|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:21:40   
gagana83
user posted image user posted image user posted image

Mm danas nabavio majicu na kojoj je slicica muskarca kako sedi u fotelji i gleda TV a zena pored njega drzi posluzavnik sa pivom i pljeskavicom i pise WORLD CUP SUPPORT user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:23:13   
Anoniman
Ma suportiraću ga ja .. da ne lajem ..user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:28:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ma suportiraću ga ja .. da ne lajem ..user posted image


moj mene suportirauser posted image
šalu na stranu, jedva čekam sutra 16.00user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:30:02   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ma suportiraću ga ja .. da ne lajem ..user posted image


moj mene suportirauser posted image
šalu na stranu, jedva čekam sutra 16.00user posted image user posted image user posted image


I ja i jauser posted image




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:31:51   
Ellenica
Šta je sutra u 16??user posted image

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:32:45   
gagana83
Srbija-Ganauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:32:59   
Anoniman
Gana .. user posted image

igraju naši protiv reprezentacije Gane.

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
12.6.2010 23:34:38   
Ellenica
Joooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj

PA to će mm da gledauser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja nevolim fudbaluser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 0:09:40   
isidora88
ja obozavam fudbal i redovno pratim sve utakmice koje me zanimaju (a ima ih dosta)
mm kad ga nesto interesuje pita mene user posted image nije znao kada pocinje SP a najsmesnije je kad gledamo sa drustvom i njegovim kolegama pa im ja objasnjavam ko je kakav igrac a oni se krste jer ne veruju da zensko voli fudbal a i valjda se postide jer znam vise od njih user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je tata branio da gledam utakmice, to nije za devojke,idi gledaj neki film ovo nije za tebe user posted image
da se razumemo nisam muskaraca,cak sta vise prava sam damauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 1:15:14   
Mishica 77
Linčujte me ali ja mislim da ću da gledam ovo SP. user posted image Mm to ne zanima. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 1:20:00   
viking
Ja isto gledam kad je nešto bitno kao što je SP, čak iako je sport koji me me ne zanima preterano. Naročito volim da gledam u društvu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 1:25:39   
Novosadjanka T.
Mm kupio majice "Srbija" za njega i sinove(kao da ove male, ponarocito Luleta to zanima) boje za lice, 2 gajbe piva, par kila mesa...sutra kod nas zurka!


A ja cu da nestanem, nece ni primetit! Samo cu da se sa klincima izvucem dok on i kompanija budu urlali na TV!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 1:29:08   
diamond
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Mm kupio majice "Srbija" za njega i sinove(kao da ove male, ponarocito Luleta to zanima) boje za lice, 2 gajbe piva, par kila mesa...sutra kod nas zurka!



aaaaa ne gunđaj, to je baš super!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

oduševljena sam idejom tm.....user posted image user posted image user posted image

draga....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 1:36:52   
Novosadjanka T.
O draga moja ljubim te ja tako pozitivnu.


Sve bi bilo o.k. da ne dolazi jos par "maskiranih" drugara koji ce posle 2 piva zaboraviti da su ljudska bica! Kada svi pocnu da skacu i urlaju : Sudija je P**er, mamicu mu njegovu i sl. to za decu i nije bas dobar prizor.

Zamisli da gledaju tatu i cike kako krvavih ociju vicu na TV! Bas "Slatko" jel?

I kada pocnu deca da se dosadjuju onda im smetaju, bolje na vreme (5min od pocetka utakmice) da se u vidu magle izgubimo.





_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 1:42:12   
diamond
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.
Sve bi bilo o.k. da ne dolazi jos par "maskiranih" drugara koji ce posle 2 piva zaboraviti da su ljudska bica! Kada svi pocnu da skacu i urlaju : Sudija je P**er, mamicu mu njegovu i sl.


ma ja volim to strastveno navijanje, majke mi...user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Zamisli da gledaju tatu i cike kako krvavih ociju vicu na TV! Bas "Slatko" jel?

I kada pocnu deca da se dosadjuju onda im smetaju, bolje na vreme (5min od pocetka utakmice) da se u vidu magle izgubimo.



sa ovim se u potpunosti slažem!!!!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:01:00   
Nana*
Zene moje, ja gledam skoro svaku user posted image . Samo kad mi se potrefi da radim ne gledam. Sad cekamo bas Sloveniju, pa cemo nasu Srbiju a kad Nemacka bude igrala idemo vecras u jednu halu gde se na veeelikom platnu gleda sa ko zna koliko hijada ljudi user posted image .

A jedva cekam 18. kad nasi igraju sa Nemacima, a skoro celo drustvo su nam Nemaci user posted image .


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:02:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nana*

A jedva cekam 18. kad nasi igraju sa Nemacima, a skoro celo drustvo su nam Nemaci user posted image .



I ko  će za koga da navija? user posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:08:37   
Nana*
user posted image  Da znas da se moj mm zabrinuo kad sam ga to pitala kaze :" ajoj pa ne znam, za nase" reko: " a koji su nasi user posted image ". Razumem ga skroz ipak mu je mama Nemica, ovde je ceo zivot, a opet i tata iz Srbije sav se zbunio user posted image . Mada je na kraju nasao nas dres na netu i sprema se da naruci user posted image .

A ja, pa zna se user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:11:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nana*

user posted image  Da znas da se moj mm zabrinuo kad sam ga to pitala kaze :" ajoj pa ne znam, za nase" reko: " a koji su nasi user posted image ". Razumem ga skroz ipak mu je mama Nemica, ovde je ceo zivot, a opet i tata iz Srbije sav se zbunio user posted image . Mada je na kraju nasao nas dres na netu i sprema se da naruci user posted image .

A ja, pa zna se user posted image


user posted image
Moj je juče tokom cele utakmice vikao "Amerika i Engleska biće zemlja proleterska ....!" u stilu Radovana III... user posted image user posted image user posted image                          user posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:13:29   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nana*

Zene moje, ja gledam skoro svaku user posted image

A jedva cekam 18. kad nasi igraju sa Nemacima, a skoro celo drustvo su nam Nemaci user posted image



I ja isto user posted image

Nana, mi smo jedne godine gledali kosarku na Kipru, bese valjda EP, mi protiv Grka, nas 5 iz Srbije i jedno 60 Grka. Nismo se smeli ni posteno radovati....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:14:22   
Nana*
user posted image user posted image  Strava user posted image
Ja juce nisam mogla da se odlucim za koga od njih da navijam user posted image
Bas su mi nekako bljak...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:24:38   
Nana*
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Nana*

Zene moje, ja gledam skoro svaku user posted image

A jedva cekam 18. kad nasi igraju sa Nemacima, a skoro celo drustvo su nam Nemaci user posted image



I ja isto user posted image

Nana, mi smo jedne godine gledali kosarku na Kipru, bese valjda EP, mi protiv Grka, nas 5 iz Srbije i jedno 60 Grka. Nismo se smeli ni posteno radovati....



Bas super Lilly user posted image

A ja sam inace jako veliki Fan Argentinaca. Imam i drugaricu iz Argentine, oni su mi extra. A 3 druga su proslo svetsko ovde u Nemackoj, kupili pogresne karte za utakmicu Argentina - Srbija ( kad su nas odrali user posted image  ) i sedeli su na tribinama Argentine. Kazu da su im navijaci najbolji na svetu, tako su se extra proveli sa njima, da im je svejedno bilo koliki je rezultat.

< Poruku je uredio Nana* -- 13.6.2010 12:25:51 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:55:55   
Anoniman
zene, mene mm napalio na fudbal...cekam 16h kao luda

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:58:02   
SUPER MAMA
Eeee drage moje, ja koja bas i nevolim fudbal, juce je mm zapeo kao aj da tipujem ja i on posto daaaaavno jedan put potrefila sam tiket i dobila tada 100 evrica.user posted image user posted image user posted image
I evo juce koje sam igrala utakmice svi su mi dosle, pogodila sam ostalo mi je danas Srbija - Gana, igram na golovima od 2 - 3 gola na celoj utakmici.
Nadam se da cu dobiti i da ce Srbija pobediti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010
13.6.2010 12:59:36   
micketta
lazes, oti. obec'o ti seks posle tekme pa si se zato uzbibala. priznaj! priznaj! user posted image

moj je jako tuzan jer danas mora da radi pa nece moci da gleda user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here