|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:54:42   
Ana RR
joj draga... baš lepo... uh..

Sveštenik Vlada je onaj sa izrazito plavim očima, jel tako? Mi smo kod njega čini mi se bili na razgovoru, ali nas nije on venčao. Mi smo baš imali problema sa sveštenikom iz parohije moga muža jer nismo hteli da se venčamo u njegovoj crkvi. Kakav je to pop koji otvoreno kaže da smo mi udarili njegovu sujetu jer dajemo novac nekoj drugoj crkvi??!! Ja sam se zgrozila! A nije mogao niko drugi da nas venča dok on ne da svoj blagoslov drugom svešteniku! Užas! Do poslednjeg dana nismo znali da li će on doći da nas venča ili će to biti sveštenik iz crkve Presvete Bogorodice! Na kraju nije došao on nego njegov brat! Ne možeš da veruješ.
Ali bilo je lepo na kraju, zaista!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 12:01:25   
dunja RR
nisam sigurna za boju ociju, znam sve svestenike iz Pokrovske crkve, Vlada je sada u penziji ali sluzi ponekad, nizi je rastom, stariji ali narod ga mnogo voli; u crkvi sluzi iako u penziji i nas prota Mile koji je godinu dana stariji od patrijarha Pavla, svake nedelje je u crkvi ....i ja sam morala dobili blagoslov od svestenika iz moje eparhije ....jer sam zelela da nas venca otac Vlada...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
28.4.2009 19:05:02   
Didy
Moj sadašnji, tada budući muž i ja smo se sami dovezli zajedničkim autom ispred crkve, a tamo su već bili gosti. Posle venčanja smo otišli u restoran, svirali su nam tamburaši, po želji mm. U opštini smo se venčali nekoliko nedelja ranije sa roditeljima i kumovima.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
28.4.2009 19:45:57   
Natasajvc
Mm i ja smo se vencali u farmerkama na tregere i patikama. Od Novobeogradske opstine smo otisli u planinarski dom na Rajcu i tamo ostali tri dana, naravno sa odabranim drustvom. Roditelji su prisustvovali samo u opstini. Svatove smo obavestili da se obuku sportski pa je bilo i sorceva, trenerki...Bilo nam je divno.user posted image

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
28.4.2009 21:22:48   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Natasajvc

Mm i ja smo se vencali u farmerkama na tregere i patikama. Od Novobeogradske opstine smo otisli u planinarski dom na Rajcu i tamo ostali tri dana, naravno sa odabranim drustvom. Roditelji su prisustvovali samo u opstini. Svatove smo obavestili da se obuku sportski pa je bilo i sorceva, trenerki...Bilo nam je divno.user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 9:27:47   
Anoniman
Evo i da se ja odazovem... posle par dana od svadbe, al jos uvek nisam dosla k sebi...
u subotu 23. maja sam i ja postala supruga napokon! :)
svi kazu da je svadba bila extra... veselili su se cak i oni ljudi koji u zivotu nisu ustali sa stola... muzika fantasticna... klopa isto tako... samo se moj ragi muzic rastrcao kao lud, jer je morao da bude domacin...
ja sam samu sebe zaprepastila koliko sam igrala i veselila se... mislila sam da necu moci, ali mi je moja malecka ipak bila mirna dva dana i dozvolila mi je da imam energije... obozavam je jos vise zbog toga - lutka mamina - jedva cekam da je osetim u narucju!
sve u svemu jedna od retkih svadbi, gde je maltene sve bilo kao podmazano!

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 9:29:05   
Ana RR
Trinny, čestitam ti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
27.5.2009 9:29:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 9:31:00   
Anoniman
sve najbolje Trinny u zajedničkom životu ....čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 9:31:08   
Anoniman
Trinny user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 9:32:14   
Anoniman
Ooo, pa hvala vam puuuunoooo... :-)))))))))0

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 9:35:13   
Anoniman
user posted image
za nasu novopečenu maldu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
27.5.2009 10:06:22   
Anoniman
jaoj, preslatko je... hvala ti Vucko... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
3.6.2009 11:43:40   
božana
Prvo smo se venčali u crkvi, a potom je matičar došao u vilu u kojoj smo proslavili venčanje i tu nas venčao.Nismo se mnogo spremali za venčanje.Otišli lepo u tu vilu koja inače ima 4 zvezdice, platili i nismo razmišljali da li će sve biti ok.Muzika je isto bila fenomenalna, jedan od poznatijih bendova.Kad je bal, nek je bal.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
3.6.2009 12:40:59   
vodolija 82
i meni je svadba bila bas super,ja sam se extra provela,prvo smo se vjencali u crkvi,a onda smo opstinsko priredili na plazi,bilo je super...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
3.6.2009 13:30:30   
Anoniman
joj sto je to dobro... bar mozes, kad imas more! user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
17.7.2009 11:56:25   
Anoniman
Bio je cetvrtak i vencali smos e u opstini, 4 minuta je trajalo, namrgodjena maticarka-mi-kumovi-roditelji, casual opremljeni.

Dva dana kasnije smo se vencali u vozdovackoj crkvi, nije bilo razvlacenja po nasem stanu, suludih obicaja i baba strina sa trajnim ondulacijama. Na rucku i veselju nas pedesetak, bilo je bas jako dobro.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
17.7.2009 12:13:17   
Markovicka
i mi smo prvo razmisljali da ne pravimo neku pompu, ali onda je u meni zavristala ona devojcica koja je mastala o romanticnom vencanju i prlepoj vencanici kao u princeze. Prelomili smo i uz puno muka i prepreka potpuno sami isplanirali sve po nasem ukusu, bez mesanja matoraca. Bilo je i dosta kikseva( jedan upecatljiv- kum se onesvestio u crkvi) , ali svi koji su prisustvovali komentarisali su da davno nisu bili na tako lepoj svadbi i nama je srce bilo puno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
17.7.2009 13:30:44   
gagana83
kazu da se mlade ne provode bas na svojoj svadbi, a ja sam se na svojoj provela fenomenalno iako sam bila u 5. mesecu trudnoce. jedino je vencanica smetala pa sam  2 sata nakon dolaska u restoran morala kuci da se neplanirano presvucem,dohvatila sam prvu haljinu koju sam nasla a da ne moram da je peglam,ravne papuce i onda je sve bilo lakse. mm i ja smo uspeli nekako da ubedimo roditelje da bude bez ikakvih obicaja,muzika je na zaprepascenje starijih bila 80% pop i rok a pevac, inace nas drug je kad bi mu trazili svadbarske  pesme rekao "moze, al mladenci ce onda da idu kuci". na svadbi je bilo oko 50ak najblizih gostiju i bilo je superiska  

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
12.8.2009 13:23:04   
Lenka_
Naša svadba???? Hmmm.. još se priča o njoj, a bila je pr 2 godine. Spremali smo je 6 meseci, bukvalno birali svaku sitnicu (uključujući i probanje pršute i ostalih stvari od hrane), mada smo muziku uzeli na neviđeno, kiša padala i bilo hladno sve do samog dana svadbe, a na dan svadbe sinulo sunce, 350 svatova super raspoloženo, mi još lepše, muzika nikad bolja.... Na kraju su se svi složili da nisu bili na boljoj svadbi... a mi se još uvek smejemo kad gledamo diskove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.8.2009 0:23:32   
sanji
MM i ja nismo baš bili raspoloženi za svadbu. Živimo već jako dugo zajedno a venčanje smo obavili kad smo saznali za user posted image user posted image ! U svakom slučaju lepo nam je bilo, nas tridesetak, restoran, a sve dogovoreno za 7 dana. Da smo pravili svadbu morali bi da čekamo do sad (mnogo bliske rodbine po inostranstvu, uključujući i moje najbliže) , a ja sam već velika za venčanicu, ili bar za one koje bih volela da obučemuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
22.3.2010 9:57:18   
*Alexx*
Drage moje, šta je tačno nakonjče? Mislim, znam da je to malo dete koje mlada obrće ispred kuće u kojoj će da živi, ali za šta je konkretno vezan taj običaj?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
23.3.2010 23:34:19   
Alexis79
Nakonče je najmlađe dete iz mladoženjine familije, a mlada ga okreće kako bi ona i mladoženja imali puno lepe i zdrave dece.

Eto sreca pa sam na faxu imala kulturologiju Srba inace ni ja ovo ne bih znala.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
23.3.2010 23:45:50   
Anoniman
Nakonce,kod nas mlada dize dete na pragu 3 puta!

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
7.6.2010 13:37:11   
Nevenka
Eh to vencanje.... secam se kad sam bila mala, govorila sam da cu se vencati na plazi (naravno zamisljala sam neke Bahame i tako to), posle u srednjoj bila mi je urezana ideja da se udam u starkama (sa vencanicom,ali i da ima neki crni detalj), a kad to stvarno dodje, druga prica naravno. Jedan savet: nikako ne voditi 500 drugarica da sa vama gledaju vencanice, svaka ima svoje misljenje, a vi se onda potpuno izgubite (tako je bar meni bilo). U glavi sam imala jednu viziju haljine, ali sam na kraju izabrala nesto drugo, jednostavnu vencanicu bez previse cirkona. Nas spisak gostiju se stalno sirio, zahvaljujuci nasim roditeljima, ali nakon par ozbiljnih razgovora (ja i moja majka u glasnom dvoboju- ja pobedih!) uspeli smo da se zadrzimo na nekoj solidnoj cifri ispod oko 180 nama dragih osoba :) Dan pre toga je bio takav pljusak, pa sam se moooolila svim mogucim Bogovima za samo jedan suncan dan (i donekle bi tako). Svadba ko svadba, bila je poprilicno vesela, pevali su i igrali svi iz mog komsiluka ("eto konacno se udade" cuh po neki komentar), pa ispred crkve i na kraju u restoranu :) Po preporuci nekog prijatelja moga muza, pravili smo veselje na Leonardu, nama je bilo sjajno, samo sam se plasila da mi kum ne krene u setnju po stolovima sa casom (poprilicno je veseo mladic-a little too much),al na kraju sve je ispalo stvarno super. Cak je i svekrva igrala malo sa nama, a nije nesto u fazonu da dzuska :))))) (I knew she love's me!!!)
Muzika je bila sjajna (a dvoje su se uz nju i smuvali....hehehehehe....)kao i klopa :)) mmmmmmm
Muz me skroz umazao sa tortom, al nema veze.... jednom se udajes :)))) valjda
veliki pozdrav svima
:)moram da begam


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here