|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baletska skola za decu
31.10.2013 11:07:16   
Anck Su Nmaun
Bili smo juce na prvom casu baleta, predivna je bila, bas nam je bilo lepo!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Baletska skola za decu
26.11.2013 8:22:42   
Anck Su Nmaun
Ova tema je bas neaktivna user posted image nema balerina ovde?

T oboozava da ide , nemoze da isceka sledeci cas.

A za NG imamo nastup na Spensu user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Baletska skola za decu
27.11.2013 19:00:04   
New Mom
I mi sa vama.user posted image

I Kaca je krenula na balet. Ista skolica kao kod Anck drzi i u njenom vrticu casove. Imamo 2X nedeljno po 45 minuta.
Ona je medju najmladjim jer se krece sa tri i po godine najranije. Al nasla je drugaricu koja je godinu starija.
Ja sam htela da krene zbog drzanja, da ga popravi. Sve kroz igru lepo odrade. Virim ponekad, vidim da se trudi.
Opremu jos nismo kupili, finansije naravno, al sam osmekala sta i gde. Videla sam u SportVision-u outletu baletanke od 750-850 dinara, trikoi od 1600-2000.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Baletska skola za decu
27.11.2013 21:20:19   
Anck Su Nmaun
NM a koje baletanke vi trazite?
Ja sam videla da sve devojcice nose one krpene, a nasla sam ih za 550( do broja 27, preko je 600 din) , one sto se pertlaju oko noge.
Inace triko necu jos da joj uzimam sigurno, bar do proleca, jer mi je rekla da tada oni siju, verovatno za Baby exit, i ZDIgre pa cemo tada uzeti.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Baletska skola za decu
8.8.2014 11:21:25   
Felina
New Mom i Anck jel mozete da mi kazete u koju skolicu ste upisale decu?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Baletska skola za decu
8.8.2014 11:30:28   
New Mom
Mantock baletski studio. Casove drze po vrticima Radosnog detinjstva (mi konkretno u Palcici).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Felina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Baletska skola za decu
11.8.2014 10:37:11   
Felina
Hvala user posted image
Hocemo od septembra da krenemo user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Baletska skola za decu
10.9.2014 18:41:37   
Olga75
nama su patike male , crtali smo otisak ponovo , ko zna kad ce stici i treba nam jos jedan triko user posted image
i da poludela sam od belezenja po zidovima user posted image
al dobro nek balerina vezba

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Felina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Baletska skola za decu
10.9.2014 18:47:54   
New Mom
Kaca je odustala negde krajem marta jer je devojcica za koju se vezala odustala. Baletanke nosi stalno, cak zna i da spava u njima, al nece vise da ide.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Baletska skola za decu
10.9.2014 18:59:02   
Olga75
ako joj ne prija bolje da ne ide
zver je ponekad smorena , ona voli kad su na sipki user posted image
ali rade i scensku orjentaciju i sad su to ozbiljni casovi , spremaju se za Zizelu i Don Kihota , tamo njena skola ima par scena pa sad su one dorasle tome i onda je ozbiljnije
ali i dalje joj se dopada

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Baletska skola za decu
10.9.2014 21:20:36   
Anck Su Nmaun
I moja je isla do N Godine, videla sam da nije nesto zainteresovana za samu koreografiju i to, par puta sam je navatala na casu da opste ne prati nego svrlja po sobi. Za priredbu nije htela da igra ..i sama je izjavila da nece vise pa smo tako i odustali.

Mada vidim da H voli vise da plese od T. T je nekako vise umetnicka dusa, za slikanje , oboooooozava da crta user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Baletska skola za decu
10.9.2014 23:02:00   
New Mom
Ja sam bila za to samo da bi malo poboljsala drzanje. Jer ipak... Pepa i balet?! Ne ide zajedno, pa to ti je.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Baletska skola za decu
10.9.2014 23:19:24   
Ivanka 75
Ivka u subotu kreće na balet user posted image
Presrećna je! Traži već godinu dana da je upišemo i konačno je došao taj dan! user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Baletska skola za decu
11.9.2014 0:00:48   
Modessty
Bravo za Ivu! user posted image

I moje kumče - Andrej , sutra ide na prvi čas baleta! user posted image Da da, dečak koji želi da bude baletan. Srećom pa ima dovoljno normalne roditelje da na to ne padnu u nesvest već ga stvarno odvedu na balet. I evo obaveštenja za baletsku školu u Beogradu - za dečake je besplatno! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Baletska skola za decu
11.9.2014 0:11:37   
Klarita
Evo prednosti velikoga grada user posted image mm pristaje na sve kad spomenem da idemo u Nis, nama najblizi veci grad, ali kad bi mu spomenula da nas vozi na balet , ladno bi me obesio za prvo drvouser posted image a, i ruku na srce, moje dete i balet user posted image nikako se ne uklapaju. A, voli jadna, i pokusava nesto i pre neki dan mi rekla da joj kupim Starfly lutku, ja izguglala, vidim skupacka, pa joj obecah da ce deda mraz da joj donese user posted image a inace reeeeetko trazi da joj se nesto kupi, sem hrane naravno user posted image ali, zato i da ima balet kod nas, pre lici na Emili slonicu, nego li na Pepu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Baletska skola za decu
11.9.2014 6:57:46   
mali_mis
Bravo za Ivu, i bravo za Andreja user posted image
Ja sam isla u baletsku, ali samo u pripremni. Odustala sam dan pred ispit za I razred, zbog nastavnice koja me je drndala po nacionalnoj osnovi. Godinama sam patila, ali proslo je.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Baletska skola za decu
11.9.2014 8:21:44   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Klarita

Evo prednosti velikoga grada user posted image mm pristaje na sve kad spomenem da idemo u Nis, nama najblizi veci grad, ali kad bi mu spomenula da nas vozi na balet , ladno bi me obesio za prvo drvouser posted image a, i ruku na srce, moje dete i balet user posted image nikako se ne uklapaju. A, voli jadna, i pokusava nesto i pre neki dan mi rekla da joj kupim Starfly lutku, ja izguglala, vidim skupacka, pa joj obecah da ce deda mraz da joj donese user posted image a inace reeeeetko trazi da joj se nesto kupi, sem hrane naravno user posted image ali, zato i da ima balet kod nas, pre lici na Emili slonicu, nego li na Pepu user posted image


Im oje, sva nezgrapna, nije dama nikako, ni nežna kao druge devojčice. A sve obuče sukmjice pa pokušava da se vrti, smešna jeeeee user posted image
samo vidiš ovde noga onde ruka user posted image Valjda će balet da je malo ispravi user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 11.9.2014 8:23:19 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Baletska skola za decu
22.9.2014 19:19:07   
Olga75
u petak zver ima prvi nastup ove skolske godine , pred velikom publikom user posted image
danas su probali kostime , uf samo da stignu patikice da ne moramo da guramo nozicu u male
najverovatnije ce biti u pozoristu zbog ovog vremena , inace je trebalo da bude na trgu
i tako , sva sam uzbidjena user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Baletska skola za decu
4.11.2014 9:40:25   
Mizzy
Može li neko da mi preporuči školicu baleta/džez baleta/modernog u BG-u Vračar, Crveni krst?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Baletska skola za decu
17.11.2014 23:51:06   
Buba Mira
Nina dobila svoju prvu medalju! Dance fest je održan u Novom Sadu ovog vikenda, imali su mnogo sladak nastup, baš sam ponosna. user posted image
user posted image


user posted image



< Poruku je uredio Buba Mira -- 17.11.2014 23:57:40 >

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Baletska skola za decu
17.11.2014 23:58:09   
bubulence
bravo za Ninu user posted image !!! a upravo i gledam slike na fb, od jedne koleginoce cerkica je ucestvovala pa je podelila album dance fast 2014... idem da vidim da li ima tvoje Nine na slikama.
p.s. mnogo je slatka!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Baletska skola za decu
18.11.2014 0:01:10   
Buba Mira
Hvala user posted image

Pogledaj, Ninina grupa se zvala "Pčelice", bebi baletić. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Baletska skola za decu
18.11.2014 0:01:50   
Ivanka 75
Buba, preslatka je user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Baletska skola za decu
18.11.2014 0:05:22   
Buba Mira
Hvala, Ivka user posted image

Tako mi je nekako porasla sad kad gledam ove slike, nije više moj mali beban user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Baletska skola za decu
18.11.2014 10:04:17   
Olga75
bravo za Ninu user posted image

kod nas su prireme za gala koncert , svaki treci cas probaju kostime , mislim da ce imati tri koreografije
iskreno , ne smem da ostanem ispred sale jer kad cujem : jedan , dva , zid - zid - zid znam da se rade piruete user posted image
Oni rade po nastavnom planu i programu svetski priznate ruske škole "Agripina Vaganova"
joj kako mi sad ovo zvuci ozbiljno , sve necu da je hvalim ali kad vidim kako vezba kod kuce , uff
njoj je jos uvek to vise zabava nego ozbijan rad i dok je tako ja sam zadovoljna

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Click Here