|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji nestašluci
11.7.2013 16:41:50   
Olga75
hahahahaha , maaama obrisi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dečiji nestašluci
11.7.2013 16:46:06   
mati
Pa ja sam ga i obrisala, iako je sam kao hteo da se obrise. A onu foliju od kreme je nabio u sredinu a okolo ocigleno pravio kruzni tok, oko kucice njegove. Oldzi proviri u drugo nesto da mi ucinis...

< Poruku je uredio mati -- 11.7.2013 16:50:42 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dečiji nestašluci
11.7.2013 16:52:28   
Olga75
evo sad cu da vidim user posted image
a moje dete je inace dovuklo sve moguce rekvizite na plazu i malopre je zaspala na njima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dečiji nestašluci
11.7.2013 16:56:57   
mati
Sad sigurno sanja plavo more i pescanu plazu. Zavidim joj.
Dobro je kad spava. Mata tako skupi sve pistolje na vodu i da mi da ih napunim, a onda... ko se spasi. Mada sad smo mu rekli da prska nas ceri paradajz , i iako je terasa sva u vodi, manja je steta. Moras im naci zanimaciju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dečiji nestašluci
11.7.2013 18:14:37   
mati
Jao jao jao... Mom detetu je dan za kozmetiku. Kako smo dosli iz vrica oprudio se malo i ja mu namazala puder. Sad samo cujem "E sad smo cisti svi", pogledam a on poredjao autice one "Cak i drugari" cini mi se da se tako zove crtani, a oni svi beli... Sa sve tepihom i Matijom...

< Poruku je uredio mati -- 11.7.2013 18:15:26 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dečiji nestašluci
17.8.2013 20:33:02   
mati
Joj izgleda samo ja ovde pisem...
Mata je uzeo flomaster i nacrtao brkove, da bude "kuvar Brka"... Posle samo pet min isrtao cele ruke,
"Vidi tata sad sam kao ti, imam dlake!!!"
Ne znam da li da se smejem ili placem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dečiji nestašluci
17.8.2013 21:11:47   
Leax

IZVORNA PORUKA: mati

Joj izgleda samo ja ovde pisem...
Mata je uzeo flomaster i nacrtao brkove, da bude "kuvar Brka"... Posle samo pet min isrtao cele ruke,
"Vidi tata sad sam kao ti, imam dlake!!!"
Ne znam da li da se smejem ili placem.

user posted image Mato care bas me nasmeja user posted image a ti mama samo pisi jer ove bisere vredi sacuvatiuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dečiji nestašluci
17.8.2013 21:19:16   
lesica
Hihihihi Mati, pa Mata i moja šćer treba da se druže user posted image mada bi onda verovatno nastupila apokalipsa user posted image

Elem, danas- ja spremam večeru, i čujim da pas cvili, zovem L da vidim šta se zbiva, kad ono medjutim- ušetavaju obe gospodjice u zeleno- teget-crvenom izdanju, što po trepavicama,obrazima, kapcima, što po krznu i njuškici. Lenka je rešila da obe moraju uz pomoć tempere da se našminkaju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dečiji nestašluci
17.8.2013 21:49:51   
NadaR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Hihihihi Mati, pa Mata i moja šćer treba da se druže user posted image mada bi onda verovatno nastupila apokalipsa user posted image

Elem, danas- ja spremam večeru, i čujim da pas cvili, zovem L da vidim šta se zbiva, kad ono medjutim- ušetavaju obe gospodjice u zeleno- teget-crvenom izdanju, što po trepavicama,obrazima, kapcima, što po krznu i njuškici. Lenka je rešila da obe moraju uz pomoć tempere da se našminkaju.

Ajoooj user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dečiji nestašluci
17.8.2013 21:51:05   
Ana RR
user posted image user posted image genijalni su user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dečiji nestašluci
28.9.2014 14:07:24   
mati
Da upisem i Mitu u nestasne... Fale mi pet dugmeta na tastaturi... Svaki dan namestimo on opet iscupa. Vise ne namestamo, da vidimo koliko ce da fale... Sreca pa nebitni dugmici, ovi pored space... A zapetu nabadam noktom.user posted image
U oci me gleda i smeje se, a kad se skloni nema ga dugme...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dečiji nestašluci
13.11.2014 22:47:47   
mati
Zar su samo moja deca nestasna?user posted image Ma nek su zivi izdravi.
Ja se i ne secam da sam upisala vec Mitu u nestasne, al evo jos neceg...
Poceo da vadi vlazne maramice. I da ih sisa. A ja po ceom stanu imam one male antibakterijske razbacane za svaki slucaj, da ih ne jurim kad se izmazu , i plus velika pakovanja. Haos... Cim je miran pravi stetu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dečiji nestašluci
17.11.2014 14:34:24   
mama krava
Najnoviji sport... UBACIVANJE svega i svacega u fioke!

Do pre neki dan je bilo izbacivanje svega iz fioka, a sada obrnuto...

Elem, nema mi mobilnog, koji je naravno utišan. Nema, pa nema... I krenula ja da izvadim iz zamrzivaca neku smrznutu pitu sinoć za večeru, kad evo ga u fioci zamrzivača! Kakav je krš, dobro da mu nije bilo presudno ovo poludnevno zamrzavanje! Ladno ga je ubacio dok se muvao oko mene kad sam to prepodne vadila meso za rucak!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dečiji nestašluci
17.11.2014 14:39:01   
Modessty
Nikola je u fazi da iz plakara u kuhinji vadi šerpe i lonce i sve odtalo što mu je na dohvat ruke i ređa na pod. Onda u njih trpa sve do čega dođe - od autića do čarapa i gaća. Ja se prvo kao ljutila, a onda ukapirah da je miran bar pola sata dok sve to radi pa sam digla ruke. I onako će uskoro da nađe novi "sport".

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dečiji nestašluci
25.1.2015 13:18:09   
mama Petrina
Kod nas je nestasan i tata, evo sta smo radili tokom praznika user posted image
https://www.youtube.com/watch?v=hU4YS4lVZYA&feature=youtu.be

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dečiji nestašluci
21.2.2015 19:54:09   
mila83
Koliko nestasluka, steta da se ne pamte , jer ih posle nema ! moj sin se danas igrao da pada sneg u sobi, pa je dete maaalko iscepalo wc papira po sobi... a pre neki dan su mi oboje lepili plakate po kuci, uzeli plastelin i komadicima lepili razne crteze i papire gde su stigli .... user posted image

(odgovor članu mama Petrina)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dečiji nestašluci
2.3.2015 18:53:48   
Bibilib
Joj Mila i moji su danas iscepkali toalet papir,ne znam cega su se igrali ali je M rekao doneo sam bratu da obrise nos....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 2.3.2015 18:54:22 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dečiji nestašluci
2.3.2015 20:28:40   
veselicaa
Kada je leto moje vole da se igraju blatom a onda se desi da iznesu i poneku casu ili frigo posudu iz kuce da im sluzi za igru.Ne ljutim se i ne smatram ovo nestaslukom,cak i volim da se igraju kao sto sam se i ja igrala kao mala.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dečiji nestašluci
1.5.2015 22:12:29   
Aisha
Mame, kako da naucim dete da se brani? Naime, kada mi deca udare dete, moje im ne vraca, nego dodje i place. Stalno ga ucim da treba da vrati, da i ono njega udari, ali ne vredi. I deca tacno znaju da je placljiv te ga namerno zezaju. Inace, ima 5 godina. Imate li neko resenje?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dečiji nestašluci
1.5.2015 23:10:09   
Ivanka 75
Spremaju se svekijevci danas popodne na svadbu, svekrva stavila viklere, puna joj glava, sedimo u dvoristu i pijemo kafu kad Ivka stade iza babe i za 3 sekunde sve pokvari! user posted image

(odgovor članu Aisha)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dečiji nestašluci
23.5.2015 20:35:50   
mila83
Ivanka user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 12:27:41   
Anarunika
Iskon je sada u nekom gadnom periodu. Stalno se joguni,svađa neće da sluša dok mu se ozbiljno ne pripreti...Arun nije bio takav u tom uzrastu. kakva su vaša dečica bila sa četiri i po godine?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 12:51:05   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Spremaju se svekijevci danas popodne na svadbu, svekrva stavila viklere, puna joj glava, sedimo u dvoristu i pijemo kafu kad Ivka stade iza babe i za 3 sekunde sve pokvari! user posted image

user posted image ajoj Ivanka,sveki je verovatno poludela i pomislila da si je ti nešto nagovorilauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 13:42:31   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Iskon je sada u nekom gadnom periodu. Stalno se joguni,svađa neće da sluša dok mu se ozbiljno ne pripreti...Arun nije bio takav u tom uzrastu. kakva su vaša dečica bila sa četiri i po godine?


Manje vise ista stvar sa Dimitrijem,iako u drustvu nije takav.ali kod kuce jeste.Kaze slusacu,i za 5 minuta kao da nismo nista rekli,ali nekako,ne namerno,nego kao da mu ne dopire sta smo rekli,ne slusa pazljivo.Nema toga sta nije probao da rastavi i popravi,strasno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 16:07:22   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Iskon je sada u nekom gadnom periodu. Stalno se joguni,svađa neće da sluša dok mu se ozbiljno ne pripreti...Arun nije bio takav u tom uzrastu. kakva su vaša dečica bila sa četiri i po godine?

Upravo je takav i moj S. mada on nema još pune 4 god,naišao mu taj period negativizma koji oni prolaze tj. koji počinje u 3. god.Ja to znam i ne obazirem se puno na njegovo bacanje kada nešto nije kako je on zamislio,proći će

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here