|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
4.4.2012 19:09:46   
lanajelena
Bolje da ne znas mislim tek za mesec i po user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
4.4.2012 19:10:58   
New Mom

IZVORNA PORUKA: isidora88

a kada javljaju ko je primljen u vrtic?


Sve ti je na sajtu. Mislim da stoji 18.jun.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
4.4.2012 19:28:14   
isidora88
fala zeneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
9.4.2012 23:11:41   
isidora88
opet ja user posted image
mm je trazio na poslu potvrdu o zaposlenju i jos mu nije stiglauser posted image sutra ide na teren i ja nemam kako da dobijem tu potvrdu jer ja ne mogu da odem tamo gde on radi jer nikom nije dozvoljen ulazakuser posted image
sta ja sad da radim,kako da predam zahtev,upucacu se majke mi a mm dolazi tek 25.4

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
10.4.2012 20:50:56   
Anoniman
eto prozivke KLIK
a to sto ce moje dete da sedi kuci a i ja sa njim godinu ipo jer je rodjen mesec dana posle njihove "crte" nikom nista user posted image . u ovoj zemlji se i hleb kupuje preko veze
hoce li mozda da mi doniraju za privatni?!!

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 605
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
10.4.2012 21:06:48   
isidora88
mene nervira to foliranje i izigravanje moralista,sta kao da neko kome dete ne upadne u vrtic a ima mogucnost preko veze neke da ga upise,kao ne bi to uradio,ma da verovatnouser posted image
ako je tako super vi onda dajte otkaz pa sedite kuci sa decom ako vam u zivotu cvetaju ruze i imate para da to priustite.

inace nama propade ovaj konkurs,mm ode na teren,nisu mu stigli papiriuser posted image
jel mogu ja da konkurisem u avgustu kad bude i kada se onda polazi,jel isto u septembru ili?

i pitam ja danas gde ja da konkurisem kad je sve popunjeno a oni mi kazu sto nisam prosle godine,a prosle godine mi receno da ne mogu da konkurisem jer dete nije dovoljno staro,ma ko koga tu ...e?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
10.4.2012 21:20:31   
Anoniman
ja sam danas odnela papire. rekli su mi da nismo na listi cekanja, nego tek kad napuni prvu godinu ulazi u sistem. nisam htela da je gnjavim, bas je bila raspolozena i ljubazna, ali me bas zanima, ako u novembru upadne u sistem, to znaci da ja sledeceg aprila ponovo podnsim papirre i tek onda krece u skolicu u septembru? sa skoro 2 godine?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 607
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.4.2012 12:58:51   
isidora88
posto nismo stigli da predamo papire sad jer je mm morao na teren,ako predamo na sledecem konkursu u avgustu cini mi se kada bi onda krenuo u jaslice,od sempembra ove godine ili tek sledece?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.4.2012 13:01:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BlackBetty

ja sam danas odnela papire. rekli su mi da nismo na listi cekanja, nego tek kad napuni prvu godinu ulazi u sistem. nisam htela da je gnjavim, bas je bila raspolozena i ljubazna, ali me bas zanima, ako u novembru upadne u sistem, to znaci da ja sledeceg aprila ponovo podnsim papirre i tek onda krece u skolicu u septembru? sa skoro 2 godine?


Pre je bilo da ukoliko ima mesta za njegov uzrast, može krenuti kada napuni godinu (u novembru). Ne znam da li se to menjalo, mislim da jeste, jer je Marko rođen 7.septembra, i meni rekoše da čak ni ne mogu da podnesem papire jer se podnose papiri samo za decu rođenu do 31.avgusta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 609
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
22.5.2012 21:01:56   
JMPM
Kada posinje raspust u vrticima, tj. kada mali vrtici prestaju sa radom pa deca idu u neki drugi veci vrtic? Nas vrtic i zimus nije radio, pa smo isli kod Z stanice, tako ce verovatno biti i na leto samo me zanima zna li se datum kada je to?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
22.5.2012 21:36:29   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88

posto nismo stigli da predamo papire sad jer je mm morao na teren,ako predamo na sledecem konkursu u avgustu cini mi se kada bi onda krenuo u jaslice,od sempembra ove godine ili tek sledece?



_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 11:07:50   
New Mom

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: isidora88

posto nismo stigli da predamo papire sad jer je mm morao na teren,ako predamo na sledecem konkursu u avgustu cini mi se kada bi onda krenuo u jaslice,od sempembra ove godine ili tek sledece?



Od ove godine, to je isti konkurs, samo za preostala mesta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 11:08:35   
New Mom
Vrtići dobijaju hranu iz robnih rezervi

Mališanima u novosadskim vrtićima će od septembra biti služena hrana iz robnih rezervi, jer grad od decembra nije uspeo da obezbedi ugovore sa dobavljačima hrane.

Nakon pet meseci stalnih pokušaja, grad je juče i zvanično proglasio javnu nabavku neuspelom jer se nijedan ponuđač nije javio, piše Blic.
Prema rečima člana Gradskog veća za obrazovanje, Nemanje Starovića, na tenderu koji je trajao pet meseci, grad je vrtićima obezbedio samo hleb i testenine, dok za ostale namirnice nije bilo ponuđača, pa će se hrana obezbediti iz robnih rezervi. Dodaje da to nije trajno rešenje i da će Grad pokušati u naredna tri meseca da ponovi tender i potpiše ugovor o nabavci sa nekim od dobavljača.
Direktor ove ustanove Borislav Samardžić rekao je za Blic da ne zna ni za kakav problem sa tenderom i da "Radosno detinjstvo" uredno izmiruje svoje obaveze.
Novosadski vrtići su u nekoliko poslednjih godina povremeno imali probleme jer nabavke nisu uspevale.

IZVOR

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 11:21:03   
lanajelena
Ko predvodi ustanovu dobro je i do sad bilo hrane user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 13:17:23   
JMPM
Sreca u nesreci sto nosimo nasu hranu...
Zna li neko u vezi mog prethodnog pitanja nesto?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 13:21:25   
lanajelena
Pokusala sam da nadjem ali bezuspesno,NM sigurno zna user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 13:26:09   
malik
Obično se raspust u vrtićima poklapa sa raspustom u osnovnim i srednjim školama. Računaj da je to otprilike sredina juna.

Šta vaspitačice kažu? Možda već sada imaju tu informaciju.

_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.5.2012 13:29:07   
JMPM
Cula sam da pocinje raspust od 13.07. Niko nema pojma, a mi smo od 23.06. do 12.07. na moru. Zato sam pitala da na vreme znam gde da vodim dete jer nas vrtic ne radi za vreme tog velikog raspusta. Hvala user posted image

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.6.2012 11:45:52   
lanajelena
Zene objavljen je spisak primljenih,kako je ko prosao?

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.6.2012 14:37:03   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Pokusala sam da nadjem ali bezuspesno,NM sigurno zna user posted image

Ne znam, odgovorila bih već.

Nego, slušala sam na TV pre neki dan direktora, izgleda od septembra se uvodi BG sistem plaćanja - srazmerno prihodima roditelja. Tipa ako je prihod porodice 100000 dinara, ona će osnovno plaćanje mesečno biti 10000 dinara.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.6.2012 15:37:15   
sanji
Pa kud će im duša više! Ionako su vrtići u Bg-u najskuplji u Srbiji!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.6.2012 20:58:30   
SareniVrabac
mi nismo upali u vrtic :(
pisacemo zalbu... zna li neko kako treba da izgleda, tj sta pisati?

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.6.2012 21:24:45   
New Mom

IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

pisacemo zalbu... zna li neko kako treba da izgleda, tj sta pisati?

KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.6.2012 9:24:36   
lelaigor
Mi nismo upali. Pretpostavljala sam, pošto nisam zaposlena. Ali, kako da se zaposlim, kad mi dete ne ide u vrtić!!!!! Besna sam k'o ris! Mrzim i radosno detinjstvo i ovu državu!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.7.2012 23:26:39   
SareniVrabac
samo da se pohvalimo,upali smo u vrtic,ne prvi zeljeni ali nije ni bitno...nismo imali vezu,a meni su bodovali da sam redovan student pa imamo bodova kao i porodice gde su oba roditelja zaposlena...tako da mamike znate da se za vrtic boduje i redovno studiranje

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here