|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Palačinke od tikvica
11.7.2011 21:00:30   
jabudic
Nikako da se sjetim da kupim tikviceuser posted image
A bas sam gladna kad ovo vidim user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Palačinke od tikvica
12.7.2011 11:22:40   
Anoniman
anči user posted image za palačinke
Inače ja sličnu masu (samo gušću) mutim za uštipke od tikvica, pa kašikom spuštam u vrelo ulje... Ove uštipke služim sa šopskom salatom i prženim krompirićima i extra letnji ručak

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Palačinke od tikvica
12.7.2011 14:47:38   
Ana RR
Pravim i ja uštipke od tikvica ali ovo mi je malo zdravije jer se peče na teflonu sa bukvalno kap ulja. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Palačinke od tikvica
12.7.2011 14:49:30   
Anoniman
To stoji user posted image samo ovi moji kućni "miševi" obožavaju te uštipke, a uvaliću ja njima palačinke sledeći put user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Palačinke od tikvica
12.7.2011 14:50:56   
Ana RR
A ti i ovo peci kao uštipke, stavljaj po jednu kašiku smese, istanjiš malo i voila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Palačinke od tikvica
23.7.2013 16:48:28   
Modessty
Eto da nisi pomenula neki dan šta praviš ja ne bi ni znala da postoje palačinke od tikvica!! Super je ideja.
A koliko količinski ispadne - za dvoje odraslih i jedno mrljavo dete će biti dovoljno?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Palačinke od tikvica
23.7.2013 23:22:11   
Ana RR
Pa, zavisi od veličine tiganja, ali ispadne sasvim dovoljno. Ja ih nekad koristim kao tortilje, napunim ih mesom i salatom i bude super :) a nekad ih pečem kao američke palačinke, onako malecke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:14:47   
IvanaSK RR
Djasvi mi seuser posted image Mogla bih praviti ovih dana.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:15:38   
Ana RR
Mljac mljac user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:17:21   
Anck Su Nmaun
MMM nisam znala za puter, a imala sam, a sira sad nisam imala pa sam taj deo preskocila. Naruckala sam se lepo sad user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:18:48   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa, zavisi od veličine tiganja, ali ispadne sasvim dovoljno. Ja ih nekad koristim kao tortilje, napunim ih mesom i salatom i bude super :) a nekad ih pečem kao američke palačinke, onako malecke.

Anci, kako ih punis mesom? Umutis u sve to i mleveno meso?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:34:51   
Ana RR
Ma kao tortilju, ispečem tikvice, nafilujem i urolam.

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.10.2016 13:35:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:36:40   
IvanaSK RR
Ahaaaa, hvala ti 😘

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Palačinke od tikvica
18.10.2016 13:48:14   
Ana RR
Ali ne sa mlevenim mesom, više volim da ispečem piletinu ili ćuretinu, isečem na trakice, namažem nečim palačinku (npr pomešaš pavlaku sa začinima) pa onda stavim meso i salatu. Ili pomešam meso sa pavlakom, krastavčićima, kukuruzom itd pa namažem.

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.10.2016 14:01:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 7:47:13   
Maraj
Super zvuci. Ja ih pravim vise ko ustipke. Izrendam ih , posolim , dodam brasno ,jaje i przim ko ustipke

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 7:54:24   
mamin mish
Nisam znala za palacinke obicno samih kao maraj pekla.kao ustipke. Mogla bih ovih dana da probam. A mislim da bi bile ukusne i da se doda vlasac umesto persuna.

< Poruku je uredio mamin mish -- 19.10.2016 7:57:59 >


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 7:57:59   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ali ne sa mlevenim mesom, više volim da ispečem piletinu ili ćuretinu, isečem na trakice, namažem nečim palačinku (npr pomešaš pavlaku sa začinima) pa onda stavim meso i salatu. Ili pomešam meso sa pavlakom, krastavčićima, kukuruzom itd pa namažem.

Da, da, tako spremam tortilje :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 8:32:11   
Khaleesi
Nisam jos tako spremala ja ih samo rendam i przim a ponekad pohujem cele komade... Zvuci lepo tako urolane. Samo kad ih isprziss urolas sveze meso pa opet przis ili kako?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 8:35:13   
isidora88
Ja cu danas praviti ustipke od tikvica, ali bih mogla i ove palacinke da isprobam. Inace ne volim tikvice ali sin voli, mozda probam palacinke tako punjene ako se ne oseti ukus tikvice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 8:52:52   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: mamin mish

Nisam znala za palacinke obicno samih kao maraj pekla.kao ustipke. Mogla bih ovih dana da probam. A mislim da bi bile ukusne i da se doda vlasac umesto persuna.


Mishu, ja i stavljam vlašac, obožavag ga user posted image

Khaleesi, posebno spremim meso. Npr izgrilujem ga pa isečem na trakice, nekad ga pomešam sa pavlakom i dodam svašta unutra (kao kad praviš salatu) a nekad samo ređam sastojke.

I kad pravim uštipke pravim slično, uvek dodam začine, sir, vlašac ili mladi luk.. mnogo je ukusnije.

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.10.2016 8:53:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 9:11:38   
Khaleesi
Ok hvala znaci posebno meso pa urolas. A da li se tako urolano opet przi?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 10:57:51   
Ana RR
Ne, zašto bi se pržilo?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 11:37:49   
IvanaSK RR
Pa, Khaleesi, kao kad spremas tortilju. Ovde ti je tortilja palačinka od tikvice, meso isprzeno stavis u to,sa povrcem i namazima, urolas ili preklopis i to je to.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Palačinke od tikvica
19.10.2016 22:45:13   
Khaleesi
Aha sad kapiram user posted image
Nisam nikad pravila tako nesto a ni videla pa nisam ukapirala odmahuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Palačinke od tikvica
20.10.2016 13:20:20   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Jeca*

ja često, po mininom dijetalnom receptu, jedem nešto slično. Narendam tikvicu, stavim jedno jaje, malo integralnog brasna, od zacina vegeta i beli luk, izlijem u teflon i pecem kao palacinku. Jedem sa paradajzom i komadicem sira.

I ja ovako.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here