|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 23:04:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Klar

IZVORNA PORUKA: Tash

jel piješ možda antibebi pilule? 


Ne,nisam ih nikada pila.

Onda nije to, jer, hoće da ode strast ako se predugo piju.
Možda prosto treba da menjaš momka. user posted image

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 23:10:18   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Klar

Ne, nisam niti jednom dozivjela orgazam.Ali i ne bih bas rekla da je on tu problem...



Izvini unapred za ovo sto cu da te pitam .....
Dozivljavas li orgazam dok masturbiras (ako to uopste radis)?

Mozda jednostavno nisi nasla sta  ti odgovara(mislim na pozu a ne na momka).

Istrazivanjem sopstvenog tela svasta mozes da otkrijes.

I ja sam prvi orgazam sa partnerom dozivela skoro 2 godine posle gubljena nevinosti i to sa sadasnjim muzem (zato sam i ostala sa njim sve ove godine user posted image ,pored svega ostalog naravno)

Mozda ti treba samo da se opustis ili u krajnjem slucaju da popijes neki alkohol nista preterano ,cisto da se malo spuste inhibicije.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Klar)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 0:15:49   
Klar
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Klar

IZVORNA PORUKA: Tash

jel piješ možda antibebi pilule? 


Ne,nisam ih nikada pila.

Onda nije to, jer, hoće da ode strast ako se predugo piju.
Možda prosto treba da menjaš momka. user posted image



user posted image Hmmm,nije ni u tome problemk,vjeruj mi.I previse mi je stalo do njega

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 0:17:09   
Klar
IZVORNA PORUKA: Alexis79

IZVORNA PORUKA: Klar

Ne, nisam niti jednom dozivjela orgazam.Ali i ne bih bas rekla da je on tu problem...



Izvini unapred za ovo sto cu da te pitam .....
Dozivljavas li orgazam dok masturbiras (ako to uopste radis)?

Mozda jednostavno nisi nasla sta  ti odgovara(mislim na pozu a ne na momka).

Istrazivanjem sopstvenog tela svasta mozes da otkrijes.

I ja sam prvi orgazam sa partnerom dozivela skoro 2 godine posle gubljena nevinosti i to sa sadasnjim muzem (zato sam i ostala sa njim sve ove godine user posted image ,pored svega ostalog naravno)

Mozda ti treba samo da se opustis ili u krajnjem slucaju da popijes neki alkohol nista preterano ,cisto da se malo spuste inhibicije.


Ne masturbiram,nemam potrebe cak ni za tim.Ja se nadam da ce sve biti bolje.Moguce je sve

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 0:19:10   
jekiki
Draga probaj, mozda tako aktiviras i telo i hormone,ne moze da skodi a mozda ti pomogne user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Klar)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 0:44:35   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne, ne vidi se. Ako je anoniman - anoniman je.

Vidi se jedino ako je neka osoba izbrisala profil, onda su svi njeni postovi anonimni. Međutim, ako je neko citirao njen post dok je još bila aktivna onda se u citatu vidi ko je to napisao.

Valjda se me skapirala user posted image


ne bas.. ako je anoniman, anoniman je? ali ako je clan aktivan, nije? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 12:34:23   
Klar
IZVORNA PORUKA: jekiki

Draga probaj, mozda tako aktiviras i telo i hormone,ne moze da skodi a mozda ti pomogne user posted image


Hvala na savjetu,zaista cu morati poraditi na tome...

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 12:37:21   
Olga75
Klar , probaj da napunis kadu toplom vodom , stavis divne soli za kupanje i da pretrazis svoje telo , tako ces videti sta ti se svidja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klar)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 12:39:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne, ne vidi se. Ako je anoniman - anoniman je.

Vidi se jedino ako je neka osoba izbrisala profil, onda su svi njeni postovi anonimni. Međutim, ako je neko citirao njen post dok je još bila aktivna onda se u citatu vidi ko je to napisao.

Valjda se me skapirala user posted image


ne bas.. ako je anoniman, anoniman je? ali ako je clan aktivan, nije? user posted image



lepo je Ana rekla - ako neko odabere opciju anoniman ne može se nikako pa ni citiranjem otkriti ko je...

eventualno se može odgonetnuti po načinu pisanja, ali to je sada druga stvar - nick se u svakom slučaju nikako neće videti ni u jednom slučaju

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 13:16:06   
Nensi*
Jovica misli na one koje su obrisale profile...U postovima gde su pisale stoji anoniman,a kad su ti postovi citirani tu je ostao njihov stari nick...Ali ovo nije tema i nadam se da ste razumeli sta sam htela da kazem...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 13:18:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nensi27

Jovica misli na one koje su obrisale profile...U postovima gde su pisale stoji anoniman,a kad su ti postovi citirani tu je ostao njihov stari nick...Ali ovo nije tema i nadam se da ste razumeli sta sam htela da kazem...user posted image


znam da na to misli, ali upravo to joj i objašnjavamo - da se tu radi o brisanim profilima a ne o izboru opcije anoniman user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Izgubljena strast
20.2.2011 13:18:45   
Olga75
mada strast se najbolje probudi kad su partneri odvojeni neko vreme
Bar je tako kod nas , kad smo razdvojeni , susret je obicno skoro skakanje jedno na drugo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Izgubljena strast
21.2.2011 0:17:29   
Klar
IZVORNA PORUKA: olga75

mada strast se najbolje probudi kad su partneri odvojeni neko vreme
Bar je tako kod nas , kad smo razdvojeni , susret je obicno skoro skakanje jedno na drugo user posted image




Trebala bih i to pokusati,mozda i uspijeuser posted image ...Nekada se pitam da li sam ja dovoljno samouvjerena.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Izgubljena strast
24.2.2011 21:00:52   
Klar
Drage moje,evo nadjoh malo slobodnog vremena da podijelim radosnu informaciju sa vama...user posted image
Sinoc sam prespavala kod momka,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image  puno mi je bilo bolje.Ni sama ne znam kako,zbog cega,ali imala sam vise strasti i volje za sexom,kao nikada do sada..,ojjjjjjjjjjjj bas sam sretna...

(odgovor članu Klar)
Direktna veza do poruke: 114
   [Obrisana poruka]
24.2.2011 21:01:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Izgubljena strast
24.2.2011 21:35:16   
Brana
Klar bravouser posted image

(odgovor članu Klar)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Izgubljena strast
13.10.2011 11:04:03   
bebać
I ja sam se nešto smorila, uopšte mi se neda u zadnje vrijeme...neko veče sam m ostavila i rekla 'odoh ja ipak spavat'...nemam pojma šta mi je nadošlouser posted image

A na moru mi je bilo tako extrauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:25:21   
Shishica
Ni ja ne znam sta mi je .. nekako mi nije do toga..i kad jeste, cim pocnemo meni dosta. Stalno nesto vidim kod njega ili sebe sto me nervira i toliko me iznervira da bi odmah ustala.

I ne znam kako vi? Zamisljate li nekad u glavi neko drugo mesto, neku situaciju drugaciju dok se mazuljate, sta vam je u glavi?

Pocinjem da se zabrinjavam..nama je to bilo najcvrsce u vezi uvek, najlepse i sve, sve.. a ja sad tako bezveze... user posted image

Bas sam se lepo izrazila kroz ceo tekst user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:31:22   
Anoniman
Mene samo nervira to sto ce sad 99% zena ovde da kaze kako se to njima ni posle X godina braka nije desilo jer one to odrzavaju i neguju i bla bla truc. Da mi je videti samo zene kojima je do strasti nakon celodnevnih aktivnosti, bezbroj identicnih dana pretpranih brigom i obavezama.
moje misljenje - najnormalnija stvar braku ili vezi - umorimo se i od nas samih a ne od muza/zene.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:35:43   
Shishica
user posted image Mislim da si mi pomogla user posted image I da si upravu..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:38:47   
bebać

neki il' ne upražnjavaju svoj brak u punom smislu te riječi il im je brak cio svijet pa su sretni što ga uopšte imaju ili lažu sami sebe ili morališu za 10kuuser posted image

Čast izuzecima i njima skidam kapuuser posted image

i ovo je zadnji moj post o braku, i muško ženskim odnosima.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:42:26   
minavb
Jbg, neki svoju nisu izgubili, ne vidim što je teško to zamisliti.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:45:18   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mene samo nervira to sto ce sad 99% zena ovde da kaze kako se to njima ni posle X godina braka nije desilo jer one to odrzavaju i neguju i bla bla truc. Da mi je videti samo zene kojima je do strasti nakon celodnevnih aktivnosti, bezbroj identicnih dana pretpranih brigom i obavezama.
moje misljenje - najnormalnija stvar braku ili vezi - umorimo se i od nas samih a ne od muza/zene.


user posted image U pravu si! Prvo porodjaj, pa onda 40 dana temperature zbog mleka, pa onda dojenje io izmuzavanje po ceo dan... pa onda sve to prodje i već vreme da se krene na posao, pa trčanje tamo ovamo, i spremanje i čišćenje...... I kad uveče dete uspavam negde oko 22h ja mogu samo da padnem u nesvest. Još ako vam ko meni luduju hormoni i za_ebava štitna žlezda e onda je tek ludilo! I meni često nije do seksa. Samo bi da me svi ostave na miru da ćutim i kuliram. A nekad me pa spopadne ludilo pa samo mislim na seks.

Sve je to normalno. Mi jesmo žene zmajevi, al i zmajevima treba malo odmora od svega!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:45:38   
NadaR

IZVORNA PORUKA: minavb

Jbg, neki svoju nisu izgubili, ne vidim što je teško to zamisliti.



I meni nije jasno . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Izgubljena strast
25.1.2012 11:48:35   
minavb
Sve smo to prošli-trudnoća, porođaj, muke posle, i normalno je da sexa bude manje, ali kad stvari dođu na svoje mesto, mi smo opet kao na početku, sve je super i lepo i sa leptirićima. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here