|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
3.2.2018 12:11:07   
choopa choops
Je li radio neko skoro hoblovanje parketa i zna li kolika je cijena?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Nameštanje stana
3.2.2018 12:12:02   
isidora88
Mi smo pre dve godine u starom stanu hoblovali, kvadrat je bio 8e

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 0:33:31   
Srecko47E
Takodje.S tim da je kvadrat bio 6.4e

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 7:29:32   
Anck Su Nmaun
Jako mi se svidja sad ove nove ploce ato postavljaju umesto plocica u kuhinji!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 9:01:24   
mama Jo
Da moze da bude vrlo interesantno 😊
Mi sad planiramo da sredimo dnevnu sobu pa tragam za anmestajem 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 9:17:17   
Anck Su Nmaun
Ma ne samo da dobro izgleda nego je cini mi se.mnogo prakticnije i lakse za odrzavanje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 9:25:52   
Mala Elena
Da, i luksuznije i prakticnije !
Jedva cekam prolece da okrecimo. Htela bih neku boju za spavacu sobu alime strah da li ce biti problem vratiti belu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 9:34:36   
Anck Su Nmaun
Jao kad smo uselili mm hteo u spavacu plavu i posto sam sve ostalo ja birala ajde nek bude plava. Posle kad smo krecili u zuto muke.
Dnevna soba nam je sad crvena a meni se jako svidja neka nijansa belo sivo...bice opet muke!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 9:45:40   
Mala Elena
Koja je fora sa tim ? Jel se guli zid kako bi se malo skinula i koliko puta ste krecili belom ?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 10:05:58   
nata11
Anck na koje ploce misls? Staklene ilio ne kao 3d zidove?

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 10:08:36   
mama Jo
Meni su fenomenalni ti kao 3d zidovi... skoro sam negde videla kao onako imitacija cigle... pa to nema sanse da se provali da nije pravo koliko verno izgleda... nisam zapamtila cenu, ali zznam da je preskupo garant

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 10:19:39   
vojvodjanka87
Mi smo pre 1,5 sredili dnevnu i stavili smo bas te ciglice tj deko gips kamen na ceo jadan deo zida gde ide ona vitrina viseca i polica za tv,stavila sam belo sivu varijantu a cena mu je bila 1600 po kvadratnom metru...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 11:10:22   
Anck Su Nmaun
Mislim da ste sad izmesale. Te ciglice mogu biti kao kamen ili gips ali ja pricam o 3d pozadini iza kuhinje. Ne znma jel to stakleno. Mnogo dobro izgleda i nikad vise ne bih stavljala glupe plocice.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 11:16:43   
nata11
user posted image taj zid od cigla je u stvari gips i moze se naci povoljno. Pravi cepani kamen je 35e /m2

Anck ja sam 3d pozadinu koja je u fazonu belih cigla videla kod kineza. Tipa 80x60 cm je oko 1.800 din.
Ja nemam nista na kuhinji. Beo zid okrecen farbom koja se riba. Kada se isprska od masnoce samo uzmem sundjer prebrisem i kao novo.


_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 11:28:07   
Anck Su Nmaun
Da prava cigla je mnogo suplja.
Moj komsija je sam pravio od gipsa, covek ima kalup i cepaj.

kad preselimo sigurno cu probati taj fazon 3d pozadine.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 11:31:28   
vojvodjanka87
A izvinite nisam shvatila da pricate o kuhinji,ja sam se ipak odlucila za plocice u braon boji sa po kojom ukrasnom krem sa srebrnim sarama jer ce mi kuhinja biti krem sjajni gornji delovi a donji braon mat ,ja volim klasikuuser posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Nameštanje stana
24.2.2018 16:10:18   
Srecko47E
Ja tragam za kamenom za dnevnu.Cula sam da ga ima u Mladenovcu.
Imitacije mi nisi nesto posebno.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Nameštanje stana
10.3.2018 19:57:43   
Anck Su Nmaun
Interesuje me da li mogu u kuhinji frontovi da se promene a da se plocice ne diraju. Ne bih sad bas demolirala citavu kuhinju ali mozda nesto preko da se stavi ili sta ti ja znam. Plocice mi se vise ne uklapaju u boje u stanu.

Nisam ni pametna koja je boja najbolja da bi se u sve uklopila user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.3.2018 19:58:06 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Nameštanje stana
11.3.2018 9:40:04   
Ana RR
Anck, imaš boju za pločice, kao za krečenje. Treba pločice da se očiste posebnim sredstvom i onda se premažu. A možda možeš preko njuh i neki panel da staviš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Nameštanje stana
20.3.2018 19:58:15   
Anck Su Nmaun
Ne neznam ni sama, znam samo da bih menjala boju. A ne znam nikoga da je nesto tako radio.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Nameštanje stana
20.3.2018 21:42:14   
mama Jo
Ja nisam imala pojma da je moguce plocice prebojiti...
Super ideja 👍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Nameštanje stana
21.3.2018 7:50:23   
vocicana
Ni ja nisam znala, a dobra je ideja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Nameštanje stana
21.3.2018 12:14:18   
Anck Su Nmaun
Ideja je super samo kazem ne znam nikoga da je to radio pa da vidim kako to izgleda posle user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Nameštanje stana
29.4.2018 17:32:09   
MimaKos
Ja sam htela taj panel preko plocica ali je caka da ne mogu sjajne da budu nego mora da ih grebe povrsinski i odustala zbog toga

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Nameštanje stana
29.4.2018 17:44:34   
mama Jo
Uf, mastam da komplet sredimo sve ...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here