|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:48:40   
nela79

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mene samo nervira to sto ce sad 99% zena ovde da kaze kako se to njima ni posle X godina braka nije desilo jer one to odrzavaju i neguju i bla bla truc. Da mi je videti samo zene kojima je do strasti nakon celodnevnih aktivnosti, bezbroj identicnih dana pretpranih brigom i obavezama.
moje misljenje - najnormalnija stvar braku ili vezi - umorimo se i od nas samih a ne od muza/zene.


Jesam ja umorna ponekad, mozda bolje reci cesto. ALI nema sanse da sam se zasitila tih stvari. :) Strast postoji...samo kad uhvatimo vremena tj. momenat kad je oboma to aktivnostiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:49:22   
Modessty
Mislim da se ne radi o sasvim izgubljenoj strasti ili želji. Jednostavno smo nekad umorni od svega.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:52:49   
Anoniman
I ne razumem cemu sva ta pomama oko sexa, strasti, toga da je zena ta koja treba da bude i domacica i animatorka svega i svacega i to u svakom trenutku jer ako se , ne daj boze, izgubi strast to je odmah znak da nesto nije u redu i tako dalje - gomila gluposti kojom nas bombarduju u zenskim casopisima. Onaj ko je dovoljno dokon da cita iste price u drugom pakovanju, dovoljno je dokon i da se pita i zabrinjava da li je nedostatak strasti simtom odumiranja veze, bliskosti i ljubavi. Zivite zivot zajedno, sustina braka je partnerstvo.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:53:44   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zivite zivot zajedno, sustina braka je partnerstvo.


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:54:33   
minavb
Kad sam umorna od svega, sex i trening su mi omiljena stvar. Efedrini koji se u tim situacijama oslobađaju nas podižu,  trgnu. Ja nisam reper za ovu temu, mi vodolije obožavamo sex pa možda bolje da se maknem odavde.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:56:01   
Lu
Meni strast nema veze sa dnevnim aktovnistima, mislim nešto bi me baš trebalo slomiti fizički pa da ne mogu ...
Ali ponekad mi se jednostavno neda voditi ljubav, nije bitno ni ako sam cijeli dan ljenčarila , ali to nije izgubljena strast to je meni normalna pojava.
E sad ako to razdoblje potraje onda jeste došlo do nečega o čemu treba razgovarati.
Iako zvuči banalno razgovor, iskreno ukazivanje na ono što nam smeta a što nam prija, jedino pomaže u rješavanju svih emotivnih problema pa tako i strasti, a fizički naporan dan nema veze s tim bar u mom slučaju, ne znam kako kod drugih.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:56:55   
Anoniman
Razapnimo žene koje se seksajuuser posted image
Oni koji nisu izgubili strast ne razumeju one koji jesu, niti mogu da shvate kako je do toga došlo.
Oni koji su izgubili tu strast, i videli da kod njih i bez nje sve funkcioniše, ne razumeju ove prve.
A oni koji pišu u ovoj temi imaju problem i traže rešenje, nisu sigurno došli da se pohvale kako strasti nema i kako je njima to cool.
Aj što ne razumem anonimnost, ali tolerancije žene, tolerancijeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:57:03   
Anoniman
i meni sex pomaze kod umora user posted image   i kod uglavnom svih tegoba osim besa , tad ne mogu da se skoncentrisem user posted image
kod mene ne moze da se izgubi strast , moze da se izgubi samo partner user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:00:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: Olga RR

mada strast se najbolje probudi kad su partneri odvojeni neko vreme
Bar je tako kod nas , kad smo razdvojeni , susret je obicno skoro skakanje jedno na drugo user posted image


Moj s vrata skače na meneuser posted image
Mada održava se strast i preko satelita ihhhhuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:03:07   
Anoniman
Kako objasnjavate cinjenicu da se nikad nije vise govorilo o razgovoru, o bracnoj terapiji o tome kako poboljsati sexualni zivot, kako oziveti strast, a nikad nije bilo vise razvoda i raskida?
Sto se razgovora tice, ok, ali morate poznavati jedno drugo jer razgovor nije resenje za svakoga. Muskarci generalno ne vole da razgovaraju i to je ok. Zasto ne dati nekome malo vremena da se sam otvori i da se stvari same od sebe rese.
Danas je potrebnija tema izgubljeno postovanje jer to je ono sto jeste problem i na sta treba reagovati munjevito. Strast dodje i prodje, pa opet dodje, ciklicna pojava user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:05:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Olga RR

mada strast se najbolje probudi kad su partneri odvojeni neko vreme
Bar je tako kod nas , kad smo razdvojeni , susret je obicno skoro skakanje jedno na drugo user posted image


Moj s vrata skače na meneuser posted image
Mada održava se strast i preko satelita ihhhhuser posted image

LU user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:05:36   
Anoniman
Ja često nemam volje. Retko sam pokretač istog, ali uglavnom ne odbijam. user posted image
Ipak, slažem se sa anonimninim prvim postom, kod mene umor ima veze što nemam volje. Realno da me pitaš dal imam volje - nemam, ali ako se ipak upustim u to, volja se vrati, kao i snaga. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:06:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Oni koji su izgubili tu strast, i videli da kod njih i bez nje sve funkcioniše, ne razumeju ove prve.


Ja sam imala period bez strasti i bez toga mi brak nikako nije funkcionirao!
Kao što rekoh gore, samo se iskrenošću sve može riješiti, prvo biti iskren prema sebi, šta je to zapravo što me muči i onda razgovarati sa partnerom jer ne nestaje ona samo tako, kao što je trebalo nešto da se probudi tako treba i nešto da odbije strast.
Ja sam ovako riješila svoj problem, što ne znači da nekome drugome odgovara!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:10:51   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sto se razgovora tice, ok, ali morate poznavati jedno drugo jer razgovor nije resenje za svakoga. Muskarci generalno ne vole da razgovaraju i to je ok. Zasto ne dati nekome malo vremena da se sam otvori i da se stvari same od sebe rese.


Da sam ja svom muškarcu dala vremena da razmišlja o mojim potrebama ( a svi znamo koliko oni vole o tome razmišljati) do sad bi vjerojatno bila s drugimuser posted image
Ne nagađam ni ja njegove porebe, ili kaže ili pokaže, mislim da je to ok i poštenouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:11:39   
Modessty

IZVORNA PORUKA: minavb

Kad sam umorna od svega, sex i trening su mi omiljena stvar. Efedrini koji se u tim situacijama oslobađaju nas podižu,  trgnu. Ja nisam reper za ovu temu, mi vodolije obožavamo sex pa možda bolje da se maknem odavde.



I ja sam vodolija...i idem na treninge 3 puta nedeljno jer sam trener. I volim sex nije da ne volim. Ali sam po nekad toliko umorna da mi je jednostavno veće zadovoljstvo da se naspavam

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:14:47   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Da sam ja svom muškarcu dala vremena da razmišlja o mojim potrebama ( a svi znamo koliko oni vole o tome razmišljati) do sad bi vjerojatno bila s drugimuser posted image
Ne nagađam ni ja njegove porebe, ili kaže ili pokaže, mislim da je to ok i poštenouser posted image


user posted image user posted image user posted image
I ja tako. S neba pa u rebra! Samo tako im dodje do mozga

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:16:04   
Shishica
Ooo sta sam pokrenula...

Da se razumemo - meni je sexualni zivot jako vazan kao i ostali delovi bracnog zivota. Ne mogu a da se ne osetim bezveze kada mi nije do toga i kada razmisljam u toku cina kako smo tamo i tamo, a ne tu i kako smo ovo ili ono.. nekako je krivo sto je to tako.

Znam ja i razumem razloge ALI HOCU DA IH NEMA user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:20:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako objasnjavate cinjenicu da se nikad nije vise govorilo o razgovoru, o bracnoj terapiji o tome kako poboljsati sexualni zivot, kako oziveti strast, a nikad nije bilo vise razvoda i raskida?




Objašnjavam tako što su pre žene i muškarci trpeli i što treba i što ne treba, žene nisu znale šta je orgazam, a ni muškarci nisu znali šta je ženski orgazam, da ne nabrajam sad šta je tu sve bilo, a razvodili se nisu jer je to bilo sramota. To što su ostajali u braku ne znači da je brak bio dobar, a kamo li da su bili srećni i ispunjeni. Sad, ako razgovor ne upali, kud koji mili moji, niko neće da trpi ništa. ne valja ni jedno ni drugo, ali ako moram da biram, biram slobodu da odem kad mi više nije dobro i situacija ne može da se popravi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:21:57   
minavb
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: minavb

Kad sam umorna od svega, sex i trening su mi omiljena stvar. Efedrini koji se u tim situacijama oslobađaju nas podižu,  trgnu. Ja nisam reper za ovu temu, mi vodolije obožavamo sex pa možda bolje da se maknem odavde.



I ja sam vodolija...i idem na treninge 3 puta nedeljno jer sam trener. I volim sex nije da ne volim. Ali sam po nekad toliko umorna da mi je jednostavno veće zadovoljstvo da se naspavam

user posted image Kažem, nisam ja za ovu temu. Osim u jednom periodu kada sam bila mnogo loše zbog Vanjinih zdr. problema i nije mi bilo ni do života, nikad nisam imala problem sa nedostatkom strasti i volje. Mm je nekad prezauzet i preopterećen, ali me nekad ne mrzi da ga čekam do 2h da završi sa poslom i dođe u krevet.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:23:39   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ooo sta sam pokrenula...

Da se razumemo - meni je sexualni zivot jako vazan kao i ostali delovi bracnog zivota. Ne mogu a da se ne osetim bezveze kada mi nije do toga i kada razmisljam u toku cina kako smo tamo i tamo, a ne tu i kako smo ovo ili ono.. nekako je krivo sto je to tako.

Znam ja i razumem razloge ALI HOCU DA IH NEMA user posted image


user posted image user posted image
Joj Shish! pa za to postoji jednostavno rešenje! Malo vina ili nekog drugog alkohola da pomuti mozak i nema razmišljanja samo čista strast!!!user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:28:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nedja RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako objasnjavate cinjenicu da se nikad nije vise govorilo o razgovoru, o bracnoj terapiji o tome kako poboljsati sexualni zivot, kako oziveti strast, a nikad nije bilo vise razvoda i raskida?




Objašnjavam tako što su pre žene i muškarci trpeli i što treba i što ne treba, žene nisu znale šta je orgazam, a ni muškarci nisu znali šta je ženski orgazam, da ne nabrajam sad šta je tu sve bilo, a razvodili se nisu jer je to bilo sramota. To što su ostajali u braku ne znači da je brak bio dobar, a kamo li da su bili srećni i ispunjeni. Sad, ako razgovor ne upali, kud koji mili moji, niko neće da trpi ništa. ne valja ni jedno ni drugo, ali ako moram da biram, biram slobodu da odem kad mi više nije dobro i situacija ne može da se popravi.

Kao da citam BlicZenu....dobro, ako je nekome sex najbitnija karika u lancu kad je brak u pitanju, onda i treba da se zabrine kad strasti uminu. Meni je licno brak - mirna luka, partnerstvo i oaza iz koje crpim energiu, a sex nam je samo bonus, ne i cilj zajednickog zivota.
A u svojim postovima se pre svega obracam zenama koje se lose osecaju jer onih pomenutih 99% odaju laznu sliku o tome koliko je 1% zena trom, lenj i nezainteresovan i samim tim kriv za (tyrenutno)lose stanje u krevetu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:33:42   
Jele
Jbte, već 10 min pokušavam nešto da 'kažem'... Ne mogu da citiram poruku, blokira mi na opciju odgovor, sad sam već zaboravila šta sam htela user posted image

Sviđa mi se ono što anonimna reče za munjevito reagovanje kod izgubljenog poštovanja, jako je važno...

A što se strasti tiče, ja sam u poslednje vreme nešto jako skenjana, lošiji su nam i odnosi, tu su i česte svađe i to je ono što kod mene ubije strast... Nikad mi nije bilo jasno ono posle svađe je slađe, kao sex pomirenja, to mora da su onda neke lepe svađe, naše obično budu baš ružne, barem meni user posted image  Posle mi nije ni do čega, već da se zatvorim negde i isplačem i to me u potpunosti emotivno iscrpi, a kod mene je bar strast usko isprepletana sa emotivnim, naravno sa mm.
Ne znam, možda je samo takav period, ali nešto ni u to više nisam sigurna...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:34:28   
minavb
Blic Neđauser posted image
Anonimna, pitanje za tebe- ti pišeš u ovoj temi jer želiš ženama koje imaju problem nedostatka strasti, da ukažeš na to da je sasvim ok živeti sa nekim  bez strasti i sexa?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:34:37   
Anoniman
Da, žene koje imaju strast u braku ne mogu da imaju ništa drugouser posted image
I naravno, sve žene koje kažu da su srećne, imaju ovo ili ono, lažu. Kao da čitam Treće Oko.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 12:40:48   
jelena038
ljudi, neko je prosto strastan, ili nije. ako jeste, sve radi tako i sve ocekuje istom merom. ako nije, blago njemu user posted image takvima je uvek dobro user posted image treba naci sebi ravnog, u tome je cela stvar.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here