|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
2.11.2016 19:59:07   
emicaa

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ja sam zaljubljena u one velike frizidere/zamrzivace sa dvoje vrata sa ledomatom i onom posudom za sok ili vodu. Odlicni su, ako budem imala para kad budemo pravili novu kuhinju ima da ga kupimuser posted image

Ja bih samo promjenila u ovom postu ako ikad budemo imali svoj Stan ili kucu ima da ga kupim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2019 21:06:56   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

I naš je Samsung. Čim mu je istekla garancija crko je motor user posted image to smo promenili i od tada, da kucnem, radi ok. Videćemo do kada user posted image


Ovo sam pisala u oktobru 2010 godine. Do pre neki dan je skroz ok radio ali došlo mu je njegovo vreme... crkla je lektronika, popravka je 17 hiljada. Nisam za popravku a ni serviser ne preporučuje pa sada gledamo novi. U suštini, listajući reviews po netu, svaki model je kod nekoga loše radio. Sviđa mi se Bosch i Lg ali garancija je samo 2 godine a bez 5 se ne isplati. Gorenje ne dolazi u obzir tako da nam ostaje Whirlpool i Indesit, a nešto baš nisam oduševljena italijanima, ili nemački Liebherr koji nije ceo no frost već je kombinacija - frižider je samootapajući a zamrzivač je no frost, što mi se opet ne dopada.

Dajte neka iskustva, šta još da gledam?

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.4.2019 21:07:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2019 21:13:58   
nata11
Ana da mi nedaj boze crkne ne bih znala koji uzeti. I ja nisam zadovoljna italijanima, gorenje, turci... 
Ja imam Beko koji smo dobili za vencanje 2011 i jos radi. Jedina popravka je bila na termostatu za zamrzivac. Ali i on ima mana da brojim do sutra 😩



Mislim da bih terala muza da mi nadje polovan Miele jer za nov ne bih imala novca. 



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2019 21:33:27   
Ana RR
Joj mm nije za polovnu robu, ne bi pristao. Pojma nemam šta raditi. Ovaj naš je kupljen 2007. godine, skoro 12 godina ga imamo. I recimo, juče smo obišli par velikih radnji i pogledali gomilu frižidera i neverovatno mi je da je naš Samsung mnogo kvalitetniji unutra nego većina modela. Ima 5 polica u gornjem delu dok drugi imaju 3 ili 4. Mm je poredio karakteristike sa ovim novim modelima i svi kao naš koštaju oko 90-100 hiljada (mi smo ga tada platili nešto malo preko 500 evra). Ja bih sada da se zadržimo na nekoj cifri od 60 hiljada, max 70 ali to baš baš ako nema ništa drugo. Mm kaže da ga popravimo pa neka stoji dok ne naiđe neka dobra prilika za novi a ovaj odnesemo kod mojih. Nisam pametna uopšte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2019 22:08:10   
Maraj
Joj ana me znam sta da ti kazem...
U sustini niko ti ni ne garantuje da kada ga popravite , nece crci neki drugi deo. Ni ja nisam za popravku, kada je popravka poprilicno skupa.
Jesi gledala onaj Interprom Bosh ? Oni imaju Nemacku garanciju. Tj njihovi Bosh proizvodi su pravljeni u Nemackoj a po ovim drugim radnjama( Tehnomanija , win win... i svi ostali) njihov Bosh je iz Turske. Dakle bukvalno kopija Nemackog Bosh-a
Vidi koliku oni garanciju daju

< Poruku je uredio Maraj -- 15.4.2019 22:09:32 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2019 22:11:23   
Ana RR
Maraj, nisam gledala kod njih, hvala ti. Baš ću pogledati.

Ma nisam ni ja za popravku. Sutra može opet motor da crkne. I šta onda? Ma... ovo nam baš nije trebalo sada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2019 23:22:26   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maraj, nisam gledala kod njih, hvala ti. Baš ću pogledati.

Ma nisam ni ja za popravku. Sutra može opet motor da crkne. I šta onda? Ma... ovo nam baš nije trebalo sada.


Uh Ana bas mi krivo za frizider 😔
Tako nama na pocetku grejne sezone procureo kotao, majstor zakripi on procuri, opet zakrpi opet procuri... Na kraju majstor kaze nema vajde krpiti... I tako pukosmo hiljadarku za novi kotao... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 8:12:55   
nata11
Da dodam samo ova garancija od 2 god je bezobrazluk. Za toliki novac... 



_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 8:44:57   
emicaa
Platis ga kao budala,dvije godine garancije.Posle dvije godine nesto se pokvari i plati sam.A obicno odmah po isteku garancije neki dio ode.
Anci ja kad bih sad morala izabrati neki frizider vjerovatno bih izabrala gledajuci opticki kakav je.jer u sustini sve drugo je sve isto

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 9:45:52   
lesli
Mi smo kupili bosch pre nekoliko meseci. Ja sam u principu zadovoljna. No frost, bio na nekoj akciji u emmezeti, 60 i kusur hiljada. Inace stigao je iz Nemacke. Nisu ga imali na stanju pa su ga porucivali, zato znam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 9:46:39   
lesli
Da dodam da smo pre toga imali gorenje i samo cu reci nikad vise. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 10:38:17   
Ana RR
Da, garancija je stvarno bezobrazluk. Lg daje 10 godina na kompresor što je u suštini motor a 2 godine na ostale stvari. A sem motora i elektronike tu i nema šta da se pokvari. Bosch daje samo dve godine uopšte.

Gorenje ne dolazi u obzir, oni su tek ušli u no frost kombinacije i mislim da još to nisu savladali. Pritom imaju loše serije tako da se desi da farba počne da se skida, da otpadne guma itd. Naš Samsung je posle 12 godina kao nov.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 10:56:53   
Sugi
Lose iskustvo sa Gorenjem definitivno i kod mene.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 11:34:40   
Sanjica26 RR
Imamo 10 godina Gorenje kombinovani frizider. Odlicno radi.  🙂 Nista nismo menjali. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sugi)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 12:00:47   
Ana RR
Sanjči, ali nije No frost. I rekla bih da su te serije od pre 10ak godina mnogo bolje nego ove u poslednjih nekoliko godina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 12:10:32   
lesli
Nas je oko 5 godina bio star, no frost, radio je i radi i dalje, ali smo resili da ga zamenumo. Njim u sustini i nismo toliko bili nezadovoljni kao masinom za sudje i sporetom npr. Ali prosto se pokazala potreba za vecim i resili smo da to svakako ne bude gorenje zbog loseg iskustva sa njihovim ostalim uredjajima. A imali smo njihov usisivac (mm-ovi nam kupili). To je tek bio horor. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 12:17:27   
dunja RR
Ja imam Gorenje sve po kuci, radi sve ok, jedino sto kaže Les, sada mislim da mi treba veci frižider. Ovaj je no frost, sredise mi onomad gumu, promenili i nije se javljao vise problem sa ledom na vratima zamrzivača. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 12:34:08   
Ana RR
Dunjči, ako je no frost prosto ne sme da se pojavljuje led. Gorenje tek od nedavno ima total no frost.

Mi imamo gorenje šporet sa ravnom pločom, evo da kucnem u drvo, već 12 godina radi perfektno. Jedini uređaj u kući koji nije popravljan ili menjan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 12:37:23   
Ana RR
Inače, mm je skinuo elektroniku i odneo je kod nekog lika koji je pre 4-5 godina popravljao elektroniku na svekrvinoj veš mašini i koja radi kao nova od tada.

Kaže ako bude radio frižider super, ako ne radi vratiće novac (1500 dinara, smešno). Pa ako bude radio prodaćemo ga, bar neki novac da izvučemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 12:46:31   
dunja RR
Znam Anči, zato sam ih i zvala da srede.

Moj Gorenje je total no frost, star je 5 godina. Guma se verovatno bila odvojila na nekom mestu, pa nije dihtovalo, i stvaralo se vrlo malo leda na vratima, ali su došli iz Gorenja pre 2 godinie otprilike, promenili gumu i od tada je sve ok.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjči, ako je no frost prosto ne sme da se pojavljuje led. Gorenje tek od nedavno ima total no frost.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 22:48:47   
Ana RR
Update: frižider za sada radi user posted image pu pu, kuc kuc user posted image rekao je taj dečko da bi trebalo da bude ok ali ako slučajno ne bude radilo da će vratiti novac. Mislim se koji crni novac, 1500 dinara. Ne vredi ni cimati se oko toga. Videćemo kako će biti, nismo ga još uvek napunili, neka radi malo na prazno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2019 22:57:28   
dunja RR
Super Anči! 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Frizider i zamrzivac
19.4.2019 11:01:17   
nata11
Super Ana user posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Frizider i zamrzivac
19.4.2019 11:28:58   
Ana RR
Ova popravka nam je uštedela minimum 80 hiljada keša. Tako da sad mogu da gledam mobilni za sebe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Frizider i zamrzivac
29.4.2019 20:29:50   
kamičak
Samsung no frost, funkcionise besprekorno vec 5 godina

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here