|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
17.11.2012 12:25:36   
NadaR
Meni se jako dopada OVAJ stolić . Moram gnjaviti muža da napravi . Postojeći je Miloš izlupao sa svih strana . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Nameštanje stana
18.1.2013 13:31:31   
bobanv
Pozdrav svima!

Guglajuci nesto naleteo sam na poruku clana "cipiripi" iz 2010.godine u kojoj on/ona kaze da je njen/njegov kum zastupnik za black red white namestaj i da je stan opremljen tim namestajem.Da li je doticni clan jos uvek aktivan?Zanima me konkretno kakav je namestaj(objektivno gledano,naravno).Jako nam se svidela neka tv polica koja je trenutno na akciji i jos neki deo uz nju,ali guglajuci naleteh na par postova u kome se kudi kvalitet tog namestaja.Kazu da je dizajn dobar(sto je i nas privuklo),ali obzirom na visoke cene,kvalitet nije odgovarajuci,cak ga neki porede sa Forma ideale-om?!Da li je to zaista tako ili ne?Ako je jos neko imao iskustvo sa tim prioizvodjacem,molim da podeli to iskustvo sa mnom.
Hvala

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Nameštanje stana
18.1.2013 14:12:51   
isidora88
Mi cekako garnituru,treba sledece nedelje da stigne,nikako da docekamo jer smo prodali staru jos pre 10 dana tako da u dnevnoj nemamo nista od namestajauser posted image ,cekamo i komodu za tv,police,cipelarnik,stocic za dnevnu i veliki americki plakar i to stize sledece nedeljeuser posted image odtaje nam jos tepisi,garnisna za spavacu i zavese,nadam se da je to sve. E da i krecenje opet da se uklapa u novu garnituru i namestaj

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Nameštanje stana
18.1.2013 15:23:36   
viking
Bobane, Cipiripi više nije aktivan član našeg foruma.
Pozdrav!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bobanv)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Nameštanje stana
18.1.2013 15:55:46   
Ana RR
Bobane, ja imam dve komode iz njihove kolekcije Mezzo i zadovoljna sam. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bobanv)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Nameštanje stana
18.1.2013 23:42:09   
bobanv
Dame,zahvaljujem na odgovorima.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Nameštanje stana
30.1.2013 10:07:10   
isidora88
evo nase dnevne sobe, tepih ce ici novi cupavi ljubicast, podmetac na stolu ce biti isto ljubicast(jer nam je jedan zid u toj boji)
user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bobanv)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Nameštanje stana
30.1.2013 18:56:47   
Anck Su Nmaun
Isidora ugaona ja baaaas lepa user posted image al sedalni deo beli oo zelim ti srecu pored male dece user posted image user posted image
Moja je teget pa je to strasno user posted image samo briskam za njima.

Inace i mi nasu prodajemo, posle toga rekla sam saaamo koza..nista me ne interesuje, lako za odrzavanje!




(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Nameštanje stana
30.1.2013 19:05:18   
nata11
Isidora super je a posebno mi se svidja jedan detalj u sobi onaj malisa :)
Anck ja imam koznu garnituru garancija je bila 6 ili 12 meseci ne secam se tacno i kako je izasla garancija ispucala je na delu gde se najvise sedi. Problem je kasnije sam tek vidla da je taj deo prezategnut nije lepo uradjen. Tako da sam sad u potrazi za nekim prekrivacima krem boje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Nameštanje stana
30.1.2013 20:31:15   
isidora88
asn krem je koza user posted image , ja sam vise za stof, ali ovo tako ispalo brzinski, uopste nisam razmisljala, jako je hladno kad se sedi na njoj, a ako ispuca ima da ubijem nekoguser posted image
ja sam u potrazi za nekim sedalicama da mi neko uradi po meri, ako neka novosadjanka zna gde to mogu da uradim nek mi javiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Nameštanje stana
31.1.2013 9:27:19   
Anck Su Nmaun
Nema veze sto je hladno, zimi stavis nesto lepo preko, a leti ce vam prijati. Moji imaju koznu garnituru unazad 30 godina, i ja je bas volim. Zakon je!
Al zavisi kakva je koza u pitanju, ima mekse (koja je neznija ali kratkog veka) i one grublje (duzeg) . Moji imaju od bas jaake koze (mislim da je cak svinjska..mozda).
Prvi put su je malo sili i na nekim mestima menjali pre dve godine (sto posle 30 god i nije strasno)

Tako da cim prodamo nasu ugaonu, kupujem neku koznu -crnu garnituru.user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.1.2013 9:31:11 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Nameštanje stana
31.1.2013 9:28:42   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam u potrazi za nekim sedalicama da mi neko uradi po meri, ako neka novosadjanka zna gde to mogu da uradim nek mi javiuser posted image


Neznam kakve bi ti tacno ali sam svasta vidjala u Forma ideale, bas zanimljivih...a ima ih u M. Brikolage, Merekuru...


A imas i one velike...krpene, vecina to koristi ali se brzo isperu, ja sam moje bas bojila za vikend al sam ih unistila pa ih sad samo mogu baciti user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.1.2013 9:29:51 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Nameštanje stana
31.1.2013 10:16:01   
isidora88
Bas cu otici da vidim kad budem imala vremena. Ne bih krparr, ja bih bas one platnene sedalice punjene necim mekanim :)
To ne super kad im toliko traje garnitura,moj brat je kupio neku od telece koze i za 2 godine se raspala i to bukvalno,sva je ispucala,izgleda kao da ju je neko nozem sekao.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Nameštanje stana
7.2.2013 10:47:30   
nata11

moj brat je kupio neku od telece koze i za 2 godine se raspala i to bukvalno,sva je ispucala,izgleda kao da ju je neko nozem sekao.


Isto moja da puknes od muke, trajala koliko i garancija a onda krenula da puca. Jutros sam opet trazila neke prostirke po Idei i Rodi za preko ali nemogu da nadjem. Sve su neki prekrivaci koji su kockasti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Nameštanje stana
7.2.2013 10:58:08   
Shishica
E ja bih napravila za precoblje neku klupicu kao sanducic, siroku metar, a ispod da se moze ostaviti obuca, a na poklopac dva cetvrtasta jastucica.. to sam zamislila sad..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Nameštanje stana
11.3.2013 22:44:23   
Anck Su Nmaun
Pre par dana prodala sam nasu diiivnu veliku udobnu ugaonu garnituru user posted image user posted image
Jako nams nedostaje hahha, al bila je prevelika za nasu dnevnu sobu.

Sad smo u potrazi za nekom finom koznom , jedva cekam user posted image da nadjemo nesto fino user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Nameštanje stana
11.3.2013 22:48:58   
Maraj
kupili smo pre par dana nove tepihe. Kao da smo renovirali ceo stan. Tako je osvezen. Pethodni su bili teget boje a ovi su krem, bas nam je svetliji stan sada...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Nameštanje stana
11.3.2013 22:50:12   
Maraj
isidora, lepo ste sredili i lepe su boje, slicno kao kod mene...user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Nameštanje stana
11.3.2013 22:52:17   
Figaro88
Isidora bas mi se svidja ugaona.Mi treba isto da menjamo trosed i fotelje.Imamo krem sa ljubicastim,prali smo ih milion puta,i onda dodje Andrea i obrise musave ruke o nestouser posted image Sada cemo da uzmemo koznu ugaonu,a na zid gde je bio trosed onu policu za tv,sa komodom....Valjda ce se lepo uklopiti,stan nam je polukruzan i cudan....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Nameštanje stana
11.3.2013 22:54:26   
dijana1*
Isidora lepo ste srediliuser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 12:24:19   
Anck Su Nmaun
ZNA LI NEKO.... gde bi mogli povoljnije naci neku koznu garnituru, nama treba trosed i fotelja..ali i ako je sve zajedno nije prob resicemo se ostatka!
Cene od po 150 000 me stvarno ne zanimaju, a ovo sve sto smo do sada gledali meni se ne svidja user posted image ili je preskupo...ajde mala pomoc ako moze....
Mogu i ovi sto uvoze iz inostranstva...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 12:30:42   
Dada81
Lepo je ,Isi..Sto kaze Nata, moja rodjaka kupila u Simpo namestaj,lepa boja,sada joj moj David dovrsava ono cepkanje koze,sva se rasula.Mi kupili od eko koze i traje vec 5 godina,nije joj nista,postavicu slike,ako stignem od ove frkeuser posted image
Nego,ja u kuci nemam prostoriju za deciju sobu,mi cemo mozda morati preseliti u dnevni,a detetu preurediti nasu spavacu user posted image nije ljubav ista na bracnom i na trosedu user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 12:31:50   
marince1
Isidora,bas je lepo

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 12:46:49   
mine
Do koliko love?
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

ZNA LI NEKO.... gde bi mogli povoljnije naci neku koznu garnituru, nama treba trosed i fotelja..ali i ako je sve zajedno nije prob resicemo se ostatka!
Cene od po 150 000 me stvarno ne zanimaju, a ovo sve sto smo do sada gledali meni se ne svidja user posted image ili je preskupo...ajde mala pomoc ako moze....
Mogu i ovi sto uvoze iz inostranstva...


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Nameštanje stana
14.3.2013 13:01:43   
nata11
Dado pogledaj onu navlaku sto reklamiraju za preko kauce. (da ne pomislis da preporucujem nisam je nikad probala user posted image )

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here