|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Raspričala se deca :)
10.12.2009 13:07:15   
Anoniman
Gagi ne stizem da sednem za kompuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 176
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 13:08:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Raspričala se deca :)
10.12.2009 13:09:51   
Anoniman
Gagi pisacu u 100 strana, da ne dobijemo po prsticimauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2009 19:14:30   
Lilly*
Juče dok mi je bilo muka i dok sam ležala, dolazi moj sin i donosi mi Pantenol kremu, jer to je naša "Čarobna" krema, njom mažemo ogrebotine, a "pomažu" i kod udaraca user posted image I sav bitan mi kaže:" Evo ti krema, ona će ti sigurno pomoći" i pita me "Šta mogu ja da uradim da bi ti bilo bolje?" user posted image user posted image user posted image Zlato moje malo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2009 19:18:24   
JULIE
Blago tebi lilly moj jos uvek slabo prica a znam koliko bi mi znacilo da mi kaze nesto lepo kad mi nije dobro.A bitno je da je naucio da mi kaze DEBELAuser posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2009 19:19:21   
Lilly*
Što ne staviš ticker i za dete user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2009 19:22:23   
JULIE
Pokusavala sam onaj dan ali me komp ooopasno zeza pa nece mm mi radi pa nikako da ga popravimo.Milion puta zbrisem sa foruma bez reci jer se ukociuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Raspričala se deca :)
1.1.2010 19:38:03   
Dora
Kupaju se deca u punoj kadi i prskaju po kupatilu...Ja kukam: Joooj, vidi šta ste mi uradili!?
A oni tužnim glasom: Aaaaa....sad smo ti upropastili život!user posted image
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Raspričala se deca :)
1.1.2010 19:39:39   
2002m
IZVORNA PORUKA: Dora

Kupaju se deca u punoj kadi i prskaju po kupatilu...Ja kukam: Joooj, vidi šta ste mi uradili!?
A oni tužnim glasom: Aaaaa....sad smo ti upropastili život!user posted image
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Zivot nisu, ali kupatilo jesuuser posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Raspričala se deca :)
1.1.2010 19:41:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kupaju se deca u punoj kadi i prskaju po kupatilu...Ja kukam: Joooj, vidi šta ste mi uradili!?
A oni tužnim glasom: Aaaaa....sad smo ti upropastili život!user posted image
user posted image user posted image user posted image




draga,pa dobro su ti deca i rekla.....user posted image kao da su mene pitala!user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Raspričala se deca :)
2.1.2010 1:50:34   
Dora
Luka: Mama, jel može ako rodiš devojčicu da joj damo ime Nina?
Ja: Ne može, zvaće se Sara!
Luka: E, baš lepo, zvaćemo je Sara- Nijagara!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Raspričala se deca :)
3.1.2010 0:12:54   
natty
kaze danas moja lena koja ima 23 meseca: mama daj mi kostica sok (prepolovljena kajsija na tetrapaku pa se vidi kostica)
i nadji mi kožnu bebu
sta je leno kožna beba?
na kompjuteju ima (sestrina slika golisava)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Raspričala se deca :)
3.1.2010 20:08:44   
Dora
Moj brat pravi pizzu i mesi testo, sve mu se ruke ulepile od testa. Mm ga udara i gurka a on počinje da ga juri po sobi da ga izmaže od testa...Luka trči za njima i skače, zanimljivo mu. Moj brat se vraća testu, Luka prilazi i viče:Filipe, ovo sam ti našao na podu! (i parče testa zalepi za ono što je Filip mesio)user posted image

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Raspričala se deca :)
3.1.2010 20:30:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Luka: Mama, jel može ako rodiš devojčicu da joj damo ime Nina?
Ja: Ne može, zvaće se Sara!
Luka: E, baš lepo, zvaćemo je Sara- Nijagara!!!user posted image



A shto ne moze Nina??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 0:59:12   
Dora
Dugo sam se dvoumila, lepo je i Nina, ali mi se Sara sviđa jer bolje "prianja" uz prezime. A i znam dosta Nina a ni jednu Saru, ja sam trebala da se zovem Sara i eto...ne znam. Možda do kraja bude dečakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 1:07:08   
Anoniman
Ovaj moj biser neki dan saopshtio da bi voleo da ima jednu Milicu (tako bi se zvala tjerka) a za sina nema ideju.... a vala Milica nece biti..... a ko zna mozda budu dva dechaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 1:13:01   
Dora
A moji klinci su kao neka mašina za smišljanje nadimaka. Tako, koje god ime da ti padne na pamet oni lupe nadimak. Ja ću detetu dati ime za koje oni ne budu smislili neki posprdni nadimak!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 1:15:45   
Anoniman
Meni je mama dala ime Nina...jer je kratko...i nema nadimka za njega....poshto je u opciji bilo i Jelena...i onda je mama mislila da tju biti jeca, Jaca i svashta neshto samo ne Jelena....i tako ja zavrshila kao Ninauser posted image I stvarno nemam nadimak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 1:22:07   
natty
he he zato sam ja prvoj dala ime mila da joj ne smisljaju nadimke kojekakve a drugoj je tata dao lena a hteo je magdalena pa ga skratio "da mila kad poraste ne pita zasto ona ima pola imena a sestra celo" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 1:24:27   
Dora
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Meni je mama dala ime Nina...jer je kratko...i nema nadimka za njega....poshto je u opciji bilo i Jelena...i onda je mama mislila da tju biti jeca, Jaca i svashta neshto samo ne Jelena....i tako ja zavrshila kao Ninauser posted image I stvarno nemam nadimak user posted image user posted image user posted image


U vrtiću moji klinci imaju drugaricu Ninu, I ONA IMA NADIMAK koji ti ja draga ne mogu rećiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 1:32:09   
Anoniman
mene zanima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Raspričala se deca :)
4.1.2010 10:25:40   
*Alexx*
Drage, imamo temu o dečjim imenima user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Raspričala se deca :)
10.1.2010 17:18:24   
Dora
Mm deci montira kompjuter u sobu. Kaže Luka: "Tata, nabavi nam tepih za miša!"


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Raspričala se deca :)
10.1.2010 18:03:29   
dakana
Evo da ispricam i jedan od nasih bisera. Kupujemo cerkici Disney Magic english i listamo ga zajedno i ucimo poneke reci (inace ona u martu puni 5 godina). I pokazujem ja njoj neke slicice i pitam je kako se to kaze na engleskom i ona naravno odgovara ono sto zna. Dosli smo do slike gde su nacrtani mravi i ja je pitam kako se to kaze na engleskom a ona mrtva hladna MRAVIS i to sa sve mekim r user posted image user posted image user posted image , umrla sam joj od smeha....

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Raspričala se deca :)
10.1.2010 19:26:04   
Lilly*
user posted image Deca su čudo!

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here