|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 15:23:28   
Lilly*
Evo slikica mramornih jaja
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 15:24:52   
bebironcic
Pisala je Trca o vinskoj kiselini u kristalima,a ovo sto mi je kupila svekrva je praskasto,izgleda kao secer,ali nema uputstvauser posted image valjda cu saznati do subote!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 15:26:36   
Lilly*
Pa to, koliko sam ja razumela Trcu, je isto, samo što je ovo jeftinija varijanta user posted image Proveri ti ipak user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 15:40:07   
bebironcic
Lepa su ta mramorna jaja,ako mi budu uspela ona i ova sa kristalima postavicu sliku,a ako ne uspeju onda sledece godine!user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 19:37:08   
Anoniman
Nisu mi uspela mramorna jaja, toliko sam se iznervirala, da mi se voda iz šerpe prosula po novoj majci, zrela je za đubre. user posted image user posted image

Evo ovako sam ove godine ofarbala jaja:

user posted image

Ovo šareno od gore je Luka farbao u vrtiću. Koliko sam uspela da provalim, bojeno je drvenom bojicom i prelakirano. Mnogo lepo izgleda. user posted image Pošto je pretežno crveno, veovatno ću njega ostaviti za čuvarkuću.

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 20:34:40   
Lilly*
Tasho, a što ti nisu uspela mramorna jaja? Jel' imaš neki savet na šta da obratimo pažnju user posted image
Inače, jaja mi se jako sviđaju, pogotovo Lukino user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 20:36:47   
Anoniman
Ja imam nameru sutra da pravim korpu za jaja od testa,da farbam jaja,bice i kristalnih i sedefastih i crtanih user posted image !I jos kojekakve testaste ukrase...

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 20:55:46   
Suncicabg
Kako da pravis od testa korpu?I ja bih da budem kreativna...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 20:58:43   
Anoniman
http://www.coolinarika.com/recept/uskrsnja-korpa-od-testa
Evo ovako user posted image
Mnogo mi je simpaticna user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 21:01:47   
Suncicabg
Bas je slatka!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 21:26:29   
SUPER MAMA
Evo i moja Usksna jaja.potrudila sam se kolko sam mogla.user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 21:49:36   
Lu
Divna su vam jajcauser posted image user posted image user posted image
Ja ću sutra svojauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 21:54:24   
Ana RR
I ja sutra farbam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 21:55:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Evo i moja Usksna jaja.potrudila sam se kolko sam mogla.user posted image user posted image user posted image
user posted image



Divno, jel lukovinom?

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:00:44   
SUPER MAMA
Ne, Dunjice, imam 6 komada narandzastih cisto da probam, a ostale posto nesto nisu hteli da se ofarbaju u crvene, dodala sam ljubicasti da budu tamnije.user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma sve sam pomesala,user posted image user posted image user posted image user posted image dv su mi bile neuspesne, pukli su dok su se kuvali a jedno je i Monika razbilauser posted image user posted image user posted image user posted image
Bas smo se igrali danas.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:04:00   
Lilly*
Zato je dobro imati te, što ja kažem hanzaplaste user posted image slike što obuhvate jaja, njih stavim na ta pukla user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:06:24   
eugenija
Ljudi, ja sam ubeđena da smo prošle godine kačili slike farbanih vaskršnjih jaja po forumu, ali ne znam gde je ta tema.. Definitivno nije ova...user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:08:11   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Zato je dobro imati te, što ja kažem hanzaplaste user posted image slike što obuhvate jaja, njih stavim na ta pukla user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image e sad sam se dooobro nasmejala za ove hanzaplaste za jaja.Lilly gde ti pade to napamet.user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja sam stavila te hanzaplasteuser posted image user posted image user posted image user posted image na one dve jaja koja su pukla malo.
A ono sto je moni razbila ni hanzaplast nemoze pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:10:12   
Anoniman
Svim devojkama koje slave zelim srecan praznik!!!!

i da..lepa su sva jaja koja sam videla ovde...

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:10:22   
Lu
Eugi bila je još jedna ista tema, nju smo  zaključali jer šta će nam dvije iste user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:11:28   
Lilly*
Eugeni, vidi OVDE
Super mama, kada si rekla 2 jajeta da su pukla, odmah sam skontala da su to ta 2 user posted image pa rekoh da napišem da ih i ja tako zakrpim

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:12:15   
eugenija
Jeste, Lu, al mi žao slikica. Bilo je i tamo lepih ideja i ofarbanih jaja. Recimo, mojauser posted image user posted image

Da mi je sad ono jaje na laktu, da ga ofarbamuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:13:12   
eugenija
Jaojs, hvala Lilly, idem da gledam lanjska jajauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:16:26   
eugenija
Odgledalauser posted image Moja definitivno najružnijauser posted image , a JecaRR me oduševila sa svojim!! Kao i Afrodita i Kumara, i naravno večna kreativka LillyRRuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Uskrs (Vaskrs)
1.4.2010 22:17:23   
Lilly*
Odoh da vidim šta sam onda to radila user posted image Ne sećam se user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here