|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
28.3.2013 9:05:10   
daca77
branki, nije tezak...bas je fin za pomeranje...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Nameštanje stana
28.3.2013 11:27:54   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: daca77

Ja sam se malo zeznula po pitanju boja...sve je tako nezno da prosto sizim kada mi dodju mala deca.

Morala sam ;)
Test 11: Da li možete da podnesete haos koji deca naprave?
Da biste to otkrili uradite sledeće:
1. Izmažite puter na fotelju i džem na zavese.
2. Sakrijte ribu iza stuba i ostavite je tu celog leta.
3. Zarijte prste u saksiju i obrišite ih o čiste zidove. Prekrijte fleke voštanim bojicama. Kako vam se čini?
4. Ispraznite svaku fijoku, ormarić i kutiju sa stvarima na pod i pređite na tačku 5.
5. Razvucite stvari iz jedne u drugu sobu i ostavite ih tako.
Nas M je progrizao novu stolicu...ne vidi se bas,bas,ali jadne nemaju ni 6 mjeseci. Sve nam je tamno braon,ali ni to nas ne spasava...znaci-koza se fino odrzava,ali moze da se progrize,svjetle boje se uprljaju,ali ni tamne ne prodju bolje(ove se zamrljaju kod ciscenja,a ove tamne izblijede)Imamo divan stakleni sto,ali ga vidimo samo kad dodje neko-obavezno je preko dana stolnjak,jer su opalili auticem i nogrebali poslije pnepunih mjesec dana. Mislim da je spas da klince,ako su divni ko moji, covjek ogranici na neki odredjen prostor(Npr.spajz)user posted image Meni joss nije uspijelo,a prijateljica koja je taman kad se porodila sa prvim,kupila garnituru u njeznoj boji breskve,poslije drugog vise ne obraca paznju na fleke koje ostaju i poslije upotrebe vanish-a user posted image


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Nameštanje stana
28.3.2013 12:01:50   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
Ma ja sam se vise umorila od briskanja nase ugaone, to je i jedan od razloga zasto smo je prodali...samo bog zna cega sve nije bilo na njoj, iako smo je skoro prali Kirbijem.
Zato sam uzela kozu - se lako cisti, ne upija razne brlje...

A definitivno se covek mora pomiriti sa unistavanjem namestaja, da ne pricamo o zidovima kad su tu mala deca!
Nasi zidovi su uzassssss...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Nameštanje stana
28.3.2013 12:15:14   
Brand new mama
E...dodji da vidis nase.A krecili u julu.Da ne znas koja je boja koristena-kleo bi se da je na nekim djelovima siva. A inace je ideja bila fenomenalna-i imamo bijelu kuhinju sa visokim sjajem(ko da sam se sa krpom rodilauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Nameštanje stana
28.3.2013 13:36:20   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
I nasa je kuhinja bela, al bez sjaja,zato i nisam htela jer ostaju tragovi i vidis nemam bas puno briskanja..onako srednje...nije kao sto sam ocekivala, kako su svi vikali jaaaao nemoj belo!

Vise sam se zeznula za stakleni sto u trpezriji, stolnjak ne stavljam zbog njih da ne puvuku, i smao sto ga uglancam one njihovim prsticima sve ubrljaju... njega briskam po citav dan user posted image

A zidovi... nasi evo sad ce dve god nisu kreceni, sad kad otopli planiramo da malo osvezimo...pa videcemo...mada znam da nece dugo ostati cisti, al opet da ostavljamo ovako... imamo i sarme, i mleka i piva,soka, i markera i bojica i pecata po zidovima user posted image samo reci...user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.3.2013 13:37:25 >

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Nameštanje stana
30.3.2013 14:24:30   
mtajcica83
Jel mi mozete reci i preporuciti neki sajt preko koga mogu da narucim stikere, samoljepive tapete i slicne naljepnice ..Mozete mi slati i PP jer ovdje mislim da ne smije da se reklamira..Hvala

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Nameštanje stana
30.3.2014 0:16:58   
Sanchy
Da li je neko skoro presvlacio namestaj?Htela bih sedalni deo stolica da promenim,pa me interesuje kako sekrecu cene ako je neko upucen?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Nameštanje stana
30.3.2014 8:16:54   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Da li je neko skoro presvlacio namestaj?Htela bih sedalni deo stolica da promenim,pa me interesuje kako sekrecu cene ako je neko upucen?


ako misliš na stolice trpezarijske - to možeš sama da uradiš, za to ne bi nikad uzimala majstora

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Nameštanje stana
30.3.2014 8:39:43   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Jel mi mozete reci i preporuciti neki sajt preko koga mogu da narucim stikere, samoljepive tapete i slicne naljepnice ..Mozete mi slati i PP jer ovdje mislim da ne smije da se reklamira..Hvala



Ja nađoh samo ovo KLIK i KLIK1

To je iz Srbije, slovenačke sajtove ne znam da li da ti stavljam. Ovo se ne smatra reklamom, jer svi mi postavljamo ovakve linkove ka trgovinama gde mogu da se kupe kreveci, stolice bla bla bla :)

Ako hoćeš i Slo sajtove da ti dam, ti reci. Na našim ne videh cene, na slo imaju i cene.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Nameštanje stana
30.3.2014 11:34:37   
mali_mis
Stikeri: klik klik klik i klik
Ili najjeftinija varijanta za stikere, odes kod kineza user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Nameštanje stana
30.3.2014 12:32:06   
nata11
Trco ako mozes stavi i slovenacke jer ima firmi koje mogu i po narudzbini da ti urade nalepnicu. Meni treba neka nalepnica na zidu iznad kreveta.

_____________________________





(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Nameštanje stana
30.3.2014 14:51:14   
Trcosava
Evo ovde vidim i nešto 'sa vašom slikom'' KLIK

SLOVENAČKI 1

SLOVENAČKI 2

SLOVENAČKI 3

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Nameštanje stana
31.3.2014 15:11:29   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Jel mi mozete reci i preporuciti neki sajt preko koga mogu da narucim stikere, samoljepive tapete i slicne naljepnice ..Mozete mi slati i PP jer ovdje mislim da ne smije da se reklamira..Hvala



Ja nađoh samo ovo KLIK i KLIK1

To je iz Srbije, slovenačke sajtove ne znam da li da ti stavljam. Ovo se ne smatra reklamom, jer svi mi postavljamo ovakve linkove ka trgovinama gde mogu da se kupe kreveci, stolice bla bla bla :)

Ako hoćeš i Slo sajtove da ti dam, ti reci. Na našim ne videh cene, na slo imaju i cene.


Moj post je od prosle godine, odavno sam nasla stikere user posted image
Ipak hvala na linkovima, mozda nadjem jos nesto interesantouser posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 16:27:07   
big mum
Mi se ponovili za naš novi stan user posted image doduše na rate user posted image

ORMAR samo sa ogledalom po sredini

BRAČNI KREVET

Komoda samo bez ovog malog elementa desno

ugaona

KUHINJA

trpezariski set (okrugli sto)

Djeca imaju novi krevet
user posted image

samo ćemo Strahinji staviti dušek u donju ladicu,imaju novi tepih i şuper

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 16:35:10   
branki*
super,big mumuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 16:38:18   
branki*
sad gledah cene ovih kliznih plakara,nama trebaju tri,leleeeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 16:43:20   
bubulence
branki a da napravite?
nasi drugari su se nedavno selili, napravili su savsen veliki sto za trpezariju za celih 12000 din, a americke plakare duzune oko 3,5m za nekih 32000 sto meni uopste nije mnogo, vidi se iz aviona da su kvalitetni a i predivno izgledaju. a u radnji su gledali valjda sirinu od 1,2m ako se ne varam za 20ak hiljada...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 16:47:41   
big mum
Upravo sad htjedoh napisati zašto ne napravite jedan američki plakar i gotovo izaćiće te jeftinije.

Nas će ovo sve koštati oko 1250eur.Kažem opet na rate jer nemožemo drugačije.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 16:56:18   
branki*
pravicemo i mi,jer u sobama imaju bas kao neke nisice,taman super da se iskoristi za plakare od poda do plafona.nisam jos zvala te majstore da se raspitujem,znam da ovi koji su nam radili kuhinju i dnevnu su mi nedostizni,traze 70000 samo npr za plakar u jednoj sobi,veci.nama trebaju 2 velika i 1 mali.valjda cemo naci nesto povoljnije,ne moze se ovako bez plakara,pogotovo sto dolazi bebica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Nameštanje stana
16.8.2014 17:11:09   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Da li je neko skoro presvlacio namestaj?Htela bih sedalni deo stolica da promenim,pa me interesuje kako sekrecu cene ako je neko upucen?


ako misliš na stolice trpezarijske - to možeš sama da uradiš, za to ne bi nikad uzimala majstora

Mislim ali meni ti majstorski radovi ne idu od ruke zato sam i pitala user posted image ,ali koliko vidim niko nema preporuku,naci cu vec nekoga valjda...tek sad videh odgovor,o o o


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Nameštanje stana
4.9.2014 21:23:35   
nata11
Ja sam gledala pre neki dan za ugaonu. Materijal imas od 600 din po m, a onaj bas lepi je 900 din.

_____________________________





(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Nameštanje stana
15.9.2014 16:36:21   
Mala Elena
user posted image
Dnevni boravak kod moje sestre, sta bi ste jos dodali?user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Nameštanje stana
15.9.2014 16:43:05   
NadaR
Ispod tv-a malu bijelu lakiranu komodicu , sliku iznad ugaone , poneki jastucic u boji ili onaj veci tabure u boji, biljku ,tepih ... Tv je visoko za moj ukus.

< Poruku je uredio Nada RR -- 15.9.2014 16:47:11 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Nameštanje stana
15.9.2014 16:44:59   
Ipokrisia
uuuh, nemojte se ljutiti, ali moram da kazem svoje misljenje, ja bih dosta toga i dodala i oduzela, meni ovo lici na kancelariju (zavese,sto garnitura,pod) user posted image
Nema topline doma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Nameštanje stana
15.9.2014 16:48:17   
Ipokrisia
Promenila bih zavese, stavila neki sto bez stakla i metala, tepih,promenila bih i pljafonjeru, slazem se sa Nadom za jastucice u boji,slike biljke, komodu...Mozda cak i neka toplija boja zidova,ali vidim da je vec okreceno

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here