|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene za bazen ili more ??
17.11.2017 13:56:57   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjalice, da, bas izgledaju tanko. Ne znam samo da li zadrzavaju kakuuser posted image


Ivana ta pelena i jos jedna pvc preko nje.
Tako zadrzava.A kupuju se i uloski.Mada moze i bez njih.
Mi smo jednom stavili bebi,da izbegnemo visekratne.pelene zbog kandide ali se sve zavrsilo skupljajuci kaku po stanu pa smo odustali i prosledili ih.

A kod nas im je cena..preteruju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pelene za bazen ili more ??
10.6.2019 13:20:22   
Rosita
Treba li meni ovo za N, 15 m, na moru? Ili može kupaće gaćice?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pelene za bazen ili more ??
10.6.2019 13:25:20   
dunja RR
Rosi ja sam nosila u Tursku pelene/gace za bazen za svaki slucaj, ali nismo koristili bazen, nije hteo, tako da smo u more isli goli, a u pesku se igrao u kupacim gacama. Isto je imao 15 meseci. A te gace pelene nismo namenski kupili za more vec nam ostalo jer smo ih koristili kada je vežbao, tj. Plivao u Sokobanjskoj u bazenu/habard kadi. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pelene za bazen ili more ??
10.6.2019 13:26:55   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Rosita

Treba li meni ovo za N, 15 m, na moru? Ili može kupaće gaćice?





Mi smo nosili troje kupacih gacica i menjali ih... Cim izadje iz vode presvucemo i to je to... 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pelene za bazen ili more ??
11.6.2019 21:35:50   
physio70
Za more samo kupace gacice.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pelene za bazen ili more ??
19.7.2019 6:05:23   
MimaKos
Glupost nevidjena, iskreno, mada se nama dete nije ukakilo u moru, mozda u tom slucaju nesto znace, ovako, bacen novac


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 156
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here