|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UZ mozga
25.3.2014 0:12:15   
Leax
Dijo zarad svog mira obavi UZ ali ti savetujem da promenis tu Dr. ako ima takav stav i pristup detetu nije ti nuzno da se svaki put stresiras kada vodis dete na pregled.



_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: UZ mozga
26.3.2014 22:22:00   
dijana1*
Hvala vam drage mojeuser posted image
Sutra idemo na pregled, a doktoricu obavezno menjam. Danas sam zvala da pitam da li mogu da ne promenim i rekli su mi da moze.
Bezveze mi je nabila tenziju, sada samo gledam da li se izvija. Po nekada izvije glavu kao da trazi da vidi sta ima iza njega. Danas sam bas pitala jednu mamu da li to njena beba radi i ona mi kaze da je radila. Verujem da je moja beba dobro i nadam se da cu to sutra i potvrditi.
Malo off. Jbt ja sam bas baksuz sa tim doktorima. Ova me salje na UZ mozga, prosli put mi neki mladi dr rekao kako mu kukici nisu nesto dobro. Naravno odem kod drugog dr kog svi hvale i sve je ok. Pa kada se rodio isto neki mladi dr me isprepadao oko hematokrita a beba je ustvari bila gladna. U DZ me je dr isprepadala da su mu niski trombociti i da treba da ga pregleda hematolig. Tako da u ponedeljak idemo i kod hematologa. Ma vise cu da user posted image
Samo me vodaju od dr.do dr. i cude se jedni drugima preko mojih ledjauser posted image
eto sada peckam sebe po prstima za off:-)

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.3.2014 22:24:46 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: UZ mozga
26.3.2014 22:29:58   
Sanjica26 RR
Dijana stvarno ne mogu da verujem da su vas poslali na uz mozga. Bice sve ok. Verujem da si zabrinuta, ali znas i sama da neki dr mnogo preteruju. Grlim vas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: UZ mozga
26.3.2014 22:35:59   
dijana1*
Ma samo da sve bude uredu i da je moje oci vise ne vide.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: UZ mozga
26.3.2014 22:41:36   
anci kv
Dijana,menjaj dr, pa oni ladno eksperimentišu. Znam da brineš, ali videćeš da je sve u reduuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: UZ mozga
26.3.2014 22:47:00   
Modessty
Di mojoj drugarici su rekli da vodi derte kod fizijatra zbog tsakvog izvijanja. Nikad joj niko nije pomenuo UZ glave. A stvar je bila u tome što je on bio malo više "zgužvan" u stomaku i imao je malo jače te leđne mišiće. Radili su neke vežbice i to je bilo to.
I ja bi ti rekla da promeniš dr

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: UZ mozga
26.3.2014 23:12:46   
dijana1*
Mod bas sam i ja to svom muzu rekla ovo je za fizijatra ( mozda) a ne za UZ mozga. Otprilike 97% vremena normalno lezi a ona 3 % se izvija. Videcu sutra sta ce mi reci dr. pa cu znati vise. A dr. kid koje sutra idem je odlicna.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: UZ mozga
26.3.2014 23:34:14   
mtajcica83
Dijana, vjerujem da si zabrinuta, bila bi svaka od nas, ali isto smatarm da je to normalno za dijete u tom uzrastu da se izvija kao na neki nacin da se preteze i sto kazes da vidi ima li koga iza ..Nego ajde bices mirnija sutra posle pregleda.Bice sve ok.
Zenske sve vas user posted image , Idem u krpe.user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: UZ mozga
27.3.2014 11:50:08   
dijana1*
Bili smo na pregledu i hvala Bogu sve je uredu, kaze dr. prava skolska bebauser posted image
Sto bi rekli pregledala ga je i uzduz i poprekouser posted image
Znala sam ja da je on dobro, sa njim sam stalno i dobro poznajeb svoju bebu ali da se ne bih ja pravila pametna morala sam otici.
A sutra idem da mu promenim dr i da uzivam u redovnim pregledima a ne da mi budu mucni.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: UZ mozga
27.3.2014 11:53:46   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Bili smo na pregledu i hvala Bogu sve je uredu, kaze dr. prava skolska bebauser posted image
Sto bi rekli pregledala ga je i uzduz i poprekouser posted image
Znala sam ja da je on dobro, sa njim sam stalno i dobro poznajeb svoju bebu ali da se ne bih ja pravila pametna morala sam otici.
A sutra idem da mu promenim dr i da uzivam u redovnim pregledima a ne da mi budu mucni.


user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: UZ mozga
27.3.2014 11:55:03   
jole82
Bravouser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: UZ mozga
27.3.2014 12:19:22   
Olga75
ma dobro je sto ste bili i znala sam da ce biti ok user posted image
da niste otisli onaj crvic bi te stalno grickao , ovak oznas da je sve kako treba
ljubim drugara Kostu velikog bebca user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: UZ mozga
27.3.2014 12:20:56   
Ana RR
Di user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: UZ mozga
27.3.2014 13:40:21   
serpica
user posted image Dijana vidis sve je ok...ljubi bebca


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: UZ mozga
27.3.2014 14:23:40   
mtajcica83
Super Dijana user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: UZ mozga
27.3.2014 14:29:22   
Ivanka 75
Dijana pa ti ne mozes da zamislis sta je moj sestric radio sa nepunih mesec dana, izvijao se tako kao sto ti kazes za K,nikad na jednom mestu, vukao napred da sedi, svasta nesto, i eno ga normalan user posted image

Ja bih se pre zabrinula da ne radi nista, da samo lezi

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.3.2014 14:30:07 >

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: UZ mozga
27.3.2014 15:50:40   
NadaR
Super Dijouser posted image
Drago mi je da je sve u redu.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: UZ mozga
27.3.2014 15:55:48   
anci kv
user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: UZ mozga
27.3.2014 21:21:25   
dijana1*
Hvala vam puno drage moje user posted image
Ivanka moj stariji sin je rodjen dva meseca ranije i sa njim sam sve moguce prosla pa i izvijanje i UZ mozga kao obavezan pregled. Ali on se bas bas izvijao, pa to je strasno bilo. Radili smo vezbice i sada je sve ok. Tako da znam kako izgleda " pravo " izvijanje bebe i sta je dobro a sta nije kada beba radi. Tako da me je ova dr totalno iznenadila kada mi je rekla da K radi uz. A znam da je beba dobro. A kada sam zvala da se narucimo za pregled sestra me je tri puta pitala da li sam sigurna da su me poslali iz savetovalista na uz, zena nije mogla da veruje. Bitno je da je moj bebac dobrouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: UZ mozga
27.3.2014 21:53:04   
Sanjica26 RR
Znala sam Dijana da ce biti sve ok.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: UZ mozga
27.3.2014 21:56:23   
Leax
Divne vesti Dijo, bas mi je drago sto je sa nasi malim drugarom sve u najboljem reduuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: UZ mozga
6.4.2014 12:26:45   
mirkam
Cao svima.Dugo me nije bilo na forumu, od porodjaja, a od tada evo prodjose puna tri mjeseca.
Imam problem i molila bih vas za slicna iskustva , nebili mi bilo malo lakse.
Pokusacu ukratko da vam objanim.
Rodila sam djecaka 03.01. koji je dobio ocjene na rodjenju 9/10. Tezak 3660gr, dug 56cm, obim glave 37cm.
Na prvoj kontroli kod izabranog pedijatra sve je bilo ok beba fino naprdovala i td. Na drugoj slicna situacija, ali mu ona izmjeri obim glave i kaze da je 43cm sto odgovara uzrastu od 6 mjeseci i da zbog sumnje na "razne bolesti"uradimo uz mozga. Mozete misliti kakao mi je bilo!
Uradimo mi taj prvi uz i neonatolog kaze da je ok, komore su normalne velicine i kontrola za 15 dana. Na drugoj kontroli ona kaze da postoje mala povecanja sto moze znaciti da dijete (a samim tim i mozak) rastu, ali eto da bi bili mirni da uradimo magnetnu rezonancu! E to nisam mogla podnijeti!
Inace moja beba fino napreduje, vesela je, smije se, spava, mase rucicama, trpa ih u usta, ma sve normalno.
Ja ga na magnetnu nisam vodila i necu dog god on meni izlega kako treba.
Ima li neko slicna iskustva?

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: UZ mozga
6.4.2014 22:48:52   
dijana1*
Mirkam zao mi je user posted image
Mi smo samo isli na UZ i hvala Bogu bilo je sve ok. Verujem i da je tvoja beba dobro ali i da ima svoj tempo rasta. Pa nisu sve bebe iste. Citiracu sebe od pre par dana. Srecno i ljubim vas user posted image

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Znala sam ja da je on dobro, sa njim sam stalno i dobro poznajeb svoju bebu ali da se ne bih ja pravila pametna morala sam otici.
A sutra idem da mu promenim dr i da uzivam u redovnim pregledima a ne da mi budu mucni.



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: UZ mozga
7.4.2014 14:16:19   
isidora88
zaista ne bih da mracim, ali ako dr savetuju magnetnu i ako su videli bilo kakvu mogucu nepravilnost mislim da ipak treba da odvedes dete na snimanje.
ja se ne bih igrala tako, ja bih sama insistirala na proverama, a ne da se jednog dana hvatam za glavu, to je moje misljenje, iskreno se nadam i zelim ti da je sve u redu sa tvojom bebicomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: UZ mozga
7.4.2014 20:52:18   
mirkam
isidora, nebih se ni ja igrala naravno, ali nisam mogla u predhodnom postu bas sve detalje da pisem.
Poenta je u tome sto je meni dr koja mu je oba puta radila uz rekla da je sve u redu. Prvi put mi je do detalja objasnila da su komore normalne velicine i da nema razloga za brigu, a drugi put da je i dalje sve ok ali "eto uradite magnetnu da biste bili mirni". Kad sam procitala pripremu za magnetnu mrak mi je pao na oci! Znaci ne vide se nikakve nepravilnosti, jednostavno eto reda radi da je uradimo.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here