|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
10.6.2016 8:06:08   
emicaa
Druga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Haljine
10.6.2016 8:17:45   
Sanjica26 RR
Druga. Branki, kad su i vec u Bg otidi do njih, pa probaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Haljine
10.6.2016 15:39:20   
NadaR
I meni je druga bas lijepa . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Haljine
10.6.2016 16:01:42   
eca89
Glasam za drugu :)!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Haljine
10.6.2016 16:29:44   
branki*
hvala,devojke drage,moram da odem da probam,a kad cu ne znam,opet sam sama sa njimauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Haljine
11.6.2016 7:40:25   
wivern
Jedino se meni vise dopada prva user posted image , druga mi je dosadna a u prvoj bi bila macka i po user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Haljine
11.6.2016 7:53:15   
branki*
Wivuser posted image i ja dajem blagu prednost prvoj,ali probacu obe,nadam se samo da ce ih biti dok ja odem do radnjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Haljine
11.6.2016 8:10:25   
wivern
Branki sve razumem, kad nemas vremena sat vremena da odvojis za sebe.

I ja moram nakupovati neke haljine za leto, najlakse mi je da u njima radim.
Samo da stignu na red od troskova user posted image



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Haljine
11.6.2016 9:01:15   
Sanjalicaaa
I meni je prva bolja. Druga mi je mnogo jednostavna, neupadljiva. Možda kad bi bila crna.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Haljine
11.6.2016 9:07:55   
IvanaSK RR
Ako si lepo gradjena onda prva :) Ali je i druga super.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Haljine
11.6.2016 9:19:54   
Sanjalicaaa
Ivana, jeste, jeste. Videh Branki na nekim slikama, prava je zgodnica. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Haljine
11.6.2016 9:32:08   
IvanaSK RR
Pun nam je forum vas zavodnica :)
Branki, onda prva. Efektna je. Druga mi je nezna, romantična.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Haljine
11.6.2016 9:41:41   
Maraj
Meni je druga nekako bezživotna. Mozda zbog boje , otkud znam. Kod nje mi je plus samo sto ima bratele , to mi je jedino minus kod prve.i inace je prva efektnija. Ne znam za koju namenu ti treba. Al ja ne volim kad neko obuce haljinu bez bratela pa je stalno povlaci na gore , ko i one strec ultra kratke haljinice koje povlace na dole user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Haljine
11.6.2016 12:45:07   
branki*
Jeste,maraj,u pravu si.treba mi za svadbu u avgustu.
Sanjalice,hvala draga,postidecu se😘😘
Ja nikad nisam nosila te haljine gde je korset gore,racunam da je cvrsto i da nece spadati,treba da utegne struk i grudi,to mu je namenauser posted image ako spada i mlitav je,onda bzv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Haljine
11.6.2016 14:22:39   
Rosita
Ja sam nedavno za neku proslavu kupila ovu http://katrin.rs/proizvod/5261 , u varijanti nežno roze, hvatam sebe kako vazda uzimam nesto prakticno i univerzalno, tesko da dobacim do neke bas elegancije user posted image .

Za dve nedelje sam kuma, a jos nista nisam kupila. Al opet ce biti verovatno uska do kolena...

< Poruku je uredio Rosita -- 11.6.2016 14:26:53 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Haljine
22.7.2016 21:58:55   
branki*
Smorih se opasno danasuser posted image prodala se ona haljina i nece je dobiti skoro.ja druge nisam ni gledala,jer sam nju pikirala i racunala na nju.
Inace,sam se i razocarala u radnju,prvi put sam uzivo u njoj bila,do sad sam uvek preko fejsa gledala,puno haljina koje su na fejsu u radnji nema ili nemaju velicine,videla sam haljine koje su isprljane,moguce od probe,koje su blago rasivene,vire konci,bas nisam ocekivala od njih tako.
Dalje sve sto sam gledala,svelo se na kraju na HL haljine.ali,nisam njih zamisljala na svadbi,a i skuplje su od onog sto sam ja planirala da izdvojim.ne znam,nisam nijednu probala,planiram sutra.
Kako se vama cine HL haljine?nisu li malo degute vise,pogotovo za bitnu svadbu?

< Poruku je uredio branki RR -- 22.7.2016 22:01:11 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Haljine
22.7.2016 22:29:38   
MasnaMasnica
Branki ja je imam. Ja sam odusevljenaa. Naravno primerena duzina, boja ,model i savrsenstvo od haljine.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Haljine
22.7.2016 22:45:51   
branki*
Ma,i ja bih primerenu duzinu,tek blago iznad kolena ,eventualno koji cm krace.aki,opet se dvoumim.koliko sam bila smorena jer se ona prodala,da nisam htela ni da ih probam,a trebalo je,sad bih bar znala kako izgleda na meni ,ovako nista.coveceeee,al sam vise dosadna samoj sebi,majke mi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Haljine
22.7.2016 22:49:14   
MasnaMasnica
url=http://www.Slikomat.com/slika/6027407.htm]user posted image [/url]

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Haljine
22.7.2016 22:51:25   
MasnaMasnica
Moja je 3-4cm iznad kolena. Ja sam sada kupila 2 Vogeli I dvoumim se za joa 2. Njihove su prelepe. A sada je i snizenje.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Haljine
23.7.2016 0:29:28   
Sanjalicaaa
Branki, i ja sam se razočarala u njihov butik. Jednom sam bila. Haljina koja mi se svidela je potpuno drugačija, kao da su koristili neke filtere, boja nije ista. Materijal bezveze. Više nisam ni bila.
Jesi gledala možda Monine haljine? Čini mi se da je i kod njih neko sniženje. Ali one su svedenije, ne znam kakve tražiš.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Haljine
23.7.2016 9:25:36   
branki*
Masnice,ima i takva kao tvoja i puno raznih varijanti,lepa je i lepo ti stoji.malo su mi ,mozda,izvikane vise,sta znam.
Vogeli gledah juce,ima par koji mi se svidja,ali mi sve vuce na neku poslovnu varijantu.
Sanjalice,u moni nisam bila,a za butik je takouser posted image ma,naci cu valjda nesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Haljine
23.7.2016 12:02:31   
wivern
Branki ja sam vidjala sjajne modele u P.S fashionu..
A možeš uvek pogledati i u Max Mari user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Haljine
23.7.2016 15:54:10   
choopa choops
MM super je haljina, mada taj dekolte ja ne bih mogla ni u ludilu da nosim user posted image

Wiv ja uvijek kad prođem pored PS prodavnice vidim da ima super stvari, baš znaju lijepo da srede izlog, a na netu im je ponuda skroz bezveze!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Haljine
23.7.2016 19:15:11   
nata11
Kako u Legendu imala lepa klasicna, tesna, teget boje, siroke bratele. Sada ne mogu da je nadjem na sajtu.user posted image

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here