|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 10:30:21   
Anoniman
Evo, Luka je naučio napokon da duva nos. Problem je trenutno što ga sada duva toliko često da uskoro neće imati kože na nosu. user posted image Ali je definitivno olakšanje...

Do sada uvek kada sam rekla "Duvaj!", on je vukao nazad.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 10:32:17   
Lu
user posted image user posted image user posted image
Bravo,to jeste sigurno olakšanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 10:34:10   
Anoniman
Jel Roko zna da duva nos? 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 10:37:13   
Lu
Ne znaaauser posted image
Ali zna donjeti maramicu i staviti meni na nos  i kaže puuušiii mama jaaakooo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 10:40:17   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 23:21:45   
eugenija
Nos njonja njokalica - Branko Kockica

(Apćiha, aapćiha)

Na našoj planeti mnogo ljudi ima.
Koliko ljudi, toliko ćudi,
svi su s raznim nosevima.

Dugački i kratki, prćasti i slatki..
mada svi su sasvim lični,
u jednom su vrlo slični:

Nos, njonja, njokalica,
svima čuči na sred lica.
Kad se ljutiš, on se duri,
kad na zev iscuri.

(apćiha)

Sobu čisti tetka, bez šale bez vica,
sobu - tetka, čizme - četka,
a nos čisti maramica.




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.3.2009 23:26:41   
Buba76
To mi je bilo najvece olaksanje: prvo je naucio da duva nos, a posle ostavio pelene. Sve to posle drugog rodjosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
23.3.2009 0:04:52   
Anoniman
user posted image Moj je skinuo pelene isto oko 2og rođ, a nos duva evo tek sada, skoro će 3.

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
6.4.2009 17:26:17   
kumara
Najaca fora mi je sto Luka strogo duva nos u vlaznu maramicu!!! Nikako u obicnu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.5.2009 11:36:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Najaca fora mi je sto Luka strogo duva nos u vlaznu maramicu!!! Nikako u obicnu! user posted image user posted image user posted image


I to je i dalje tako. Ja ne znam kako da ga odviknem od toga. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.6.2009 15:32:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Najaca fora mi je sto Luka strogo duva nos u vlaznu maramicu!!! Nikako u obicnu! user posted image user posted image user posted image


I to je i dalje tako. Ja ne znam kako da ga odviknem od toga. user posted image


I dalje. Jel neko imao sličan problem? Zaceni se ako ga ne brišem vl. maramicama nego običnim. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.6.2009 15:37:00   
Anoniman
Tasho bitno je da ga ispuse a nije bitno jel vlazna, papirna, pamucna, potkosulja, krpa ...samo nek  izbaci iz rudnika 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.6.2009 15:41:35   
Anoniman
Ali primetila sam da mnogo lepše izađe u običnu, ne znam da objasnim. Možda meni ova vlažna isklizne iz ruke, kada stisnem jednu nozdrvu, pa samim tim pritisak nije na drugoj, ne znam dal me razumeš. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.6.2009 15:43:33   
Ana RR
Možda mu se ne sviđa što obična maramica malo "grebe" u odnosu na vlažnu.
Kaži mu da ćeš lepo da mu namažeš nosić kremicom i da će biti isto kao da je duvao nos u vlažnu maramicu.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.6.2009 15:43:44   
Anoniman
ma razumijem te ...ali nek prvo ispuse jednu nosnicu ...pa onda drugu...tako moja ćerka puše ... znas ono pritisne s na jednu a druga slobodna , pa obrnuto ...e jbg zapetljah se

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
29.6.2009 15:47:31   
Anoniman
Pa to ti kažem, da kada tako stisnem jednu, valjda vlažna maramica isklizne, pa ne izađe sve kao što izađe u papirnu.

Nebitno, definitivno moram da ga skidam sa vlažnih maramica, jer je zavistan o njima, čak i suze briše isključivo u njih. Ne znam kako ga ne peče. user posted image

Anči, kremu ni da vidi. Kada ga namažem prvo što uradi je da obriše o rukav sve. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
5.8.2009 7:14:19   
guppy RR
evo i Marko konačno zna sam da izduva nos. Maja je to savladala već sa godinu ipo dana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
4.1.2015 11:30:21   
dejana007
mozda je ovo stara tema ali kod mene je nov problem. nikola nikad nije znao da izduva nos i da bi mu olaksala kupila sam prizmin elektricni cistac nosa. medjutim sinoc padne i raybije se a inace je dete bilo bolesno i sad je pun sljajma. i sad kako najlakse da ga naucim da izduvava nos. ima 3 godine i 8 meseci i urla kad mu to spomenem user posted image user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 4.1.2015 11:31:01 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.2.2015 19:52:45   
mila83
Joj znam tu muku. Nas bata je tek sada sa 4 godine konacno naucio da izduva nos, do tada nikakva ubedjivanja i objasnjavanja nisu pomagala.A seka je vec sa dve godine..valjda zavisi od deteta. On je sada u nekoj prici o bakterijama,kako su lose i nevidljive i prouzrokuju bolest pa valjda je to upalilo,otkud znam...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
22.2.2015 22:01:50   
Mala Elena
Moram iscitati temu da vidim kada mogu da ocekujem malu pomoc... jer evo, bila je bolesna unazad nedelju dana, muke smo mucili sa pumpicama, bacala se, vristala, i na kraju joj se vise slilo nego sto smo uspeli da izvucemo...prosto ne znam kako da se postavim u takvoj situaciji. user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
23.2.2015 0:07:40   
Zemunka85
Moja cera je streberski tip. Sve pazljivo slusa i uci. Ima dve i po, i jedno 3,4m unazad zna lepo da izduva nos i pljune pasticu posle pranja zuba. Te dve stvari su nam bile problem ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
23.2.2015 0:13:46   
Azra_
Moj je jako rano naučio da duva nosić.. Ne znam kako. Već sa dve godine je baš baš umeo da dune. I ne sećam se da smo ga učili nešto posebno. Hmmm, kako im pomoći?! Ne znam.user posted image Ako su manji, pričati, pokazivati, a ako su veći , a imaju neku odbojnost prema tome- teško da se bilo šta promeni dok njima u glavi ne ˝klikne˝ da to mogu da urade.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
23.2.2015 1:04:22   
Ana RR
Marko je bas rano naucio da izduva nos, verovatno zbog fobije od pumpice za izvlacenje slina :P

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.2.2015 1:05:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
23.2.2015 11:36:25   
dejana007
evo i ja da se pohvalim. Nikola je pre dva dana prvi put izduvao nos. Da vam kazem iskreno ne znam otkud to user posted image Samo sam mu rekla duni i on dunu user posted image dal ga u vrtic naucili ne znam, ali kuci nikako nije hteo. On za 2 meseca puni 4 godine

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: NAPOKON zna da izduva nos
30.4.2017 13:07:51   
emicaa
Teodora odavno vec duva nos,ma sve bi uradila samo da joj ne prilazim pumpicom.koliko je lakse ovako.
cini mi se da je oko dvije godine pocela duvati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here