|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
24.9.2015 19:15:52   
Anoniman
Hvala Madreuser posted image cak se mislim da je odnesem nekom da je prepravi da bih mogla da je nosim i bez trudnoce, divna jeuser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Haljine
27.9.2015 18:06:40   
Jole84
UM prelepe su haljine, super ti stoje obe, nije ni čudo što nisi mogla da se odlučiš user posted image user posted image
p.s. i od mene lajk za sveki, bomba user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Haljine
27.9.2015 18:52:54   
Trcosava
Jbg meni ne ide ni jedna haljina za drugom na venčanje pa da sam još tolika. A vidim da je hit da se drugima na venčanje ide u venčanicama.

Ona dugačka - da ti neko uvali bidermajer - komotno da kažš da si mlada.

Ne ide mi to nikako.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Haljine
27.9.2015 18:57:40   
Anoniman
Trco mi sa tem' nemamo problemuser posted image , niti je mlada iskompleksirana da ce joj neko uzeti dan, niti ja zelim da budem snasa. Meni su obe bile prelepe, zato sam ih i kupila ahahhahuser posted image

Jole hvala, pitala si me u temi gde su slike, tuj su...user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Haljine
27.9.2015 20:43:49   
Trcosava
Uopšte nisam mislila na komplekse. Ja prva nisam imala belu venčanicu. Mislim da niko na moju svadbu nije došao u beloj haljini. Čak i da nije kao venčanica.... Sećam se kad mi se bratanc ženio, došla jedna iz Slovenije, bela uska haljina, do pola butina (a ispod bele tange, vidiš ih na kilometar). Majko, pa celu svadbu sam je streljala pogledom.

No, to je moje mišljenje.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Haljine
27.9.2015 20:57:54   
MAMAMAJ
Mene nervira što su mlade u današnje vreme u haljinama na svom venčanju, zna se šta je venčanica, a šta haljina.
I ok, belo simbolizuje nevinost, ni jedna se ne udaje nevina, ok i to, ali zar nije lepo sačuvati tu tradiciju? Bilo koju tradiciju?
Meni ove dve haljine nisu venčanice, a druga je stvar što se neke žene udaju u haljinama. I lična stvar, poštujem tuđe mišljenje, a ovo beše moje. user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Haljine
29.9.2015 12:52:43   
mama krava
E...sve stoji...ali...

Ja sam ušla u 9.mes kada sam se udavala! Mislimmmmm....samo mi je falilio da budem u belom!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Haljine
29.9.2015 13:22:13   
Anoniman
Ni moja nije bila bela, vec bez, retko ko se danas udaje u belom..user posted image

(odgovor članu mama krava)
  Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Haljine
29.9.2015 13:32:31   
mama krava
Moja je bila ljubičasto-bela sa roze tofnama....mnooogo lepa i dan danas je nosim na nekim proslavama!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Haljine
29.9.2015 13:35:41   
Ana RR
Ja uopšte nemam neko mišljenje o tome... šta znam, svako oblači šta mu se dopada. Nisam tradicionalista, više gledam na praktičnu stranu. Ja jesam bila u venčanici ali više je bila kao haljina, boje šampanjca, sa detaljima u nekoj zlatno smeđoj boji..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Haljine
29.9.2015 13:41:45   
choopa choops
I što se mene tiče, nije bitnno je li haljina, vjenčanica, bijela, nije bijela. Ja sam se kad se sestra udavala obukla skroz u bijelo-pantalone i košulja, tada nisam imala pojma da ne smije još neko u bijelo user posted image Ali sada vodim računa, šta znam da se neko ne uvrijedi...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Haljine
29.9.2015 13:46:28   
Anoniman
kod nas se to zaista ne gleda, prvo je moja sestra na mojoj svadbi bila u belom.
dok sveki se sada zenio sestric i ona kupila prelepu belu haljinu, i sestra je zove kaze nemoj da je nosis, mlada je svabica, naljutice seuser posted image

ja sam za deverovu svadbu imala u planu prelepu HL haljinu, ali nismo bili u mogucnostiuser posted image zbog Nore u stomaku...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Haljine
29.9.2015 13:54:58   
janabons
Prvi put cujem da ce mlada da se uvrdi ako neko obuce belouser posted image
Nemam neko misljenje, svako nosi sta voli i hoce, od bele , pa do crne i crvene.
JA licno volim vencanice, imala sam boju slonove kosti, sirena model...bas mi je lepa uspomena

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Haljine
29.9.2015 13:58:21   
Anoniman
I ja sam imala vencanicu, ali je bila bez boje..

Jana slazemo se , i meni je to gulpost da se uvredi, ali dobro oni imaju 2 vencanja, jedno je bilo sada u Nemackoj, a sledece ce biti ovde u Srbiji u junu, i ja kazem sveki , posuser posted image oto kod nas nema obicaja da se ne nosi belo, ti je ovde obuci, stav te brigauser posted image

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Haljine
29.9.2015 14:01:49   
janabons
PA da sveki dobije pedalu sa vencanjauser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 29.9.2015 14:02:20 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Haljine
29.9.2015 14:04:36   
Anoniman
ahahhah neceuser posted image a i ona se zainatila kaze ima da je obucem, samo ako budem bila zivauser posted image

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Haljine
29.9.2015 15:05:35   
branki*
sto se tice moje haljine sa vencanja,bila je u boji slonove kosti,klasicna vencanica,nije mi bilo bitno da li ce jos neko doci u belom,zaista.mada,sam citala kao neki kodeks za vencanja i pise da ipak se ne nose bele haljine na vencanje,niti suvise seksi haljine,niti neke raskosne ,balske haljine koje bi mogle da bace mladinu vencanicu u zasenak.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Haljine
29.9.2015 15:18:58   
jess021
Moja je bila prava, bela vencanica, skoro kao sam bila nevinauser posted image
Sto se tice nosenja belog na tudje vencanje, ja nisam imala problem s tim da sam obracala paznju da li je na mojoj svadbi neka bila obucena u belo, ali ja kad idem ne nosim belo, mozda nekom smeta, a nisam u fazonu da nosim sta ja hocu bez obzira na druge, ako ne moram ne stajem na muku.
A i iskreno, kad malo razmislim, nekako mi malo bzvz da idem kod nekoga u svadbu u dugoj beloj haljiini, npr.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Haljine
29.9.2015 22:31:40   
MAMAMAJ
Šta god obukle, važno da smo srećne. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Haljine
29.9.2015 22:57:21   
madre
znam za taj obicaj da ne treba nositi skroz belo na tudju svadbu, ali se nikako ne slazem!
bilo kako bilo, vodim racuna o tome...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Haljine
14.10.2015 14:05:47   
vonavoj
Obecala sam sliku u haljini,ali sam shvatila da nemam nijednu gde sam sama..cak ni sa cerkomuser posted image
user posted image
Ali zato sa muzem imamuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Haljine
14.10.2015 14:20:44   
wivern
Da, ja volim ove "klasicne" modele, sa njima nema greske, uvek se izgleda elegantno. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Haljine
5.1.2016 12:14:48   
Rosita
Evo ovu zelenu sam ja juce pazarila, ima da se kilikne na model
>
http://katrin.rs/proizvod/4805

Jednostavna je, ali lepo stoji.

< Poruku je uredio Rosita -- 5.1.2016 12:15:45 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Haljine
5.1.2016 12:21:08   
Sanjalicaaa
Rosita, meni su takve omiljene. Jednostavne, uz telo, malo iznad kolena, ma obozavam ih. Kupila sam slicnu u teranovi pre par nedelja, ali je ova tvoja daleko lepsa.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Haljine
5.1.2016 12:23:41   
IvanaSK RR
Lepota je u jednostavnosti user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here