|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znojenje
7.6.2016 14:10:28   
isidora88
Voci ja imam vec 7 godina hipotoreozu i hasimoto i plus sam anemicna, a kao slag na tortu i insulinska rezistencija i eto ti borbe sa kguser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Znojenje
7.6.2016 14:25:56   
vocicana
Blaga zalfija nije za znojenje. Jaca koncentracija obustavlja preterano znojenje,.
Isi, to mi je ilicilo na Hashimoto, ali nisam znala, mozda ides u hipertireozu, to je vrlo promenljiv status, a vidi molim te da ne ugrozis zdravlje.Znam za hipo i za anemiju, moje profesionalno iskustvo mi je cak donelo i jednu ozbiljnu anemiju sa transfuzijama, a da se duze vremena nije otkrilo da zena ima hipotireozu. Zato u laboratoriju i analize! Sigurno ih nisi radila vise od tri meseca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Znojenje
7.6.2016 14:30:44   
Maraj
Jao i ja se znojim nakon porodjaja. Mozda ima veze i sa dojenjem

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Znojenje
7.6.2016 14:38:32   
vocicana
Maraj ja sam bila strasna, ali kod mene je to trajalo jedno 3 nedelje i prestalo, sada se znojim samodan pre nego dobijem, pms je cudo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Znojenje
7.6.2016 16:32:56   
isidora88
Joj voci nikako ne stizem, nisam od decembra proveravala stitnuuser posted image
Kad se muz vrati sa terena moram otici.
jel se neko znoji ispod grudi? Meni grudi vise user posted image i onda se tu bas znojim i brus mi bude mokar, a jos kad se doda kombinacija mirisa praska i znojauser posted image ne znam da li bi mi pomogao push up brus da se tu ne znojim toliko?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Znojenje
7.6.2016 22:04:00   
vocicana
Mozda da odignes grudi malo od ostatka koze, taj deo koji visi iu kontaktu je sa kozom. Ne push up, obican sa korpama, malo manji broj uzmi da mozes lepo da ih "organizujes" u tom prostoru. Pih bas ti je nezgodno. Obavezno da proveris rezultate, nemoj se zezati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Znojenje
8.6.2016 14:38:32   
Maraj
Ma i ja se sad manje znojim nego kad sam se porodila. Al opet se znojim. Nikad mi se nije znojilo ispod (.) a sad.....uzas....
ranije cini mi se preznojim se svaki put kad L sisa

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Znojenje
8.6.2016 15:25:16   
Mala Elena
Isi da neces da dobijes ciklus ?
Ja se oznojila par puta posle pporodjaja, tada sam imala neke nalete vrucine i secam se da se znoj osecao kao da sam pojela mrcinu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Znojenje
8.6.2016 15:32:56   
mila83

IZVORNA PORUKA: isidora88

Joj voci nikako ne stizem, nisam od decembra proveravala stitnuuser posted image
Kad se muz vrati sa terena moram otici.
jel se neko znoji ispod grudi? Meni grudi vise user posted image i onda se tu bas znojim i brus mi bude mokar, a jos kad se doda kombinacija mirisa praska i znojauser posted image ne znam da li bi mi pomogao push up brus da se tu ne znojim toliko?

Ja sam se znojila ispod grudi u periodu dojenja,iako nemam velike grudi...i posle kada sam prestala da dojim,prestalo je..tako da to sigurno ima veze sa hormonima. Znala sam sva da se preznojim,strasno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Znojenje
8.6.2016 16:38:28   
isidora88
Nazalost ne dojim vise, nisam dobila jos, nema nekih ppsebnih naznaka da cu dobiti.
Meni je verovatno kombinacija problema sa stitnom, secerom i zbog porodjaja. Znam samo da cu da odlepim, ne znam sta da radim vise sa (.)(.)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Znojenje
8.6.2016 16:43:52   
Maraj
Isi skoro si se porodila pa se mozda hormoni jos nisu normalizovalu.
ja se isto znojim ispod grudi a nikad pre porodjaja nisam. Doduse i bile su mi (.) manje

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Znojenje
8.6.2016 19:19:00   
choopa choops
user posted image I ja sam se znojila ispod grudi dok sam dojila, jer su mi tada bile ( . ) ( . ) user posted image A sad, nema ni'ta pa se i ne znojim tu.

Inače se znojim uvijek jednako, s tim da kad mi prođe menstruacija baš zna i da smrdi, pa moram da se tuširam 15 puta dnevno. Ali sad sam počela da u tom periodu koristim soda bikarbona+kokosovo ulje i ekstra je! Ne smrdim uopšte user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Znojenje
9.6.2016 18:27:29   
vocicana
J anisam smrdela, ali sam imala utisak da vonjam kao svinja.Trebam biti srecna zbog hormona, vec drugi ciklus sam dobila posle porodjaja, 26-ti dan, kao kada sam devojka bila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Znojenje
9.6.2016 18:44:36   
pngpme
Choopa, kako koristiš kokosovo i soda bikarbonu? Koji omjer itd...?
Ja zaudaram od kako sam ostala trudna nenormalno. Tuširam se i ribam kao luda, čini mi se što se više ribam znoj sve više tukne. Ranije sam se znojila srednje, ali znoj mi nikad, ali nikad nije bio naročito neprijatan...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Znojenje
9.6.2016 18:54:36   
choopa choops
Ma ja to ofrlje- jedna kašika sode i jedna kašika ulja. Ne znam pravi omjer, nego tako. Prbaj ništa te ne košta ako imaš te sastojke. -valjda i tebi pomogne user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Znojenje
9.6.2016 20:20:07   
pngpme
Probaću, kako neću, ovih dana!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Znojenje
2.7.2016 13:13:41   
IvanaSK RR
Jaoj, od kada sam se porodila imam osećaj da stalno smrdim user posted image
Muz kaze da umisljam, a ja non stop trcim ili da se tusiram ili da se operem ispod ruku. Ovo je uzas.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Znojenje
2.7.2016 15:35:04   
isidora88
Meni nista ne pomazeuser posted image , moram da smislim neko resenje za ove visece sise koje mi prave problem, dodje mi da ih zalepim za ramena da ne viseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Znojenje
2.7.2016 15:51:11   
Khaleesi
Nemoj tako za siseuser posted image sve dojimo svoju decicu ... i mene ubi vrucina i ulepljenost da poludis

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Znojenje
5.7.2016 13:12:13   
muzicarka
Nikada se nisam znojila kao u toku dojenja.... Oznojim se nekoliko puta dnevno, bas....

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Znojenje
5.7.2016 14:45:27   
Khaleesi
Sad cu opet pod tus.... usisavala sam i odmah fujuser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Znojenje
5.7.2016 16:01:42   
muzicarka
I ja se svaki čas umivam ili tuširam

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Znojenje
6.2.2017 0:34:29   
Skockica
Trazila sam temu znojenja u trudnoci ali pitacu vas ovde. Trudnice jeste li imale ili imate te napade znojenja?
Meni se desava u toku noci da se moram po 2 ili 3 puta presvlaciti jer budem skroz mokra. Znam kad neko ima temperaturu ili ga drma neki virus i preznojo se da mu bude bolje, ali ovo vise stvarno nije normalno. Pre sam se ususkavala u jorgan i cebe sad mi je samo sa jorganom tankim prevruce. A da ne pricam preko dana kad nesto radim, cak i kad sam vani ponekad mi se desi samo wuf sva mokra, ko da sam u klimaksu user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Znojenje
6.2.2017 8:09:24   
branki*
skockice,meni se desavalo,bas.i stalno mi je bilo vruce,a to nocu sto kazes,probudim se ,a majica mokra.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Znojenje
6.2.2017 11:43:28   
Skockica
Sad mi lakse kad znam da nije to nesto nenormalno, nadam se da ce barem po porodjaju prestati user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here