|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo široki povoj?
24.8.2016 13:20:03   
branki*
Ivana,ja sam boki nesto malo koristila taj siroki i,bila je ionako zima,pa ajde.mozes da joj vratis siroki jos malo,nece joj nista faliti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Koliko dugo široki povoj?
4.10.2016 15:17:10   
Animsaj9
mi smo ga stavljali do 5,5 meseci. kada smo imali 3 meseca dr je rekla da je sve ok , i da mozemo skinuti ,ali mi smo nastavili jos ,onda su krenule vrucine i skinuli smo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Koliko dugo široki povoj?
4.10.2016 21:57:19   
Sandricak
Mi smo vodili Iliju na uz i dobili preporuku da ga nosimo do kraka treceg meseca... jos mesec dana i gotovoooo

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Koliko dugo široki povoj?
4.10.2016 22:34:47   
IvanaSK RR
Iskreno, nismo nešto mnogo koristili široki povoj od zadnje kontrole. U utorak imamo sledeći uz pa cemo videti tada sta ce reci.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 0:29:53   
bubulence
Ma kakav povoj... Sada sam Masi stavljala mlao jer je zimsko dete pa cisto da joj bude toplije. Nema on nikakvu korist za kukove.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 1:23:21   
Milena18
Ja sa Marti stavljala do prve kontrole u savetovalištu kada mi je pedijatar rekao ono što sam i sama pretpostavljala - da široki povoj nema nikakvu funkciju. Dakle, niti ima preventivnu svrhu, niti ako, ne daj bože, beba ima displaziju kukova, široki povoj to može da ublaži. Inače, čitava ta praksa stavljanja širokog povoja se zasniva na jednom jedinom i nikad ponovljenom istraživanju rađenom u dolini Zete sedamdesetih godina user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 7:42:17   
Khaleesi
Mi smo do treceg meseca. Meni je bilo ok za pakovanje bebe, ali i lakse za manipulusanje sa bebom. A dr je rekla ako hoces skini sa mesec dana ako ne moze da nosi do petog...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 8:26:21   
Mala Elena
Ja sam prva tri konstantno, posle povremeno do kontrose koju je imala sa pet m.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 8:39:00   
emicaa
Po meni siroki povoj potpuno nepotrebam,osim sto bebu upakujes kao robotica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 10:38:38   
isidora88
Alekseju nisam stavljala uopste. Potpuno bespotrebno, isto kao sto nisam za cipelice sa uloskom.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 13:16:35   
veselicaa
Trenutno se i ja pitam sta da radim.A i S sam stavljala siroki povoj do 6 meseci,tada mi niko od pedijatara i fizijatara nije ni rekao drugacije,a sada svi preporucuju da ne treba uopste.Cak i mm kaze da skinem N.odmah ili posle prvog meseca.I sta da radim?Ovo je isto kao i ono sa ad kapima,za svako dete su se davale drugacije kapi ili za hranjenje,do skoro je bilo od 6 meseci a sada kazu od 4,5 meseci.Masim temu ali navodim primer kako se menjaju stavovi i to jako brzo.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 13:20:43   
bubulence
Veselice draga, radis inako kako ti mislis da treba. I za povoj i za hranu i za kapi... Najispravnije je onako kako mama oseca da treba

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 13:23:46   
Animsaj9
tako je bubi, najbolje ti Vesela osecas sta treba

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 13:48:51   
veselicaa
Stvarno ne znam sta cu,ono sada je i hladnije pa je verovatno njoj toplije sa tom pelenom a i sigurnija je tako,pogotovo kada je neko uzme da je drzi.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 13:58:20   
Khaleesi
Meni je lakse bilo da baratam sa njom kada ima povoj... dok je mlitavko maliuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 17:35:49   
Divnica
Siroki povoj obavezno sest meseci, posebno za devojcice.Sta to sad skidaju ne preporucuju itd ... sta se to promenilo od prosle godine?Obavezno znaci detetu mnogo

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Koliko dugo široki povoj?
5.10.2016 17:48:45   
IvanaSK RR
Divnice, ja bih volela da mi neko objasni kako to znači siroki povoj. I zašto se ne stavlja nigde u svetu osim kod nas.

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Koliko dugo široki povoj?
6.10.2016 10:36:54   
Sandricak
Samo kod nas se nosi jer se nosio pre 50godina kada smo, sto kaze mm koleginica, bili podneblje gde se jeo samo krompir i hleb, ponekad nesto jace, pa smo bili podlozni deformitetima kukova...
Mislim da sada to nije tako, ima i druge dece na svetu pa su zdravi pravi i bez umotavanja...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Koliko dugo široki povoj?
6.10.2016 10:47:51   
emicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Divnice, ja bih volela da mi neko objasni kako to znači siroki povoj. I zašto se ne stavlja nigde u svetu osim kod nas.

Svaka ti zlatna user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Koliko dugo široki povoj?
6.10.2016 11:12:14   
MasnaMasnica
Una je nosila mesec dana. Nora mozda nedelju . Ja mislim da je bebama mnoogo lakse bez povoja, nego kada ih utegnemo u one pelene, i lepse spavaju.
Samo kod nas se povoj nosi. Ako ima nekog deformiteta ne verujem bas da he povoj spasiti😕

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Koliko dugo široki povoj?
8.6.2017 13:20:39   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Mame, do kada su Vase bebe nosile siroki povoj? Nama je pedijatar rekao da skinemo sa 3.5 ili 4 meseca ( nista preciznije ) a neki drugi par imaju misljenja da se ne skida dok se ne napuni 6 meseci, a drugi pedijatri ( u KBC Dragisa Misovic ) su misljenja da se uopste ne nosi, vec od 1.dana Pampers.
Kakva su Vasa iskustva? Oprostite ako je vec neko pisao o ovoj temi, mada ja nisam nisla na nju...



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Koliko dugo široki povoj?
8.6.2017 13:31:08   
Anck Su Nmaun
V nije ni nosio
T 2.5 meseca a H 1 mesec
A da sam ove pameti ne bi ni njih dve nosile.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.6.2017 13:32:00 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Koliko dugo široki povoj?
8.6.2017 13:31:59   
jovicaa
kod nas vrlo slicno kao kod anck, s tim sto je maksim samo dve nedelje...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Koliko dugo široki povoj?
8.6.2017 14:02:13   
IvanaSK RR
Nama su u oktobru rekli da skinemo, sa pet meseci. Mi ih nismo nosili toliko, nešto malo skroz.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Koliko dugo široki povoj?
8.6.2017 16:55:02   
emicaa
mi nismo nikad stavljali,ni minut

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here