|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 11:58:55   
Sneža
Jao,Tasho,svaka ti častuser posted image .Još se sećam kako su lepo mirisale,pa sličice!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 12:04:05   
Mery
Mm i ja setali i svratili do trgovine i on ugleda neke zvake zovu se HUBA BUBA od Coca-Cole su "kao" i kupi ih. Za malo sam se udavila, ja neznam kako dijete moze onu kolicinu staviti u usta. Probajte

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 12:16:22   
Anoniman
A ovo?

user posted image

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 12:19:56   
eugenija
Joj šok žvake, heheheheheheheheheuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 16:45:08   
kumara
Tasho ajde sto se Luka navukao na pez, ali je i mene navukao na pez!!! Ubicu te!!! Juce sam sebi kupila pakovanje i iz cuga ga pojela!!! user posted image user posted image user posted image

E, a jednom sam naletela i na Cunga Lunga, ali mi nekako nisu vise lepe kao kad smo bile male, tvrde su! user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: PEZ bombone
3.4.2009 23:16:11   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

E, a jednom sam naletela i na Cunga Lunga, ali mi nekako nisu vise lepe kao kad smo bile male, tvrde su! user posted image


Nisu ni meni vise lepe kao nekad tvrde su u pravu si,pred porodjaj sam na trfici kupovala cigare i vidim cunga lunga i tad sam ih kupila razocarala sam se.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: PEZ bombone
13.4.2009 0:18:38   
Lilly*
Devojke, podsetiste me na sve one divne bombone i zvake kada sam bila mala user posted image  
Moj sin u poslednje vreme stalno trazi pez bombone, a ima 4 igrackice za njih, i isto ih na brzinu pokrcka i gotovo user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:04:14   
eugenija
Ljudi moji, braćo milauser posted image user posted image , šta mi se desilo u Merkatoru.. aaaaaa--

Naletela sam ispred kase na one police sa bombonama i čudima, i zatiltam u mestu kada sam ugledala moje OOOMILJENE bombone iz detinjstva, na koje sam bila daaavno zaboravila. Stajala tako par minuta u šoku i neizmernoj radosti, kad kasirka (inače moja poznanica od pre) kaže: "Ti se to stidiš da uzmeš?" Ma, reko, ne stidim, nego nisam ih oooodavno videla, uzeću tri paketa, neće mi biti dosta ni 5 za danas, čini mi se. I cura počne da se smeje kao da sam rekla ne znam šta. Tek kada je videla šta stavljam u korpu, onda se još jače počela da smeje i govori : "A joj, vau- vau, hahahah!" Ja sva onako u upitnicima, ali se već i ja smejem njenom smehu, kad cura kaže: "Ja mislila ti se stidiš uzeti durex, a ti zapela za vau-vau!" Hahahahahahahahahhahaauser posted image

Evo ih, joooj kako sam srećnaaaaaaaaaaauser posted image :

user posted image


[url=http://www.Slikomat.com/slika/4042669.htm]user posted image [/url]

< Poruku je uredio eugenija -- 5.10.2009 13:12:29 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:09:09   
Anoniman
Jao Eug user posted image

Možda je malo degute, ali moja baka je čuvala moje mlečne zube u toj kutijici, ima ih još uvek.

U Merkatoru kažeš? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:11:41   
eugenija
Joj puca mi net, katastrofaaa...

U Merkatoru, aha, imam osećaj da će biti posećen uskoro s tvoje straneuser posted image

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:14:08   
Anoniman
Hoće! user posted image  da ti budem iskrena, uopšte se ne sećam šta je bilo unutra (čokoladice, bombonice, kakvog oblika?), sećam se samo kućice. Luka će biti oduševljen! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:28:35   
eugenija
Mogu misliti kako će se obradovati dete!user posted image

To su ti bombonice u obliku cuka:

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:30:43   
Anoniman
Jaooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeste! Eugi user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:34:08   
Dora
Jao, kako sam zaboravila za ove bombone!? Čim dođem u NS idem u Merkator! Ja taj deo kod kase obično prođem u borbi s decom jer samo trpaju u korpu a ja vadim, trpaju sve što stignu, žilete, kondome, baterije, slatkiše... A te nisam ni videla!user posted image
Joooj, a zamisli, šta ako ih kod nas nema???user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:37:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Joooj, a zamisli, šta ako ih kod nas nema???user posted image


Eug će da nam šalje onda busom! user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:44:22   
Dora
Već nas zamišljam na autobuskoj kako cupkamo dok kondukter otvara prtljažnik i pita: Ko čeka bombone?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:47:19   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:51:08   
AtenA
Tasho ima i sad pez bombona sarenih,u nekom sarenom pakovanj su!Moj Vukasin ih tamani,i isti princip kao kod luke...user posted image ,nema ih u tri sekunde!A ogrebe se i mama za koju!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:53:22   
Anoniman
Znam AtenA za Pez, ali vidi šta je Eugenija napisala, stavila je sličice, sećaš se VAU-VAU bombona? user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 13:57:58   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Joooj, a zamisli, šta ako ih kod nas nema???user posted image


Eug će da nam šalje onda busom! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zamisli to, hahahahaha... Misliće da valjam neku gudro, bićemo sumljive, sve mali paketići kao sa psećim kućicama, ma daaajuser posted image user posted image user posted image

"Uhapšene dilerke sa rr", hahaha

Joj imam problem sa konekcijom, ebemu život. Svaki čas puca.




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 14:00:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

"Uhapšene dilerke sa rr", hahaha





Garant bi mislili da smo extasy spakovale. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 14:01:24   
Dora
pa i liči pomalo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 14:06:38   
eugenija
Liči na one tabletice ekstazija golubčiće.. Što jes-jesuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 14:17:44   
viking
Joj, pa ja sam na njih 'ladno zaboravila! Pa bile su fenomenalne te bombone, ne znam da li zbog toga što snismo znali za bolje ili bi mi se i danas dopale... pazi kad nisu ni pakovanje promenili user posted image
Stvarno smo ih svi tamanili, a ja sam volela i Hijavata šećernu tablu (od koje bih verovatno sada povratila jer posle Nutele više ništa nije bilo kao pre), ako se neko seća šta je to... user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: PEZ bombone
5.10.2009 14:18:52   
dacca

IZVORNA PORUKA: eugenija

Mogu misliti kako će se obradovati dete!user posted image

To su ti bombonice u obliku cuka:

user posted image


Svako jutro tata me je vodio u vrtic u 06.45 i uvjek smo svracali na trafiku po novine i VAU VAU bonbone, kao i KAVABON!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here