|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plačete li...
24.6.2010 15:47:06   
Anck Su Nmaun
Meni jer mm  branio da gledam Animal Planet kad sam bila trudna ..svesta me pogadjalo..jadne zivotinje!

za ljude se reetko zaplacem ...skoro pa nikad... jedino kad su u pitanju deca!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Plačete li...
24.6.2010 15:49:29   
dunja RR
ja zaplačem zbog tužnih ljudskih sudbina i nepravde.
P.S. prebacujem ovo u temu suze.....

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.6.2010 15:50:15 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Plačete li na film?
24.6.2010 15:54:56   
Zoka81
Ja sam se danas isplakala ziva zbog jedne 23-godisnje devojke koja je vec u klimaksu(zamislite sa 23 vec) pa ne moze da zatrudni. Devojka je pricala o tome i o njenoj velikoj zelji za bebom. Ovde kod nas nije dozvoljeno usadjivanje folikula od druge zene- ne znam kako se to kaze na nasem. Uglavnom hteli su da oplode folikul od jedne druge zene sa spermom njenog muza i usade kod nje u matericu ali to ovde kod nas nije dozvoljeno pa su morali to u Spaniji da rade. Kostalo ih je 10000eura i pobacila je kod prvog puta pa je jadna plakala. Joj kako je mene to pogodili. I kod drugog puta im je uspelo hvala bogu. Sada je 4 mesec trudna i presretna. Mene takve situacije potpuno rastuze jer razumem taj bol i tu zelju za bebom.
Plakala sam jedno sat vremena.user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 24.6.2010 17:41:26 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Plačete li dok gledate TV?
24.6.2010 17:43:14   
*Alexx*
Molim vas da ne menjate naziv teme user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Plačete li dok gledate TV?
24.6.2010 17:45:07   
Anoniman
Ja sam plakala danas uz Uvod u anatomiju. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Plačete li dok gledate TV?
24.6.2010 18:12:58   
jacikaci
Plačem,uz neke emisije redovno, npr. "Vreme je za bebe" UVEK otplačem, a onda neke na kablovskoj,najviše na "Zone riality"...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Plačete li dok gledate TV?
24.6.2010 18:17:34   
isidora88
ja placem na sve i svasta,more suza sam isplakala kad sam gledala film marley and me i ps.i love you
znam i na reklame,crtace,emisije da placem user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 24.6.2010 19:47:15 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Plačete li dok gledate TV?
8.7.2010 15:10:04   
Anoniman
Da... Kad je serija ili film... Pa se radi o nekom povredjenom detetu, zenama koje su trudne, o ubijanju zivotnja... To me jedino potresa, pa onda pustim koju suzu..

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Plačete li dok gledate TV?
25.11.2013 10:44:29   
Anck Su Nmaun
sve sam gora i gora po ovom pitanju.
Prvo sam plakala za sve i svasta u trudnoci ajde dobro hormoni, al sad zaplacem za svasta, pogotovo stvari vezane za decicu. Ponekad zaplacem i od srece... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Plačete li dok gledate TV?
25.11.2013 11:07:42   
serpica
Placem,placem i to vrlo cesto i ne stidim se toga,gledam ovu aktuelnu seriju "Kako vreme prolazi" i svaku drugu odplacem

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Plačete li dok gledate TV?
25.11.2013 11:10:38   
vikiveki
Ja plačem kada čujem neke potresne vesti o tim izginulim ljudima u prirodnim katastrofama i saobraćajnim nesrećama...a i uz film se često rasplačem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Plačete li...
2.12.2013 22:21:49   
sladjanaa
jako osetljiva svaka tuzna emisija me moze rasplakati

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Plačete li dok gledate TV?
2.12.2013 22:29:08   
jole82
Hm user posted image Ne
Samo kad sam bila trudna i na porođajuuser posted image pa mi se svi smejali, a meni još gore onda...al to su definitivno ludi hormoni učinili svoje, nisam mogla da se iskontrolišem i to me je frustriralo...a ovako stvarno nisam plačko...nego ja to kampanjski, preguram sve i svašta i onda mi treba pola sata kad sve prođe..odradim to u tišini i posle sam cool user posted image


Sad vidim da je tema Plačete li dok gledate tv..a promenjeno u Plačete li...user posted image

Pa ajde u trudnoći sam plakala uz tv..i nisam imala tv na porođajuuser posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 2.12.2013 22:34:36 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu sladjanaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Plačete li dok gledate TV?
2.12.2013 22:40:57   
Janncica

IZVORNA PORUKA: jole82 RR
a ovako stvarno nisam plačko...nego ja to kampanjski, preguram sve i svašta i onda mi treba pola sata kad sve prođe..odradim to u tišini i posle sam cool user posted image



Mozda je do horoskopa.Ali isto tako i ja.... I lepo se zatvorim u kupatilo,odradim svoje dok se tusiram i k'o nova. user posted image

Au uz tv ne placem.dok sam bila trudna jesam i to za svasta nesto.Reklama Bekolino,neciji porodjaj,decije pesmice...Uz film bas nikad nisam.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Plačete li dok gledate TV?
2.12.2013 22:44:56   
jole82
Može biti... ipak je samo jedan 28.10 user posted image
I ja sam plakala u Becolinouser posted image porođaje na TLC, a uz filmove ne...čak sam trudna najviše horor trilera odgledala sa uživanjem...Dobro ajde ja sam psihouser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Plačete li dok gledate TV?
2.12.2013 22:45:37   
degu
Meni onako zasuze oči, nije baš plakanje user posted image i inače jako retko plačem, ali obavezno uz bekolino, vreme je za bebe i sve što je vezano za bebe i porođaj i ne samo sad i u srednjoj, išla sam za akušersku sestru, svaki porođaj sam otplakala, baš izaziva emocije u meni.user posted image A i desi se da me nečija priča baš potrese, da to doživim kao da su mi najrođeniji.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Plačete li dok gledate TV?
2.12.2013 23:08:44   
milicicak
Ne placem, ni u trudnoci nisam... preguram, pregrmim bez suza
a jesam plakala od nemoci par puta, kad je T bilo lose

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Plačete li dok gledate TV?
3.12.2013 0:18:05   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja placem na sve i svasta,more suza sam isplakala kad sam gledala film marley and me i ps.i love you
znam i na reklame,crtace,emisije da placem user posted image


da se update-ujem, placem na skoro svaki film, pojma nemam zasto, film hachico dog- ne gledajte osim ako ne zelite da grcate u suzama satima, meni i dan danas nije dobro kad se setim filma, a nisam ljubitelj zivotinja (ono kucici su mi slatki, ali nemam zelju da ih imam, mazim i tako to)
placem na stare decije pesmice, ovo mi nije jasno zasto, ali svaka me nekako dirne i imam onu knedlu u grlu. (pozdravite moga tatu, tamo daleko, valjda zato sto je bio u ratu pa mi ova pesma nekako podseca na to...) evo placem i dok ovo kucam, mene hormoni jos lupaju izgleda, uzas, nikad u zivotu nisam ovoliko plakala, sad svaki dan zbog gluposti uglavnom

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Plačete li dok gledate TV?
3.12.2013 0:44:49   
sneza24
Ja ne.user posted image
Zasuze mi oči, stane mi neka knedla u grlu ali nemogu da zaplačem.
U obe trudnoće jesam plakala ali ne zbog tv-a uglavnom zbog nekih gluposti.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Plačete li dok gledate TV?
3.12.2013 0:46:23   
pocahontas
plakala sam na Jesen u Njujorku, na Marliju i Haciku sam dusu ostavila ispred tv-a, a trenutno placem i na reklame o prasku za ves...ali ce me ova faza, nadam se uskoro, proci...

inace, secam se da je prvi film zbog kog sam plakala bio Moja devojka, imala sam tada 6 godina. a redovno sam plakala zbog lesi se vraca kuci, tada je to bila serija, koliko se secam.

< Poruku je uredio pocahontas -- 3.12.2013 0:47:54 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Plačete li dok gledate TV?
3.12.2013 6:54:12   
Misha i Ljisha
Dok nisam ostala trudna nikad nisam zaplakala za film ili bilo sta drugo. Kad sam ostala u drugom stanju valjda sam isto plakala i za reklame. Uzas jedan. Ma tako sam skapirala da sam trudna. hehehe... Sad se borim da ne pustim suze kad gledam neki film ali i ja kao i pokahontas kad sam gledala nedavno Marli i ja umrla sam od plakanja. Jako volim zivotinje i to je za mene neverovatan film. ali recimo nikad nisam zaplakala kad sam gledala Titanik i slicno dok moja drugarica tu roni suze kao blesava

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Plačete li dok gledate TV?
3.12.2013 8:06:13   
vikiveki
U ja plačem i te kako,ali samo na ono filmove koji imaju tu srceparajuću tematiku...uz seriju nikad nisam zaplakala....a ponekad zaplačem i kad čujem neke tužne vesti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Plačete li dok gledate TV?
3.12.2013 8:34:20   
pipi_coco
Ja uz TV nije da plačem, nego što rece Degu oci mi zasuze ono nekako.... zdnji put su mi zasuzile kad sma gledala film "The Help" divan film..

A kad sam bila mala tada sam grcala u suzama na serijal "Opstanak" , to je onaj o životinjama ako se neko sjeća, čak sam imala i snimljenu epizodu od prasetu i lanetu uz koju sam redovno plakala, poslije mi je mama sakrila tu kasetu da više ne gledam i ne cmizdrim user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Plačete li dok gledate TV?
13.1.2014 12:46:29   
nata11
Plakala za novogodisnju kvadraturu kruga. Koliko god da imate uvek Vam treba vise, a tamo negde ima dece koja sama cuvaju stoku da bi imala mleka. Tuga user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Plačete li dok gledate TV?
14.1.2014 9:47:09   
Klarita
E, a ja sam prava placipiuser posted image Kad je pocela serija "Kako vreme prolazi" ja sam padala u trans od plakanja, tada nisam bila trudnauser posted image a, sad cim vidim explosiv emisiju, menjam kanal, jer mi se momentalno grci zeludac, ili kvadraturu kruga...bilo sta potresno. Film "man on th fire" me jedini naterao da istovremeno placem i smejem se, ni onda nisam bila trudna. U skoli cujem za neko dete da ima tuznu zivotnu pricu, ostavljeno, samo ili bolesno..pa, to dete odmah kod mene ima ocenu dve vise i moju naklonost i simpatije do kraja, a zovu me Gestapo zbog strogoceuser posted image Ko me dobro ne poznaje, rekao bi svasta o meni, a ja sam tako nezna dusauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here