|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
10.4.2012 9:25:13   
*Alexx*
Evo vidi ovde KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
5.5.2012 19:02:42   
Jole84
Primenila sam ono sa sodom bikarbonom u kuhinjskom lavabou i kao novo je,sija,oduševljena sam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2012 10:48:47   
Ivence
Sodom bikarbonom i limunovim sokom (na kasicicu sode ide par kapi limuna, tek da se sjedini soda, ali ne da se rastopi) se cisti ploca pegle kada se nesto zalepi na nju.... prvo se pegla zagreje na max, pa se iskljuci, prohladi malo, i sundjerom se nanese soda na plocu.. sve skida... a ako stavite sodu u vodu, pa sipate u peglu, i pustite paru, cistite one rupice od kamenca... :)))))

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2012 10:52:47   
Jole84
Dakle,soda bikarbona je zakon za čistoću user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 10:44:34   
NadaR
Ako imate viska krevetac mozete ga pretvoriti u ovo :
user posted image
Ako ne znate kuda sa starim gumama :
user posted image

Moj muzek je skoro pravio ove vjesalice . Lakirani medijapan je u pitanju i svidja mi se kako otvara prostor .
user posted image




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 10:53:37   
viking
Nado, sjajno! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 11:01:59   
boba 11
Joj Nado a ja bacila stare gume pre mesec dana sad mi dodje da placem kakva sam budala -ovako nesto mi nikad ne bi palo na pametuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 12:43:27   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Jeca*

evo jos neko je zadovoljan KLIK user posted image

Cula sam posto cesto ribam Axel-om da ne sme da se koristi kod metalnih povrsina jer je jak pa nagriza i stvara rdju

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 12:50:52   
Anoniman
i sta smo rekli kako se skidaju fleke od voca koje su stare ?

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 384
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 13:05:20   
Jeca*
probaj onaj dm-ov denkmit...mislim da imaju ono malo pakovanje bas za fleke od voca.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 13:12:56   
pandina
Ovo sa gumama je fnatazija!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 13:34:25   
tanjica85
Nado, user posted image user posted image user posted image
ovo sa starim gumama sam davno pravila. imas i foru da ih iskrivis, pa da izgleda kao cvet.

Nisam cula to za Axel i za metalne povrsine. Ja sve zivo s njim ribam. Od kuhinje, plocica u kupatilu, do drvenih povrsina.




_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2012 22:37:03   
boba 11
Meni su na poslu zabranili-tj svima da ribamo frizidere i metalne police sa njim a inace je za masnocu i plocice super

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
3.6.2012 22:08:47   
dunja RR
Savet naše Ane, ja probala, odličan :)

Ukoliko su vam tesne cipele:


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Stavi ih u kesu pa ubaci u friz na dva,tri sata. Kad ih izvadiš, obuj na noge neke debele čarape, obuj baletanke i nosaj ih po kući, lepo će se razgaziti i neće te žuljati.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.6.2012 5:42:04   
Rada T.
IZVORNA PORUKA: Ivence

Sodom bikarbonom i limunovim sokom (na kasicicu sode ide par kapi limuna, tek da se sjedini soda, ali ne da se rastopi)




ili sodom bikarbonom ili limunovim sokom... kada pomešaš limun (kiselinu) i sodu koja je baza ne dobiješ ništa...

< Poruku je uredio Rada T. -- 4.6.2012 5:44:06 >


_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
15.7.2012 11:06:26   
NadaR
Ako uživate u ispijanju turske kafe, sigurno se svako malo nađete s ogromnim količinama taloga koji ostaje u šoljicama i zbog koga stalno jurite u toalet da biste ga se ratosiljali.


Međutim ako ste mislili da uvek morate da ga bacate, varate se. Talog od kafe možete upotrebiti na nekoliko korisnih načina.

PILING
Pomešajte talog od kafe s medom kako biste napravili piling koji možete da koristite za telo i lice i koji će vašoj koži pružiti predivan sjaj. Takođe, ovaj piling je odličan način za rešavanje celulita! Obavezno probajte!

MASKA ZA KOSU
Utrljajte talog u kosu pre šamponiranja i ostavite neko vreme pre nego što isperete vodom. Plavuše bi ovu masku trebalo da izbegavaju, ali ostalima će nakon tretmana kosa biti sjajna i poslušna.

ĐUBRIVO
Talog kafe pomešan s vodom odličan je način za dohranjivanje zemlje kućnih biljaka.

OSVEŽIVAČ PROSTORA
Stavite talog u posudu pa ga postavite u deo stana u kojem želite da uklonite neprijatne mirise, kao što su frižider ili kanta za smeće.

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE
Ako vam je posuđe jako zaprljano, talog od kafe rešiće problem. Utrljajte ga na posudu koju želite da očistite, ali pripazite da ne upija boju. Takođe, ako želite da date novi sjaj drvenom nameštaju, pomešajte talog s vodom, premažite nameštaj i ostavite da deluje nekoliko trenutaka pa potom obrišite čistom krpom, piše Index.

SREDSTVO PROTIV UBODA INSEKATA
Utrljajte talog na mesta koja želite da zaštite od ugriza insekata jer njih odbija jak miris kafe.

Izvor* Blic žena

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
19.7.2012 11:22:19   
Ivence

IZVORNA PORUKA: Rada T.

IZVORNA PORUKA: Ivence

Sodom bikarbonom i limunovim sokom (na kasicicu sode ide par kapi limuna, tek da se sjedini soda, ali ne da se rastopi)




ili sodom bikarbonom ili limunovim sokom... kada pomešaš limun (kiselinu) i sodu koja je baza ne dobiješ ništa...

Ja sada videh ovo... izvini, ali grešiš... možda zvuči da ne funkcioniše, ali funkcioniše... skida sve, probaj, videćeš user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
19.7.2012 14:31:46   
pandina
IStina, ja probala i pali!

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 9:12:55   
*Alexx*
Kako pretvoriti običan sapun u tečni sapun (na engleskom) KLIK

Ja ću da probam jednom prilikom, ako ne zaboravim user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 9:19:50   
pandina
Probacu i ja. Odlican link!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 9:23:20   
Maya21
Alex hvala za link! Osim ovoga za tecni sapun ima gomila korisnih stvari, koliko sam sad na brzinu mogla da vidim user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 14:24:42   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Ako uživate u ispijanju turske kafe, sigurno se svako malo nađete s ogromnim količinama taloga koji ostaje u šoljicama i zbog koga stalno jurite u toalet da biste ga se ratosiljali.


Međutim ako ste mislili da uvek morate da ga bacate, varate se. Talog od kafe možete upotrebiti na nekoliko korisnih načina.

PILING
Pomešajte talog od kafe s medom kako biste napravili piling koji možete da koristite za telo i lice i koji će vašoj koži pružiti predivan sjaj. Takođe, ovaj piling je odličan način za rešavanje celulita! Obavezno probajte!

MASKA ZA KOSU
Utrljajte talog u kosu pre šamponiranja i ostavite neko vreme pre nego što isperete vodom. Plavuše bi ovu masku trebalo da izbegavaju, ali ostalima će nakon tretmana kosa biti sjajna i poslušna.

ĐUBRIVO
Talog kafe pomešan s vodom odličan je način za dohranjivanje zemlje kućnih biljaka.

OSVEŽIVAČ PROSTORA
Stavite talog u posudu pa ga postavite u deo stana u kojem želite da uklonite neprijatne mirise, kao što su frižider ili kanta za smeće.

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE
Ako vam je posuđe jako zaprljano, talog od kafe rešiće problem. Utrljajte ga na posudu koju želite da očistite, ali pripazite da ne upija boju. Takođe, ako želite da date novi sjaj drvenom nameštaju, pomešajte talog s vodom, premažite nameštaj i ostavite da deluje nekoliko trenutaka pa potom obrišite čistom krpom, piše Index.

SREDSTVO PROTIV UBODA INSEKATA
Utrljajte talog na mesta koja želite da zaštite od ugriza insekata jer njih odbija jak miris kafe.

Izvor* Blic žena

Saveti su super....još od pre sam znala i koristila talog kafe za cveće.....i super su rezultati

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 14:51:02   
red3lilu
Mislim da nisam pisala ovde u temi, ali sam se namučila jednom prilikom da nađem rešenje za svoj problem. Pa evo jednog recepta za:

ČIŠĆENJE FLEKE OD KRVI

- stare, suve flekice od krvi na tkaninama prskati medicinskim hidrogenom, dokle god peni. Uporedo se penica može ispirati pod hladnom vodom, ali suština je da se natapa hidrogenom dokle god flekica ne nestane...

user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 15:02:40   
tanjica85
da li cisti i fleke od krvi na tepihu?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.7.2012 15:07:48   
red3lilu
heheehe, pa trebalo bi... ja sam spasila mm farmerice koje su stajale u ormanu više od godinu dana pošto mu bilo žao da ih baci a glumio mangupa još kao momak pa je bilo razbijeni noseva user posted image

isti način, prskati dokle god se peni, a penicu skidaj vlažnim sunđerom ...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here