|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:00:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

za sitne-spoljne mozda je ok, ali za unutrasnje ne bih rekla user posted image



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ova drugarica nije imala sitne, uopšte! Krema ih bukvalno spaljuje i isušuje!


....... eto.. ja prvi put čujem.. ako je efikasna -super, sigurno se lakše podnosi nego laser . user posted image
vidim da vas je bolelo to spaljivanje, mene ponavljam nije... ali krema zaista zvuči utešno koliko god da košta!user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:04:53   
Ana RR
Ona se namučila baš,baš.. tri puta je išla na spaljivanje, em ju je jako bolelo em se stalno vraćalo..

Slučajno je naletele na ovu kremicu listajući neke forume, njen kolega putovao za Italiju i tamo joj kupio.

Spakovana je u kesice i jedna kesica je za jedno mazanje.. SPASILA SE!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:11:16   
indy_25
ja sam ih isto imala dosta oko analnog otvora i koristila sam kremu podofilin za 2 dana su mi nestale i nikada se nisu vratile vise.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:16:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

ja sam ih isto imala dosta oko analnog otvora i koristila sam kremu podofilin za 2 dana su mi nestale i nikada se nisu vratile vise.


..jedna od te tri je bila baš na analnom otvoru......... e ta je malo bolela kada su je spaljivali... user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:36:46   
cipiripi
Ana a jel kojim slucajem tvoja drugarica menjala partnera u toku svega toga?
aj da verujem da koristi zastitu i da nije "ponavljanje kondiloma"..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:45:49   
*Alexx*
Kaliopi, mene je bolelo spaljivanje katastrofa, ali je baš bila velika površina. I unutra, i spolja. Nisu bili ti "karfioli", već mali, ja ih uopšte nisam videla, niti napipala. Cela user posted image mi je bila spaljena. Ali sve to prođe.
Zoko, ne mora da znači da te varao, muškarci mogu da nose taj virus, a da se kondilomi nikad ne pojave, a tebi je prosto takav organizam, pa si svaki put dobijala kondilome od njega user posted image U stvari, ti najbolje znaš user posted image
Ja pretpostavljam da sam dobila preko wc šolje ili tako nečega, pošto partnera nisam menjala, a nema ih (pu pu pu pu pu pu pu)

< Poruku je uredio Alexx RR -- 7.1.2010 21:47:56 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:51:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Kaliopi, mene je bolelo spaljivanje katastrofa, ali je baš bila velika površina. I unutra, i spolja. Nisu bili ti "karfioli", već mali, ja ih uopšte nisam videla, niti napipala.




Draga, kod mene su bili mali, kažem 3 komada , sitni ali sam ih napipala i videla (stavljala sam ogledalo dole da vidim user posted image ..) kako to da ih nisi napipala?.... jesi imala anesteziju dobru?
..ja bukvalno ništa nisam osetila, krknula mi anesteziju.... Radila sam pvt u Fruškogorskoj u Novom Sadu.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:52:18   
cipiripi
ja i mm smo dobili upravo preko wc solje...njegova sestra takodje i to sve zbog njene drugarice koja ih gaji kao zmije u terarijumu!!!!!!

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:55:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja i mm smo dobili upravo preko wc solje...njegova sestra takodje i to sve zbog njene drugarice koja ih gaji kao zmije u terarijumu!!!!!!


.. ma ja sam od bivšeg sto posto... kad se setim koliko sam bila besna.... ! Gin. mi preporučila da obavestim partnera o tome i da ode i on da se testira .. a ja kao ris! ... mamu ti, čuvam se , pazim ... jedini momak i da mi to uradi....nisam mu rekla jedno 3-4 dana i nisam mogla da izdržim.. napala ga , rekla mu sve on sve priznao (sexao se sa njom skotina bez kondoma) .... ko zna šta je sve mogao da mi prenese.. možda sam i super prošla...! uh. Naravno , on je bio samo prenosilac... nikakve simptome nije nikada imao.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:56:12   
JULIE
ja sam imala i unutrasnje i spoljasnja 3kondiloma.Unutrasnji se povlace posle porodjaja u vecem br slucajeva pa i u mom.Spoljasnje sam spaljivala i htela da umrem kolko me bolelo,katastrofa!!Mm je dobio od bivse,imao je jedan,spalio ga i nikad vise nije dobio ali je virus ostao u telu i naravno ja ga dobila jer mi je imunitet nikakav..Posle spaljivanja dr mi je rekla da bi trebalo da pijem neke vitamine za jacanje imuniteta da se ne bi opet pojavili...dr sa koznog je htela da me ubije kad sam joj rekla da sam se poradjala sa kondilomima jer u slucaju da spadaju u kancerogenu grupu,to ih moze znatno poremetiti.Nikako da odem da uradim briseve za odredjivanja HPV virusa...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 21:58:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

ja sam imala i unutrasnje i spoljasnja 3kondiloma.Unutrasnji se povlace posle porodjaja u vecem br slucajeva pa i u mom.Spoljasnje sam spaljivala i htela da umrem kolko me bolelo,katastrofa!!Mm je dobio od bivse,imao je jedan,spalio ga i nikad vise nije dobio ali je virus ostao u telu i naravno ja ga dobila jer mi je imunitet nikakav..Posle spaljivanja dr mi je rekla da bi trebalo da pijem neke vitamine za jacanje imuniteta da se ne bi opet pojavili...dr sa koznog je htela da me ubije kad sam joj rekla da sam se poradjala sa kondilomima jer u slucaju da spadaju u kancerogenu grupu,to ih moze znatno poremetiti.Nikako da odem da uradim briseve za odredjivanja HPV virusa...


..draga..... zašto to nisi sredila pre ove trudnoće?
Otiđi sad, ha? Bićeš mirnija....user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:01:42   
cipiripi
ja sam cula da ako dodje do pojave kondiloma u trudnoci bujanja onih skriveh-pokvarenih da ne smes da se poradjas prirodnim putem jer virus direktno prelazi na bebu....

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:05:18   
indy_25
ja ne znam od cega sam ih dobila moj muz nema to a ja sam znaci imala samo oko analnog otvora i bilo ih je puno puno sitnih i par velikih bas su bile odvratne. Ako neko hoce imam recept od ove kreme Podofilin i ta krema se pravi u apoteci pa mogu da ga skeniram i ostavim ovdje ostavila sam recept za nedaj boze ako se vrate ali do sada nisu hvala Bogu. To su mi prepisali doktori i nije skupa kosta oko 5 eura u Bosni 10 KM.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:08:27   
JULIE
Kaliopi,un su se povukli a spoljasnje sam unistila tako da sada mogu bez brige da se porodimuser posted image samo ove briseve da odradim a nikako da nadjem vremena,neodgovorno je,znam al sta cuuser posted image Cipika ja sam prva strepela za bebu ali mi je dr rekla da beba ne moze da dobije virus.Neispitana je samo neka teorija o uticaju HPV virusa pri porodjaju na pojavu polipa zdrela kasnije u zivotu.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:11:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

ja ne znam od cega sam ih dobila moj muz nema to a ja sam znaci imala samo oko analnog otvora i bilo ih je puno puno sitnih i par velikih bas su bile odvratne. Ako neko hoce imam recept od ove kreme Podofilin i ta krema se pravi u apoteci pa mogu da ga skeniram i ostavim ovdje ostavila sam recept za nedaj boze ako se vrate ali do sada nisu hvala Bogu. To su mi prepisali doktori i nije skupa kosta oko 5 eura u Bosni 10 KM.


stavi ga , draga.. nikad se ne zna pu pu ...user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:12:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Kaliopi,un su se povukli a spoljasnje sam unistila tako da sada mogu bez brige da se porodimuser posted image samo ove briseve da odradim a nikako da nadjem vremena,neodgovorno je,znam al sta cuuser posted image Cipika ja sam prva strepela za bebu ali mi je dr rekla da beba ne moze da dobije virus.Neispitana je samo neka teorija o uticaju HPV virusa pri porodjaju na pojavu polipa zdrela kasnije u zivotu.


... ja sam istraumirana tako da možda i nisam najbolji savetnik.. ali pogledaj moj slučaj . i ja sam čula ovo što i Cipi.

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:16:17   
JULIE
Da,videla sam tvoj slucaj,strasno!Pa i ja sam cula da nije dobro,al sam mislila da ako dr tako kaze onda je okuser posted image Mada mi je i ova dr sa koznog rekla da se ne mogu prenetiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:19:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Da,videla sam tvoj slucaj,strasno!Pa i ja sam cula da nije dobro,al sam mislila da ako dr tako kaze onda je okuser posted image Mada mi je i ova dr sa koznog rekla da se ne mogu prenetiuser posted image



user posted image ...u svakom slučaju draga želim ti da sve prođe ok!

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:38:30   
Anoniman
Cipiripi i ja sam tako cula...tj.doktor koji me poslao sa pretpostavkom da su kondilomi na pregled kod specijaliste,rekao mi je da ako jesu moram ici na carski!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:40:11   
cipiripi
palo mi je na pamet da postavimo pitanje na stetoskopu ginekologu..odgovor kao stize za 5 dana..
ja sam slala nesto za imunologiju , danas je 4 dan...valjda ce odgovoriti... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:41:38   
JULIE
Cipi odgovaraju sto posto!ja sam slala par pitana za sina i uvek su odgovarali tacno petog danauser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:42:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

palo mi je na pamet da postavimo pitanje na stetoskopu ginekologu..odgovor kao stize za 5 dana..
ja sam slala nesto za imunologiju , danas je 4 dan...valjda ce odgovoriti... user posted image


ej i ja sam slala tamo kad sam imala neku alergiju .. odgovor mi je stigao nakon  3-4 dana. probaj draga!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:44:15   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: JULIE

Cipi odgovaraju sto posto!ja sam slala par pitana za sina i uvek su odgovarali tacno petog danauser posted image


pa postavi ga onda zeno , pitaj za kondilomcike user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:45:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: JULIE

Cipi odgovaraju sto posto!ja sam slala par pitana za sina i uvek su odgovarali tacno petog danauser posted image


pa postavi ga onda zeno , pitaj za kondilomcike user posted image



user posted image aj evo ja ću........user posted image samo sec.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:50:22   
cipiripi
ajde..meni je nesto pao sistem user posted image

bas me zanima jos necije misljenje vezano za to, a da je pri tom neutralno!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here