|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:50:18   
Ana RR
user posted image


nebo iznad naše kuće u 6 ujutru user posted image   jao jedva čekam da mi stigne profi fotoaparat, šta ću da radimmmm!!!

< Poruku je uredio Ana80 -- 1.4.2009 14:51:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:51:00   
Mery
Eugi meni je boja ok, mozda zato sto ja volim jake boje. Kod mene je dnevna u dvije nijanse narandzaste, kuhinja i spavaca su mi je zute, druga soba je zelena, i to su bas jake boje (drecave) a kupatilo jedno crno a jedno bijelo. I vec su mi sve te boje dosadile jedva cekam da krecim. Sada sam u fazonu da bi voljela staviti tapete na neki zid (ne sve samo po jedan zid u dnevnoj i spavacoj)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:51:17   
eugenija
Super ti je frižider!!!! Cool fora sa sličicamauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:53:00   
Modessty
Ja ne bi stavljala tapete. Ja bi crtala po zidovima user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:54:40   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Super ti je frižider!!!! Cool fora sa sličicamauser posted image



pa tako su mi uvek na oku oni koje volim! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:54:46   
Anoniman
ja upravo izlazim iz jakih boja... sto zutih narandzastih sivih tamnozelenih itd... prelazim na skroz svijetle .... mislim da sutra majstori zavrsavaju krecenje i kad se ocisti jedva cekam user posted image .. da se osvjezi 

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:55:45   
Sneža
Eugi,meni je predsoblje okrečeno u boji onog tvog zida,u početku mi je bilo malo jako ala sada mi je super boja!Kod mene je sve šareno,volim boje,a najviše volim moju dnevnu koja je u jarko narandžastoj,a kupila sam ugaonu u nežno zelenoj nijansi,ma kod mene ona parola sve mi boje lepo stojeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:56:00   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

ja upravo izlazim iz jakih boja... sto zutih narandzastih sivih tamnozelenih itd... prelazim na skroz svijetle .... mislim da sutra majstori zavrsavaju krecenje i kad se ocisti jedva cekam user posted image .. da se osvjezi 


Slikaj nam obavezno!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:56:51   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža
sve mi boje lepo stojeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 14:59:55   
Ana RR
Kod mojih u stanu su super boje, imaju veliki stan u potkrovlju dnevna soba, trpezarija i kuhinja su prakticno jedna celina, samo sank deli kuhinju. Okreceno je u tamno crveno, skoro bordo, a neki zidovi su narandzasti koji super razbijaju tu crvenu boju, a kuhinjski elementi su plavi! Skroz je super, moja mama je cak htela svaki zid u drugu boju da okreci. Voli da eksperimentise! Ako nadjem neku sliku stavicu je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 19:28:50   
Jeca*
Draga, gledam ove slike i pitam se kome je palo na pamet da okreči zid u dnevnoj sobi u tako tamno ljubičastu user posted image  Mislim, pazi, boja uopšte nije loša, ali ljubičasta boja u enterijeru je boja za starije osobe. Mislim da ubija prostor. Pazi, u životu mi ne bi palo na pamet da u nekom enterijeru koji osmišljavam od početka stavim ovaj orman i ovaj zid jedan do drugog, ali čak i nije tako loše ispalo user posted image  Ipak, ako imaš uslova i želiš da menjaš, htela sam prvo da ti predložim tapet koji imitira bambus. Mislim da bi ti super "utoplilo" taj zid (ima i fenomenalnih tapeta koji imaju 3d efekat, pa sve izgleda vrlo realno, a ovo je relativno mala površina i to ti ne bi bilo tako skupo), ali pošto ovaj komad nameštaja ima već teksturu drveta, onda bi trebala ići na jednobojnu varijantu i to neku pastelnu boju. Čini mi se da ti uz sve ovo ostalo jedino ide bela boja ili eventualno drap. Takođe, možeš ovu teget na stolicama da presvučeš u lila boju zida, ali mislim da ti je to sad veliko zezanje. Svakako, u kuhinji je najbolje (jednog dana kada menjas) ici ili na belu ili krem boju ili pastelne narandžasta, zuta, pa cak i zelena. Kuhinja u ljubicastoj boji mi je nekako neprirodna. U krajnjoj liniji, koja hrana je ljubicasta? user posted image  nekako se ne slaze user posted image  nije osvezavajuca. Ali, sad sta je tu je. Savetujem ti da stavis (ako si mislila) neku lepu pastelnu zavesu koja ce na sebi prelivati i ljubicastu boju (mozda neka u bojama duge) koja ce utopliti malo prostor i sve ostalo rešavaj detaljima.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:06:05   
eugenija
Meni je ta ljubičsta grdosija užasna.. Ali sam mislila sledeće godine sve prekrečiti, tako da ne bih puno prilagođavala zidu nameštaj... Hvala ti na iscrpnosti odgovorauser posted image

Ako ti nije teško pogledaj tapete - KLIK, pa predloži nekuuser posted image

E da mi je tebe dovesti u Banja Luku, eeeuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:10:13   
Anoniman
KLIK

user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 1.4.2009 22:23:32 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:11:59   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

KLIK


user posted image



E jesi blesava!!! He he he! Svaka čast!user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 1.4.2009 22:24:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:22:57   
Jeca*
hehe user posted image
inače, ubih se razgledajući ove tapete i vrlo je nezahvalno da ti izaberem neku konkretno jer su slicice toliko male da se uopste ne moze zakljuciti kako bi to izgledalo na velikoj povrsini. Generalno moj stav je da ti je ovaj ormancic dovoljno saren sam po sebi, u smislu, drvo je dato sa teksturom (ne tako zanemarljivom) i jos bela boja pride, pa ti on uslovljava mnogo toga. Mislim da sem neke krem ili bele varijante tapeta i nemas neki veci izbor. Nesto svetlije, jednobojno, ali mozda sa nekom lepom diskretnom teksturom npr vertikalne linijice, koje bi izduzile zid pa bi ti soba automatski vizuelno delovala vise, odnosno taj zid bi izgledao manje rogobatan.
Ako ti znaci pomoc slikni neke tapetice (zoomirane user posted image ) kad odes u radnju pa mozemo da prodiskutujemo.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:29:16   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Ako ti znaci pomoc slikni neke tapetice (zoomirane user posted image ) kad odes u radnju pa mozemo da prodiskutujemo.


Znači, kako ne znači moja Jeco!!! Svaka reč.. Znaš kako sam izgubljena, nikad u životu nisam nameštala ni gaće kad uđu u gu****, a kamoli stanuser posted image user posted image user posted image

Volim da poslušam lep savet stručnog licauser posted image
Videću zaista da onda neku tapeticu sliknem, pa ubacim ovde da razmotrimo šta da uradimo sa grozotom... grrrrr


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:31:44   
Dora
samo promeni boju zidova... ja inače volim tu boju, al ti se ne slaže sa nameštajem i parketom, koji je, btw, stvarno super! Može nešto svetlijeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:36:09   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

samo promeni boju zidova... ja inače volim tu boju, al ti se ne slaže sa nameštajem i parketom, koji je, btw, stvarno super! Može nešto svetlijeuser posted image


Nemam vremena za krečenje, moraću sledeće godine krečiti, sad treba da uselim po hitnom postupku, pa sam računala do krečenja da ublažim stvar sa tom tapetom... A Jeca mi je pomogla zaista puno sa savetima i stručnim mišljenjem!

Poslala sam ti pp sa linkom Kako da smanjiš i ubaciš sliku, videla sam da si postavila pitanje na temi o Pogledu s prozorauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:39:18   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Ako ti znaci pomoc slikni neke tapetice (zoomirane user posted image ) kad odes u radnju pa mozemo da prodiskutujemo.


Znači, kako ne znači moja Jeco!!! Svaka reč.. Znaš kako sam izgubljena, nikad u životu nisam nameštala ni gaće kad uđu u gu****, a kamoli stanuser posted image user posted image user posted image

Volim da poslušam lep savet stručnog licauser posted image
Videću zaista da onda neku tapeticu sliknem, pa ubacim ovde da razmotrimo šta da uradimo sa grozotom... grrrrr


user posted image



NO COMMENT user posted image user posted image user posted image
Draga, slobodno pitaj uvek, za bilo šta. Ja bih i prosetala do Banja Luke, da mi nije mala beba. Ionako nikad nisam bila u Banja Luci user posted image  ali zasad resavamo ovako "online" user posted image  i ne brini, stvarno ti problem nije ni alarmantan, ni mnogo ruzan...taj ljubicast zid bi se mogao srediti, ali kao sto rekoh, nije neprihvatljiv.
Cmok

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:41:15   
Dora
axa, hvala, proučiću to, a što se tapeta tiče, to će biti jako zanimljivo! jedva čekam da vidim, možda mi daš idejuuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nameštanje stana
1.4.2009 22:42:03   
eugenija
Jeco, user posted image si!!!

user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:07:41   
NadaR
user posted image
eto moje kuhinjice

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:10:07   
Ana RR
user posted image  super je!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:13:44   
NadaR
Mnogo sam pogrijesila sto sam htjela visoki sjaj... Vidi se svaka cestica prasineuser posted image
Mm htio mat a ja zapela i nema dalje..
Ubrzo cu ja nju prefarbati, medijapan se moze 4 puta farbatiuser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:19:23   
Ana RR
Ja vise volim mat, sjajne povrsine su vrlo zahtevne. Kad biras materijal sjaj izgleda ok, ali kad se to uradi na velikoj povrsini onda tek shvatis da si se zeznuo. Ali lepa je boja, i ako mozes da je prefarbas to je super. Kad ti dosadi ti je promenis user posted image
Moja kuma je kuhinju uradila u zebrano dezenu, fenomenalno izgleda!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here