|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
21.6.2024 15:06:08   
Ivanka 75
Stigao je frižiderko 😊
Još je u oklopu 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Frizider i zamrzivac
21.6.2024 16:41:07   
Ana RR
Ooo neka uvek bude pun user posted image user posted image koji ste uzeli na kraju?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Frizider i zamrzivac
21.6.2024 16:58:30   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Naručili smo Tesla kombinovani. Prijatelj je njihov serviser pa je i garancija produžena, tako nešto. A za njega sam se odlučila jer 185cm ima veću zapreminu i frižidera i zamrzivača. Inox... 😒
Kad stigne pišem kako sam se snašla sa elktronikom i displejom 😁



Ovaj, presudila je i zapremina i lični serviser i garancija 👍

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Frizider i zamrzivac
21.6.2024 16:59:51   
Ivanka 75


Tesla frizider

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Frizider i zamrzivac
21.6.2024 17:24:08   
Ana RR
E, nisam ni videla da si pisala. Sličan je mom samsungu. Da vas dugo i lepo služi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Frizider i zamrzivac
21.6.2024 17:49:54   
Ivanka 75
Hvala hvala 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Frizider i zamrzivac
22.6.2024 7:20:04   
Ivanka 75
Auuuu kako je tih 😱 Gorenje se cuo ko motorka 😳

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Frizider i zamrzivac
22.6.2024 15:30:31   
Ana RR
Hahaha user posted image user posted image

Samo da znaš, no frost ume da puca, zvuk je kao da lomiš plastičnu flašu. Obično noću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Frizider i zamrzivac
22.6.2024 15:46:20   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hahaha user posted image user posted image Samo da znaš, no frost ume da puca, zvuk je kao da lomiš plastičnu flašu. Obično noću user posted image


Znaci na gorenju je zamrzivac pucao 😱 O  je bioo no frost, gore samootapakući. 
Majko mila, tačno ko flaša 😂
Videćemo ovaj kakav je, za sad ga volEmo 😁
A što pišti kad su maaaaalo duže otvorena vrata 😀 Iva se uplaši malopre 😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Frizider i zamrzivac
13.11.2024 10:27:18   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hahaha user posted image user posted image

Samo da znaš, no frost ume da puca, zvuk je kao da lomiš plastičnu flašu. Obično noću user posted image


Uvek se setim servisera koji kaze da je najvise poziva imao od ljudi kojima puca frizider. :)

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Frizider i zamrzivac
13.11.2024 12:30:24   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 236
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Da li i muškarcima otkucava biološki sat?
Kada govorimo o biološkom satu, najčešće mislimo na žene i pritisak koji osećaju u vezi sa planiranjem trudnoće. Poznato...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Kako rashladiti bebu da bi mogla mirnije d...
Bebama je takođe vruće, zbog čega mogu lošije ili nemirnije spavati tokom ovih vrelih letnjih noći. Kako obući bebu za s...
Šta treba da znamo o alergijskoj kijavici
Alergijska kijavica ili alergijski rinitis predstavlja hronično inflamatorno oboljenje sluznice nosa koje je uzrokovano ...
PILION SA DECOM: Avantura koju nikada neće...
Planirate porodično putovanje u Grčku? Pilion je savršen spoj avanture, prirode i opuštanja!



Anketa

vaspitanje
superm

Da li treba razmaziti decu?

da (47%)

ne (53%)


Ukupan broj glasova: 96

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here