|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 20:58:14   
milicicak
Bravo za male čitače user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.9.2019 21:08:26   
lesica
Bravo klinci i kliceze ❤

Nego, i ja da pohvalim decu... to bre vredno, i rođeno i za ljuštenje paprike i za mešanje po potrebi. 😂

Caka je u tome, daj im vode da brljaju rukama i milina.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.9.2019 15:38:28   
flamingos
Bravo za dečicu koja su ljuštila papriku❤


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.9.2019 16:14:12   
vocicana
Lesica, pa nego sta, bravo za L i D!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.9.2019 12:09:06   
veselicaa
Bravo za citanje,Les imas najsladje pomagaceuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.9.2019 13:08:50   
Rosita
Bravo 💜



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.9.2019 14:40:26   
Maslacak15
Lesice hahahauser posted image user posted image Bravo bravo.

Moji dokazuju da ima smisla ici u skoluuser posted image . Stariji je sad drugi razred, puni 8 u decembru. Krenuo je u skolu da bas nije znao uopste da cita jel jee odbijao i nije ga interesovalo i ja nisam vrsila pritisak. Poceo je da srice negde oko bozica prve recenice. Elem onda mu je negde nesto kliknulo i sad je strastveni citac toliko da to postaje problem. Trenutno cita treci tom harrija pottera. Rekose mi da bolje obucem detee jeer je prosle nedelje sedeo satima napolju u boravku i citao knjiguuser posted image . A nije obukao jaknu.
Moracu da mu zabranim dalje tomove posto ako se ne varam svaki nastavak je sve zesci i ima svega i svacega. Preksinoc je imao i nocnu moru. Ali nastavio je i dalje juce da cita treci deo, bar njega da zavrsi, nesmem da mu zaplenim, probusice mi mozak.
Videcu da mu kupim nesto drugo kao alt_ernativu posle toga. Sve u svemu postade F preko noci pravi mali ucenjak.
S jos nezna da cita, kao sto mu nije znao ni brati on je krenuo sad u prvi razred, napunio je u aprilu 6 godina. Mislim zna po neku rec da nabode i gomilu slova ali ja to ne racunam. Nemacki jeste malo komplikovaniji za citanje i pisanje od srpskog ali da se nauciti naravno.user posted image . Jedino sto mene nervira sto nema objasnjenja. Kako reci kad je F a kad je V, kad je TZ a kad samo Z. Nego moras da zapamtis da je to tako.....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.10.2019 22:07:53   
lesica
Moram da se pohvalim. Moja šćer je osvojila 2. mesto na nekom opštinskom likovnom konkursu.
Ovo joj je već neka u nizu, ali i dalje ponos izbija iz mene svaki put.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.10.2019 22:18:51   
Rosita
Ma bravooo!

Moj stariji sin postao glavni baja u vrtiću, za devojčice user posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 3.10.2019 22:20:29 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.10.2019 22:20:24   
lesica
❤ Jaooo, baja 😊

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.10.2019 7:01:15   
jess021
Les, draga pa kako da ne budeš ponosna, L je već velika slikarka😊


Maslačak, šta reći, ne valja kad čitaju, ne valja kad ne čitaju. Salim se naravno. Bravo, svaka cas_t!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.10.2019 7:24:18   
emicaa
Les cestitam,bravo za L 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.10.2019 8:02:33   
smeško
Тек сада видим, браво за сликарку Лес! user posted image И ја бих била поносна.user posted image

Маслачак, феноменалнан обрт! Нека га, колико ли си само књига прочитала до сада, немају деца на кога да НЕ повуку.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.10.2019 20:14:02   
flamingos
Les,bravo za slikarku.Ljubim vas


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.10.2019 20:18:08   
flamingos
Maslačak,bravo za mališana.Ljubim vas


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 11:46:46   
Mirko Svirko


user posted image


Drage mame moram da vam se pohvalim pravili smo sudoperu..Nije to sada nesto posebno. Ali je malisa bio odusevljen. A toliko nam je malo potrebno za srecu, za igru...Kutija, stara serpa, makaze, flomasteri,mutilice za mikser i ceo dan smo prali sudove...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 12:02:32   
Maslacak15
Evo ga zavrsava cetvrtu knjigu ( koja ima skoro 700 stranauser posted image ) i smara me da li hocu da mu kupim i petu. Zenu bas nije mrzelo da pise.....On je oduvek imao dobru paznju i koncentraciju ali da ga ne mrzi da sedi na raspustu satima i cita knjiguuser posted image Eto sta sam docekala, da se svadjam sa detetom sto previse cita. A nema ni 8 godina.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 12:07:16   
Mirko Svirko
Maslacak svaka cas_t 👍


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 13:48:49   
Sanjica26 RR
Znaci nisam jedina koja se svadja da ostavi knjigu😀Dok ne zavrsi knjige iz biblioteke ne izlazi iz sobe. Maslacak njih dvoje su vrsnjaci. Cudna je ta generacija😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 15:13:41   
mama ivane


user posted image i moje dete obožava da čita  😊 ( devojcurak u puminoj roze trenerci)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 15:48:33   
Maslacak15
hahahah Sanjice mora da je touser posted image Berba 2011. Ne mogu da ga odlepim od knjige. Te samo ovo poglavlje te gde jos ovu stranu. Svadja sto ne sme da nosi knjigu jedan dan u skolu ( da malo odmori i da se igrauser posted image ) posto satima sedi u boravku i brsti literaturu hahahah A posle kazu u danasnje vreme deca samo igraju igrice.

Lepo rece moja koleginica, kod mene a i kod moje dece ocigledno je cesto ili ili. Nema proseka... Nema ni dve nedelje da sam mu uzela cetvrti deo, 700 strana ima on je vec pri kraju?!? Blesavo dete skroz.

sad vidim tvoja devojcica je malo starija, ali 2011? Januar? F je 15 decembar.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 12.10.2019 15:54:06 >

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 15:56:52   
dunja RR
Maslačkonjo, skroz te razumem, isti slučaj i kod nas, S je sada u fazi enciklopedija, tečno i latinicu i ćirilicu čita odavno, i mogu reći meni je super jer čita naglas, i saznam svašta nešto od njega dok čita.
Jedino što imam sada problem, predlažu nam da krene sa 6 u školu, a ja nisam za to, ne da nisam nego nisam nikako. A mm jeste, i sada vodimo bitku.

Ne samo zbog čitanja, već i matematike, sabira i oduzima kažu na nivou 3. pa i viših razreda. Ja iskreno pojma nemam šta se sada uči u kom razredu, ali nam deca iz parka koja su, 4. razred, kažu da zna bolje od njih, i postavljaju mu jednačine koje on rešava tačno, a velika deca u čudu.

On je totalno samouk.


< Poruku je uredio dunja RR -- 12.10.2019 15:57:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:01:11   
dunja RR
I još nešto što mi je drago, za čitanje i matematiku, manje više, nije mi bitno tolliko, nego šah. On sjajno igra šah, i to bi volela da razvija.
Ne znam kako da vam dočaram na kom je nivou šaha, on recimo kada odigrate neki potez u istoj stotinki, znači istog trenutka kaže koji je to potrez, tipa LOVAC G-4. On ima tablu u glavi nacrtanu. Mm je profesionalni šahista i kaže da se to prirodno savlada, kasnije, nakon 20. godine npr. Njegov mozak je očigledno malo drugačije koncipiran od naših user posted image Mm ga nije učio šah, samo gledajući je naučio. Ali bi volela da ga damo na trening, ne bih u običnu šjolu šaha, već kod ozbiljnih trenera, a to puno košta ali je i ulaganje u njega, pa videćemo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.10.2019 16:05:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:16:27   
Maslacak15
eee ajd raspitacu ti se.... Moje dve jako dobre drugarice, sestre, su kao male pa sve do studija igrale sah. Bas ono svet su obisle, bile drzavne prvakinje isle na sampionate. Al onda su morale da odluce da li da postanu profesionalni sahisti pa su bile dovoljno mudre da izaberu fakulteteuser posted image . Jedna je sad jedan od sefova Philipsa u Americiuser posted image .

Sto se skole tice, znas sta mislim, bitna je emotivna zrelost a ne intelektualna. A zurbom se ne dobija mnogo a moze dosta da se izgubi.... Ali sigurno ti nije jednostavno kad tvoj muzz forsira.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:19:34   
dunja RR

Skroz je tako kako kažeš a S je skroz nezreo nego ne htedoh da ga kudim bas u ovoj temi 😂
IZVORNA PORUKA: Maslacak15
Sto se skole tice, znas sta mislim, bitna je emotivna zrelost a ne intelektualna. A zurbom se ne dobija mnogo a moze dosta da se izgubi.... Ali sigurno ti nije jednostavno kad tvoj muzz forsira.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here