|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proširene vene u trudnoći
4.6.2018 19:11:07   
MimaKos
Ja ih nisam imala u trudnoci, ali sam se bas iznervirala jer vidim da su mi se pojavile sada posle porodjaja, da li je neko imao slicno iskustvo? Inace me ne peku i ne bole, kao sto neke mame navode gore, ali je estetski bas bezveze..

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Proširene vene u trudnoći
8.8.2018 17:21:44   
mama ivane
Imam problemma sa venama pojavile su se u prvoj trudnoci i ev jos su tu uzasno me bole user posted image operacija cim se porodim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Proširene vene u trudnoći
8.8.2018 18:11:52   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama ivane

Imam problemma sa venama pojavile su se u prvoj trudnoci i ev jos su tu uzasno me bole user posted image operacija cim se porodim


Jesi probala mozda sa onom carapom?
Kazu da ublazi bolove...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Proširene vene u trudnoći
8.8.2018 18:26:14   
mama ivane
Samo mi je jos gore sa caqrapama upali mi se noga cela poludeh user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Proširene vene u trudnoći
8.8.2018 18:47:37   
mama Jo



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Proširene vene u trudnoći
8.8.2018 20:50:54   
IvanaSK RR
Mislim da je Vonavoj operisala pre godinu dana. Moja mama ih ima ceo život i znam da uzasno bole.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Proširene vene u trudnoći
9.8.2018 2:12:01   
vonavoj
Ja sam ih operisala prosle godine,taman pre trece trudnoce..a mene cak nisu ni bolele,samo je bila visoko prosirena i u preponi nije dobro radila...pisala sam u temi..sad sam super.
A kreme ne pomozu nista..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Proširene vene u trudnoći
9.8.2018 5:29:23   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam ih operisala prosle godine,taman pre trece trudnoce..a mene cak nisu ni bolele,samo je bila visoko prosirena i u preponi nije dobro radila...pisala sam u temi..sad sam super.
A kreme ne pomozu nista..

i
Da li te je bolela operacija , i kako to izgleda mozes da mi kazes, jako se plasim tog zahvata!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Proširene vene u trudnoći
9.8.2018 6:01:46   
vonavoj
Ma jok,pazi bils sam pod totalnom anest,pa me nije bilo..
Posle je vise neprijatno,pecka,zateze..taj dan me bolelo,mozda vise kao utrnutost,jer su ti noge u zavojima.
Posle se 7 dana nose zavoji,a posle caraps 3 nedelje. Mesec dana traje oporavak..normalno se ponasas,osim sto ne smes dugo da sedis,stojis,sto vise da se seta i noga u vis.
Mada sam ja posle nedelju dana pocela da radim,inace preporucuju bolovanje od mesec dana...

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Proširene vene u trudnoći
9.8.2018 8:29:32   
mama ivane
Jesu li ti vadili celu venu ili stavili cevcice? Cula sam da vade celu venu zato pitam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Proširene vene u trudnoći
29.3.2019 22:16:03   
mama Jo
Pisacu u ovoj temi iako sad ne mislim samo na prosirene vene u trudnoci nego i inace.

Da li je neko koristio gel Varikosette? I kako ste zadovoljne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Proširene vene u trudnoći
30.3.2019 17:04:56   
magdolna
drage trudnice nemojte dangubiti s tim kremama one sluze za zataskavanje otoka i malo maskiranje isharanih nogu.najbolji lek je laser, a za laserko uklanjanje vam je trenutno, ali sta trenutno verovatno i deceniju vec, ako se ne varam, najbolji doktor Dragic iz Beograda.Dobio je vec drugu nagradu u Americi za svoje tehnike uklanjanja vena i kapilara.Nisam jos videla da je neki doktor tamo nagradjivan a moze vam biti od velike koristi.
u Brazilu su mu dodelili titulu ambasadora venske estetike.Znate kako izgledaju zene na onim njihovim karnevalima takve bi i kod nas mogle da budu.Njihovi doktori znaju te tehnike lecenja i ulepsavanja nogu pa kad su naseg proglasili svojim predstavnikom ima nesto u tome. user posted image
https://zena.blic.rs/zdravlje/hirurg-koji-je-uradio-najveci-broj-laserskih-operacija-na-svetu-otkriva-evo-zasto-je/b0h4n3b

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here