|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina
19.7.2020 7:15:43   
flamingos
Meni će mm u utorak da kupi kajsije i kuvaću dždm,na mom smederevcu,milina.Obožavamo ga.Volimo i sa palačinkama,a i dobro mi dođe kads postim.♥️


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: online kupovina
20.7.2020 20:51:41   
pari
Je l naručujete preko Maxija, Univera ili ...? Kakvo je sad vreme isporuke? Ranije je bilo nemoguće naručiti



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: online kupovina
20.7.2020 20:58:27   
mama Jo
Kad smo bili u NS ja sam narucivala preko Univera, lakolije sajt.
Tada je bilo moguce naruciti za sutradan, ono u martu nije biko sanse da se poruci, stalno je izbacivalo da nema slobodnih termina.
Ja sam pre jedno 15 dana narucila uvece, sutra ujutru mi stiglo. Zovu jedno pola sata pre nego sto dodju cisto da se najave ako nisi kod kuce pa da se vratis.
Ali, jedino sto me nervira, sto svaki put nesto fali. Bar jedan proizvod nemaju na stanju a to saznas tek kad ti dodje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: online kupovina
20.7.2020 21:00:47   
mama Jo
I najcesce narucujem preko Univera jer je kod njih besplatna dostava za iznos preko 1000 ili 1500don.,sad se ne secam tacno.
U Maxiju je besplatna dostava za preko 3000 din.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: online kupovina
20.7.2020 21:09:13   
pari
Da da, i ja sam nekad ranije naručivala preko Univera...ali je u martu i aprilu bilo nemoguće.

Super ako je sad tako!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: online kupovina
8.4.2021 8:00:33   
jess021
Ne znam kad cu se opametiti da ne porucujem onilne. Porucila deci patike, velike obema, jedne moram da vracam.


Porucim sebi prsluk, lepo pitam da li ce moci da se zameni ako ne bude odgovarala velicina, lazu naravno i za velicinu i za drugi model. Juce stigne prsluk, velik mi je i ja pitam da zamenim, kazi nemaju manji???!!! Neki butik prestiz. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: online kupovina
8.4.2021 8:01:07   
jess021
*kazu naravno 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: online kupovina
8.4.2021 9:14:49   
flamingos


IZVORNA PORUKA: jess021

Ne znam kad cu se opametiti da ne porucujem onilne. Porucila deci patike, velike obema, jedne moram da vracam.


Porucim sebi prsluk, lepo pitam da li ce moci da se zameni ako ne bude odgovarala velicina, lazu naravno i za velicinu i za drugi model. Juce stigne prsluk, velik mi je i ja pitam da zamenim, kazi nemaju manji???!!! Neki butik prestiz. 
E zato Jess i ne poručujem.Ništa dok se ne ptoba,vidim odgovara li i kupim.Pogledaj u pp.Odgovori mi kad budeš mogla.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: online kupovina
8.4.2021 9:18:26   
Duškić
Meni juce stigao ves iz Jasmila, to mi je provereno i jos mm neke stvarcice. Mada sam uzimala i neke stvari od neke zene , ma bas dosta porucujem. Iz Bk sam promasila patofne 2 broja ..hahaa.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: online kupovina
8.4.2021 9:19:23   
Sanjica26 RR
Ja bas dugo porucujem za sebe i nisam nikad omašila. Deci obucu nisam, ali sebi jesam. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: online kupovina
8.4.2021 9:45:11   
mati
Nemam lepa iskustva o kupovini online. Što se garderobe i obuće tice. Dok ne opipas i ne probaš, ništa...
Za manikir sada naručujem,i to je ok.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: online kupovina
8.4.2021 9:58:52   
Leptirica92


IZVORNA PORUKA: jess021

Ne znam kad cu se opametiti da ne porucujem onilne. Porucila deci patike, velike obema, jedne moram da vracam.


Porucim sebi prsluk, lepo pitam da li ce moci da se zameni ako ne bude odgovarala velicina, lazu naravno i za velicinu i za drugi model. Juce stigne prsluk, velik mi je i ja pitam da zamenim, kazi nemaju manji???!!! Neki butik prestiz. 


I ja sam ista takva 🥴 muz porucuje na Amazonu i Otto i te su dvije stranice provjerene. I nikad nista tu nismo omasili. Ali je frajla prosle godine nasla neku jaknu, na nekoj lijevoj stranici 90 € plus postarina. Na glavu se nasadila da je narucim i na kraju muz popusti. Kad je dosla ono ni model nije kao na slici, a o velicini da ne pricam. Kad sam otisla da vratim 25 € postarina za nazad. I plus sto sam platila da meni dodje, mogla kupit jaknu u butiku. Tu sam se naucila i zavrsila.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: online kupovina
8.4.2021 11:57:11   
mati
Leptirice, skupo ti izašla ta jakna. Bas...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: online kupovina
9.1.2022 15:23:47   
nata11
Neko da je skoro uzimao sa PatPat sajta?Jel vam uz robu stiglo I Pismo za porez? Jel moguce kao na aliju zamoliti da napisu manju vrednost. I''ma super garderobice za decu Ali isporuka je besplatna iznad 35e.

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: online kupovina
9.1.2022 15:56:38   
dddaca
Sad videh ovo. Nato bas lepih stvari ima.
Mene interesuje da li su velicine realne, da li ako na sajtu pise da je za odredjenu visinu i odredjenu tezinu, zaista stigne odgovarajuca velicina. Ili treba uzeti veci broj kao na Aliju na primer.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: online kupovina
10.1.2022 6:56:41   
nata11
Nema potrebe za svaki proizvod imas tezinu, visinu deteta, duzinu bluze I duzinu rukava.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: online kupovina
10.1.2022 8:33:24   
dddaca
Videla sam da to stoji, nego nisam znala koliko je realno.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: online kupovina
11.1.2022 8:17:56   
nata11
Ono sto sam dobila a kupljeno sa sajte je bilo verodostojno. To je ta velicina.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: online kupovina
12.1.2022 10:07:10   
Maraj
Porucih sada neke bluzice iz ps fashion-a

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: online kupovina
13.2.2023 12:02:43   
dddaca
Kupila bih nesto sa sajta Reserved ali me interesuje koliko su realne velicine? Konkretno me interesuju decije velicine - da li su u rangu sa H&M ili Waikikijem? Posto 140 na primer nije kod svakog proizvodjaca ista, a ne bih da joj uzmem nesto preveliko, a ni previse malo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: online kupovina
13.2.2023 13:26:34   
Tiziana
Zavisi da li je dete u broju ili je malo vece u odnosu na broj.
Meni se cini da su im brojevi malo manji. Mada i to zavisi od stvari do stvari. Tipa sve one uske pantalone su im premale. MOja cerka je 152, ne moze da udje u njihove 152 pantalone, navuce ih do pola nogu. E sad ona je krupnija, nije debela,sta vise, ali generalno je visa od dosta dece u njenom odeljenju, ali kazem ako uzimam po visini, malo joj je.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: online kupovina
13.2.2023 17:03:29   
dddaca
Hvala Tizi. Haljinicu gledam, i ako je tako, moracu da odustanem posto nema veci broj. Da ne rizikujem, ne volim da porucujem pa da vracam posle

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: online kupovina
30.7.2023 8:52:34   
Sanjalicaaa
Da li je neko kupovao sa sajta Shein? Kakva su iskustva? 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: online kupovina
3.8.2023 9:43:38   
Srecko47E
Ja.user posted image

Prezadovoljna sam!
Vodi racuna o velicinama.

Porucivala sam haljine-kupace kostime,jos muza nisam.
Bukvalno.

Ako imas neko pitanje,pitaj..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: online kupovina
4.8.2023 6:57:42   
Sanjalicaaa
Hvala Srecko. 
Znaci kvalitet je ok?
Da li si kupovala direktno sa njihovog sajta ili si mozda preko nekog ko radi usluznu kupovinu?  

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here