rekla sam da i T uzme😁porasle moje devojcice.
Bravo za dečicu❤❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
11.9.2019 18:29:27   
Olga75
Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
11.9.2019 18:56:57   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Olga75

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog user posted image


bravo, zverčice user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
11.9.2019 19:01:32   
flamingos
Bravo za peticu!!!


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
11.9.2019 22:28:06   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Olga75

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog user posted image



Bravo devojcice. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.9.2019 14:45:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Olga75

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog user posted image


Kod nas drugi razred i pala prva petica iz srpskog 😁❤️. Mama preponosna kao da je diplomirala😂Bravo za nasu decicu ❤️

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.9.2019 15:14:29   
flamingos
Bravo za dečicu.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.9.2019 18:54:35   
flamingos
Evo i mi da se pohvalimo-na inicijalnim testovima-iz srpskog  imali smo maksimalan broj bodova.Iz matematike samo  dve greške.A iz srpskog,dobismo peticu,u pitanju je sastav na zadatu temu.Sinoć je pisala i nosila sam učiteljici da pregleda kad svoj deci bude pregledala,jer im obavezno traži da,kada im zada domaći,sveske ostave na sto pre početka časa i pregleda im.Odnela sam joj danas i sad sam išla po njih i taman podelila i rezultate inicijalnih testova.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.9.2019 21:14:25   
emicaa
Bravo za petice 😊

Moju je leptiricu sinoc uciteljica pohvalila,da se na njoj vidi ogromna promjena u odnosu na proslu godinu.Na casu fizickog sve bar pokusava uraditi,pomaze mladjoj djeci.A meni je danas kad smo se vratili iz prodavnice sama raspakovala i uspremila stvari

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.9.2019 21:38:26   
flamingos
Hvala Emice.Bravo za tvoju devojčicu.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 17:13:14   
Sanjica26 RR
Bravo Emice za Doru.user posted image

Moja velika je donela danas inicijalni test iz srpskog. Maksimalni broj poena ima. Ocito je dobro ide srpski. To je potvrdila pre neki dan i uciteljica. Tacno se vidi da cita po njenim recenicama i sastavima.

I mlađa ce da bude takva iz pisanja. Nista ja ne forsiram. Isto i sa njom radimo. Citali smo kad je bila mlađa. Sad sama cita. Sto je najsmešnije i latinicu zna. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 17:16:00   
emicaa
Sanjuce bravo i za tvoje djevojke.Mene odusevljava to sto S sa 5 godina vec cita,nije to mala stvar.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 17:19:36   
Olga75
Sanjeice, nije smešno što znai latinicu, to je odlično user posted image
Mislim da je polupismen onaj ko ne zna oba pisma isto.
Bravo za pametnu curicu, od nje će biti neki dobar lingvista!user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 17:21:49   
emicaa
Olga slazem se sa tobom.Ja cu svoje kad nauce latinicu uciti da pisu i cirilicu.Nece im trebati ali je meni butno da znaju oba pisma



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 17:30:50   
Olga75
Emicie, obavezno, što su mlađi lakše je naučiti ih. Zar nema kod vas onih škola na maternjem? Nekad su učitelji odavde išli po inostranstvu i učili deu i jeziku i pismu. Bilo je i raznik KUDova koji su negovali i pismo i književnost i nematerijanu baštinu.
Ja šaljem drugarici u Austriju svake godine naše udžbenike ( ne sve naravno) i ona radi se decom po njima i kad dođu u goste lepo se ispitamo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 17:36:56   
emicaa
Olga nema,bar ja ne znam da ima.Ima KUD-ova ali nije nam nijedan blizu od njih



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 18:21:16   
flamingos
Mi smo prvo latinicu naučili pa ćirilicu.Da se pohvalimo-danas naše dete dobilo peticu iz srpskog,jedina ona peticu.Ostali se loše snašli.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 20:26:30   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Sanjuce bravo i za tvoje djevojke.Mene odusevljava to sto S sa 5 godina vec cita,nije to mala stvar.





Retko kome to i govorim da zna da cita. Sami se uvere kad dodjemo u goste. Ljudi, misle da smo forsirali, ali nikad to nisam radila, ni ti radim. Radim sa decom, pa znam da to ni cime ne vodi. Mm i ja smo se jedan dan zaprepastili kad smo je culi kako cita latinicu. 😂
Koliko je na pocetku odskakala od T, sad ju je presisala. I emotivno je zrelija od nje. Zna sta hoce. Odlucna je u svemu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 20:42:44   
Rosita
Bravo za dečicu 🌸
I moj sin već godinu - dve čita lepo, a sad tečno. Ima 6 g. Sam je naučio.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here