|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
1.11.2017 9:47:47   
Mala Elena
Neka si ti porucila, obavila si najveci deo posla user posted image
Nadam se da cemo mi uspeti od naredne plate da kupimo deciji ormar . Najgore sto ne znam kada ce leci ova trudnicka plata.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Nameštanje stana
1.11.2017 10:32:24   
Ana RR
Nato, baš je lep user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Nameštanje stana
1.11.2017 10:35:42   
mama Jo
Bas je lep stvarno 😊

Anck, ako uspes to sa tepihom da odradis javi obavezno kako je ispalo 😊
Ja mnogo volim te diy, uradi sam varijante, ali kad god sam se uhvatila da odradim nesto tako - nije ispalo kako sam zelela... i onda sam sve vise u varijanti da ipak kupim novo... verovatno sam i sama malo smotana 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 10:57:49   
milicicak
Nama sledi sredjivanje stana sto znaci da cu konacno dobiti policu za knjige, jupiii :D
elem, ovo mi se mnogooo dopada
user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:01:11   
Ana RR
Odlično je, Milicicak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:07:42   
milicicak
Samo, sto vise gledam ovakve police, sve sam zbunjenija ko to pravi... Stolar ili moler? Moram da proucim kako, tj. od cega se prave da znam koga da zovem... Imam osecaj da ce glava ozbiljno da me zaboli od cene user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:12:06   
Rosita
Jao, sto je lepo...

Mi ne mozemo nesto da ulazemo u ovaj podstanarski stan, bacamo pare, a opet moramo neke najneophodnije stvari. Imamo da zatvorimo jedna glupava harmonika vrata, to je mm dogovarao sa drugarom kako ce. Treba nam komoda za bebu, ali naravno moze i bilo kakva ok komoda, sto jeftinije to bolje, naravno da nije krs. Treba nam neki dvosed, nesto manje a da se razvlaci, da napravimo vise prostora u dnevnoj sobi- zapravo kuhinji sa trpezarijom. Ja bas sad gledam sta ima, pregledala sam formu ideale.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:13:50   
Ana RR
Milicicak, zavisi da li se pravi od drveta ili je od gipsa. Jao imala sam tako dobre fotke takvih polica ali sve je stradalo na starom hard disku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:17:46   
milicicak
Rosi, i nama treba komoda a i novi krevet. U Yisku i Ikei ima dobar izbor. MM je podvukao crtu kod kupovine komode, rekao je da ne dolazi u obzir, to cemo morati da pravimo.
Ana, ja bih radije od gipsa, nekako mi se cini prirodnije i da bi mi se bolje uklopilo u prostor. Namestaj u dnevnoj sobi nam je tezak, puno reljefno drvo pa ne bih da mi polica mnogo odskace
A krevet bih ovaj ali mm nesto ne veruje u kvalitet Ikeinih kreveta a nigde drugde nisam videla ove zatvorene kutije koje nisu na tockicima

< Poruku je uredio milicicak -- 2.2.2018 11:20:50 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:18:41   
nata11
Ja sam uzivo videla ove police i bile su od pravog drveta. E sada verovatno ti mogu uraditi od iverice -medijapana ovi koji rade kuhinje. Prelepe su.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:20:06   
Misha i Ljisha
I nama trebaju police user posted image evo mm me gnjavi da vec mesecima nisam kupila ni police ni zavese.Nemam zavese u kuci. Ja bih neke fensi sto kostaju Boga oca, ili ako necu te onda cu neke najjeftinije (ja iz krajnosti u krajnost) a police mi se svidjaju one asimetricne. Trenutno su mi sve knjige u ormanu zatvorene. Odnosno izgleda kao da smo porodica bez ijedne jedine knjige user posted image , cak i Dunjine knjige su unutra u komodi.

Ja sam njene stvari prebacila u veliki orman, a bebece cu u njenu komodu. Znaci bicemo mirni bar 5 godina user posted image necemo za drugo dete morati da smisljamo sta cemo sa stvarima hehe...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:22:33   
Rosita
Ja u ovom stanu imam ormara, ali samo jedan uski deo ima dosta polica, tu drzim garderobu za D. Ostali su siroki sa sipkom za vesalice. Videla sam u ikei dodatak koji se lepi nekako i pravi unutra police, ne znam kakav je, deluje kao ok resenje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:27:24   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja u ovom stanu imam ormara, ali samo jedan uski deo ima dosta polica, tu drzim garderobu za D. Ostali su siroki sa sipkom za vesalice. Videla sam u ikei dodatak koji se lepi nekako i pravi unutra police, ne znam kakav je, deluje kao ok resenje.

imam taj dodatak i drzim ga u spajzu. Nije losa stvar.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 11:27:54   
isidora88
I nama treba jos jedan orman. Sad cemo morati nekako i A stvari da naguramou ovaj veliki, ali uskoro moramo uzeti jos jedan. Ne znam gde cu sa ograckama, preskacemo ih po stanu, imam milion kutija po ormanu, ispod kreveta i coskovima.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 12:30:11   
nata11
Ljiso zavese su out user posted image Ja sam minimalista nemam police, kod mene je samo najosnovniji namestaj. Nesto sam u tom fazonu.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 12:36:22   
isidora88
Mi smo uzeli zavese, bili smo godinu dana bez njih i mnogo je lepse sa zavesama. Do sad smo imali venecijanere. Kod nas je sve minimalisticki ali zavese su dale neku toplinu doma, onako nam je bilo kao u nekoj cekaonici, namestaj beo, zidovi beli, tepih siv, garnitura siva, sad krecimo pa ce biti u nekoj boji, zavese su neke boje slonove kosti

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 13:36:15   
MamaNecaVo
Da,mnogo je lepse sa zavesama.
Bez njih mi prostor izgleda prazno.
Ja sam u fazi trazenja nekih.Ne znam ni sta zelim zapravo.
Ali videla sam par za inljivih i jys-u.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 13:40:41   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: nata11

Ljiso zavese su out user posted image Ja sam minimalista nemam police, kod mene je samo najosnovniji namestaj. Nesto sam u tom fazonu.

user posted image Pa ja gledam da bude sto vise prostora, da ne pretrpavam. Medjutim trebaju mi zavese. Nervira me sveki kad viri kroz prozor user posted image a stize beba, necu bas da mi neko zvera kroz prozor dok dojim dete, a i komsije ovde user posted image udju tako u dvoriste i gvire. Boze sto me to izludjuje.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 13:57:48   
milicicak
Ja ne volim stvari koje skupljaju prasinu: police, dzidzabidze, zavese... Ali biblioteka nam stvarno treba, imamo mnogo knjiga. Zavese me je mama naterala da kupim i prilicno sam ih platila. Iskreno, nemam neki utisak da mi oplemenjuju prostor ali sluze upravo onome sto Ljisa kaze, komsije mi ne zveraju kroz prozor user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 2.2.2018 13:58:26 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 14:44:31   
Sanjica26 RR
Jao kakva divna polica za knjige. Takvu smo mm i ja mislili kad se budemo uselili u nas stan ako Bog ove godine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Nameštanje stana
2.2.2018 16:14:16   
MamaNecaVo
Ukrala sam sliku!
Mislim da cu i ja ivako nesto odraditi jer vise nemam gde sa knjiga+A ima i svoju biblioteku.
Bas lepo izgleda.Samo ne mogu da skontam da li su radjene gipsane police ili drvene.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Nameštanje stana
3.2.2018 0:37:13   
isidora88
Meni su knjige u zatvorenom ormanu, ne mogu svako malo da briskam prasinu. Ove police sa slike su odlicne samo treba se tu pentrati i cistiti a ja nemam zivaca za to.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Nameštanje stana
3.2.2018 7:55:58   
Duškić
Isi, bas si ovo lepo rekla. Sad trenutno nisam za neko briskanje.Ovo je stvarno lepo..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Nameštanje stana
3.2.2018 8:37:14   
nata11
Salim se naravno user posted image Mentalitet je takav kod nasa da nikako ne mozemo bez zavesa. Mada ja nemam problem sa time, cesto znam da ih otvorim i gledam na ulicu ( ne onako kao seoska alapaca, nego onako filozofski user posted image )
Ja sam moje poprilicno platila ali to mi se nekako isplati. Ne menjam ih stalno pa mi je i bitno da budu kvalitetne.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Nameštanje stana
3.2.2018 8:49:50   
Maraj
I meni sada trebaju neke "dobre" zavese za spavacu sobu. Dobre u smislu da nisu mnogo providne jer mi trebaju za spavacu sobu. Preko puta nas je druga zgrada i ulica pa mi treba manje providna user posted image ja se najcesce presvlacim u toj sobi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here