|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkrivanje preko noći
6.10.2016 12:02:12   
Sandricak
Marko nikada nije hteo u dzaku da spava, a otkriva se Boze sacuvaj... Sad mm spava sa njom pa ga pokriva, a dok se i nije rodio setala sam nocu pa ga pokrivala...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Otkrivanje preko noći
6.10.2016 12:07:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Ja sam. D kupila vrece_ dzakove za spavanje, od tankog pamucnog do debelog plisanog punjenog i mirno spavam

A gde da stavim u dzak dete od 7 godina i od 5.. pa nema sanse. A kad su bile male to je bilo vristanje...vadi me odavdeeee user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Otkrivanje preko noći
6.10.2016 12:37:13   
Khaleesi
Takodje vristanje jos nije znala da kaze vadi me odavde... Celu noc pokrivam obe... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Otkrivanje preko noći
7.10.2016 0:02:09   
choopa choops
Mi smo aktivirali vreće user posted image Mala je sa nama u krevetu, i ima vreću bez rukava pa kad se otkrije lagano mogu da je pokrijem da se ne ustajem. Iako se ona budni zbog vreće, ko je šljivi ima da spava u tome do punoljetstva user posted image A i za njih dvoje sam aktivirala vrece, doduse njihove su dugih rukava, jos uvijek stanu u njih, iako je L visoka preko 134cm user posted image Racuunam da ce moci jos ove godine i to je to. Njih dvoje se isto koprcaju i otkrivaju, a kako spavaju u posebnoj (hladnoj) sobi ne znam sta cu kad im okracaju vrece user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Otkrivanje preko noći
7.10.2016 11:16:57   
NadaR
Mi ne lozimo uvece puno . Tako da utrpam M I ne pomjera se do ujutru. Otkriva se samo ako mu je vruce . Tad se podigne u sjedeci polozaj u krevetu i samo se prebaci napolje preko pokrivaca.

M visok 143 cm , tesko da bih ga strpala u vrecu . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Otkrivanje preko noći
7.10.2016 12:21:12   
Anck Su Nmaun
Sinoc sam bar 5 ustala i svaki put su bile otkrivene user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Otkrivanje preko noći
7.10.2016 12:34:12   
Sanjalicaaa
Ja već par dana stavljam G u onaj džak sa nogavicama. Sad je veliki pa se buni, nervira ga, ali bolje i tako nego otkriven.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Otkrivanje preko noći
7.10.2016 12:57:10   
Khaleesi
Mala samo podigne nogice i op gola je... Ja opet pokrijem op opet nogice kao na taster da je...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Otkrivanje preko noći
7.10.2016 15:21:13   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A gde da stavim u dzak dete od 7 godina i od 5.. pa nema sanse. A kad su bile male to je bilo vristanje...vadi me odavdeeee user posted image

Znam da je u "Niki" bilo i velikih dzakova do 5 godina

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 13:38:01   
Anck Su Nmaun
Svaki put ista prica. Mada sam primetila da je T pocela sama da se pokriva, hvala bogu posle 7 godina user posted image
V sam sinoc prvi put stavila u dzak , jako je lose spavao user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:02:14   
Mala Elena
E se otkriva, nekada ima period da ne trpi ni preko stomaka...pa se celu noc borimo sa cebetom.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:03:31   
Anck Su Nmaun
V se mali mrdne levo desno i to je to , jos je mali. Muke sa otkrivanjem kasnije dolaze user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:04:42   
Mala Elena
Pa beba mi se pocela otkrivati cim je skontala kako.se okrece na levi i decni bok, vrlo lako cebence izgura nogama...sada je vec vesta u tome...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:07:45   
Anck Su Nmaun
V je u stanju da se okrene tako mu glava zavrsi na drugom kraju kreveta a i dalje bude pokriven user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:18:56   
Mala Elena
Pa kad ga umotas, upetljas , dete ne zna da se izbavi iz prekrivaca user posted image
Moja cim pocne da se prevrce i otkriva , tu je kraj, mora da se uzme i dospava jer sama nece..tako da je uglavnom pokrijem preko stomaka.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:19:30   
Khaleesi
Moje su sampioni u otkrivanju....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 14:20:58   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pa kad ga umotas, upetljas , dete ne zna da se izbavi iz prekrivaca user posted image

Ma kakvi , samo ga pokrijem nikakvo umotavanhe.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 18:36:51   
LauraAndrija
L ima svoje cebe bez kog ne bi mogla da zaspi, ali joj više služi za grljenje, nego za pokrivanje. Drugim je pokrijem, ali ona to odmah isutira, ne trpi nista.Sto puta u toku noći je pokrivam. A se manje otkriva, mirno spava, a ona haos.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Otkrivanje preko noći
25.12.2016 22:27:32   
Sanjalicaaa
Moji nikako ne trpe cebe. Cim ga osete bude se. Zato su mi spas oni dzakovi. Bebac se u pocetku budio medjutim i on sad spava u dzaku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Otkrivanje preko noći
26.12.2016 23:28:54   
choopa choops
E vala ja sam neki dan pop***ila i kupila maloj "skafander" za spavanje user posted image Šalim se nije baš skafander, ali jeste jednodjelno odjelce, debelo plišano. do prije nekoliko je nosila vreću, međutim u zadnje je počela da se budi u sred noći, otkriva se plače...Smeta joj što ne može da se koprca. I skinem joj skroz i noćima je bila otrkivena i naravno da se prehladila jer nam je u sobi Sibir. Kupih joj ovo odjelce i sinoć sam prvi put mirno spavala jer je čitavu noć bila otkrivena, a ja konačno odmorila od ustajanja pokrivanja...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Otkrivanje preko noći
26.12.2016 23:32:07   
Sanjalicaaa
Choopo, i mi imamo to jednodelno odelce. Super je user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Otkrivanje preko noći
26.12.2016 23:38:31   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Choopo, i mi imamo to jednodelno odelce. Super je user posted image

user posted image
Svekrva me gledala kao budalu, kao jao pa ona će da umre od vrućine, pa nemoj u to. Ma mislim se, ja ispod dvije deke i jednog jorgana pa mi nos u toku noći bude hladan, a možeš da zamisliš kako je njoj ptkrivenoj? Neka priča ko šta hoće, ja sam mirna!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Otkrivanje preko noći
26.12.2016 23:45:57   
Sanjalicaaa
Meni se smeju u fazonu gde si to našla da mu kupiš user posted image Ali što kažeš i ti, desilo mi se jesenas zahladnelo, nismo grejali, neće da se pokrije i razboli se. Sigurna sam da je to razlog.
Da se ja pitam ja bih ga i preko toga pokrila, ali on ne da.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 14:12:20   
emicaa
Rodila sam jos jedno koje se nocu otkriva.A u vreci nece uopste da spava.Sreca pa nam je u sobi toplo pa mu nije hladno ni ovako.Mada ja njega ipnako svaki cas pokrivam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 14:56:12   
suzi kju
Moje mackice ne trpe da su pokrivene. X puta čekam da čvrsto zaspu i da ih pokrijem i čim spustim prikrivac one se probude.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here