|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 9:45:50   
Sanjica26 RR
Mi smo se razmisljali o celodnevnom boravku ali smo odustali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 9:58:35   
mati
Sanjice pa kako cete?
Mi cemo morati, ne bih smela samog da ga ostavljam bas toliko dugo. Mene recimo nervira kada majke koje ne rade upisu dete u boravak kako bi se posvetile sebi i imale vise vremena za sebe. Imam par primera u okruzenju.

Po meni je boravak nuzno zlo, ali kad izbora nemas.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 10:09:59   
Sanjica26 RR
Mati, pa ovako cemo. Ako ide pre podne vodim je ujutru u skolu. Meni su uvek casovi kasnije. Kad bude zavrsila sa casovima ako sam jos kod kuce onda je preuzimam i vodim kod.mm u kancelariju. Ako sam na casovima mm je preuzima i dovodi u kancelariju. Njemu je crkva, tj.kamcelarija preko puta skolskog dvorista. Ako ide posle podne onda cu morati pre posla da je odvedem kod mm i da je on odvede. Malo komplikovano ali to ce biti samo u prvom. Od drugog ce polako da se osamostaljuje. Jedino u vecernjim satima cemo je uzimati iz skole. To je sve plan, ali videcemo kako cemo sprovesti u delo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 10:17:58   
mati
Jao Sanjice ne znam. Eto jedna lepa stvar, deca nam postaju prvaci, a mi ne mozemo ni da se opustimo ni u miru radujemo. Za sve postoji razmisljanje i strah, kako cemo ovo, kako ono... Samo brige pa i oko necega sto bi trebalo biti bezbrizno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 10:32:12   
IvanaSK RR
Sanjice, a zašto ste odustali?
Ne mora ona tamo da bude ceo dan i svaki dan.
Meni je boravak bas znacio.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 10:41:15   
Sanjica26 RR
Ivancice, da moze tako odmah bi je upisali. Kod se dodje u 8 i do pola pet dete je u skoli. Ne mozemo da je uzmemo kad mi hocemo. I mora da ide tako. U stvari to se zove celodnevni. Nemamo produzeni.
Mati, necu unapred da se sekiram. Razmisljam o tome, ali ja tu situaciju ne mogu da promenim
Vise.se moja mama sekira. I grdi sto smo odustali od dadilje. Ne shvata da vise finansijski ne mozemo da izdrzimo. a s druge strane ni ona ne bi mogla.da.se bakce oko toga

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.2.2017 10:45:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 10:46:38   
IvanaSK RR
Bas glupo.
Nas boravak je bio do sest sati popodne. Kad su pre podne imali su oko jedan rucak, a ja sam ga uzimala oko tri. Do tada napisu i domaci. Naravno, nekad i kasnije ili ranije. Kad je popodne nastave bilo je bitno da dodje do devet, zbog dorucka a u pola sest se zavrsavala nastava.
Kada nije isao u boravak ja javim dan, dva ranije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Upis prvaka
3.4.2017 8:54:08   
Anck Su Nmaun
Poceo upis..mi jos samo cekamo da vidimo jesmo li.primljeni u zeljenu skolu...ne mogu da docekam!
A T sve pita kad.krece, mestrpljiva je user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Upis prvaka
3.4.2017 22:35:28   
vikiveki
Kod nas još nije zaživeo taj produženi boravak u pkoliuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Upis prvaka
4.4.2017 9:00:21   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Poceo upis..mi jos samo cekamo da vidimo jesmo li.primljeni u zeljenu skolu...ne mogu da docekam!
A T sve pita kad.krece, mestrpljiva je user posted image


anck bicete primljeni u zeljenu skolu. Ma sad se svaka skola bori za svako dete. Poslednjih nekoliko godina je tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Upis prvaka
4.4.2017 9:02:43   
Anck Su Nmaun
Znas kako , iz iskustva mama nisam cula da je neko negde odbijen. Ali opet za ovu skolu gde smo slali molbu kazu da je podneto cak tri puta vise molbi nego sto oni primaju user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Upis prvaka
28.4.2017 20:00:59   
mati
Napokon smo zavrsili sve za skolu. Danas sam odnela papir sa lekarskog i to je to. Cekamo septembar.
Inace, zovem ja da rezervisem odmor i kao posto je malo jeftinije, zovem muza i kazem mu da je bolje da idemo u septembru... On kaze da deca polaze u skolu tada. Ja, jos bolje taman nece biti guzve...
A onda mi on kaze da NASE dete polazi u skolu... user posted image Meni nije bilo ni na kraj malog mozga.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Upis prvaka
28.4.2017 20:05:50   
Sanjica26 RR
I mi smo se upisali u skolu. Jos da se testiramo i cekamo septembar.
Matiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Upis prvaka
28.4.2017 20:34:11   
Anck Su Nmaun
Ja cu da pozelenim.oko mene mame ni sistemacki ni vakcinu ne zure se Onako bas su opustene..a ja spremna sve odradili , spremila.papire ma sve samo jos iz skole ne zovu..danas rekose posle praznika grrrrrr
Zelim da to sve resimo vec jednom nemam.vise zivaca da cekam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Upis prvaka
28.4.2017 20:44:05   
Sanjica26 RR
Anck, oni su bas neozbiljni. I oko mene puno roditelja sve laganica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Upis prvaka
29.4.2017 7:24:32   
Anck Su Nmaun
Pa ne znam.... ja sam u svemu takva volim da zavrsim obaveze i posle sam.mirna. nikad ne cekam zadnji dan ni u cemu. A sto se tice skole ja jos od Januara kad smo predali molbu cekam upis user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Upis prvaka
29.4.2017 9:39:17   
mati
Anc , vidis kako se razlikuje po gradovima. Kod nas ti sekretarica da papir sa terminom za psihologa i terminom za sistematski. Vecina roditelja je sve zavrsila. Mi smo cak i kasnili, posto se ne lecimo u DZ onda su mi rekli da predam kad stignem, ali da se potrudim do juna jer pocinju odmori.
A za trku oko biranja uciteljice da i ne pricam.
"to u moje vreme nije bilo"

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Upis prvaka
29.4.2017 11:16:43   
Anck Su Nmaun
Da draga ali.mi jos nismo nigde ni primljeni user posted image cekam da obrade te molbe pa da nas zovnu na upis pa tek onda testiranje..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Upis prvaka
4.5.2017 11:24:04   
Anck Su Nmaun
Primljeni smo u skoluuu user posted image sutra nosimo papire na upisuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Upis prvaka
4.5.2017 15:28:37   
Sanjica26 RR
Normalno da jeste. Rekla sam ti u startu da ne mogu da vas. odbiju Znam kako rade skole, po kom principu.
Mi sutra idemo na testiranje.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Upis prvaka
4.5.2017 18:15:55   
IvanaSK RR
Super Anck!
E kod nas od prošle godine postoji problem pri upisu dece. Roditelji koji bi trebalo da upisu decu u drugu skolu dolaze kod nas i sad, na primer, prijatelj sto zivi blizu skole i sin mu vec ide u tu skolu dobio odbijenicu za cerku.
Pre se znalo ko ima prednost pri upisu i ko bi trebalo da ide u koju skolu, sad se vise nista ne zna.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Upis prvaka
4.5.2017 19:25:51   
Ana RR
Super Anck user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Upis prvaka
26.6.2017 21:02:23   
Sanjica26 RR
Evo ga nas ranac user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Upis prvaka
26.6.2017 21:19:28   
vikiveki
Sanjice ranac vam je baš predivan...mnogo mi se sviđa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Upis prvaka
26.6.2017 21:22:52   
Sanjica26 RR
Teodora je birala, a nama se isto svideo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here