|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.6.2012 16:56:42   
mejvis
Mi ove godine razmišljamo o CG sa dvoje male dece početkom septembra. Zna li neko kakav je hotel Aquamarin u Budvi? Imaju ok cene a deluje mi baš dobro...
Koji hotel u Petrovcu bi mi preporučili?
Kakva su iskustva za Plave horizonte što se hotela tiče?

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.6.2012 17:25:34   
nenja22
za ova prva dva što se raspituješ, ne znam (sem što bih pre preporučila petrovac od budve u svakom slučaju)

a plavi horizonti, na žalost više ne postoje, kao takvi...ruše, grade, šta li rade (evo i stiha :)) u svakom slučaju, biće za godinu dve neka žestoka ekskluziva tamo, a do tada, ič (a mislim da je bilo jedno sjajno mesto za tako otići sa decom, mada verujem malo precenjeno)

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.6.2012 18:10:18   
Sanchy
Svakom bih preporucila sunset apartmane u Becicima,to je na dva minuta od Budve ali samo ko ide kolima,inace nista,posto su na vrh brdauser posted image ...mi uvek idemo tu posto imamo svoj parking ,apartmani su super,imaju dva bazena koja se mogu koristiti i sve je jako lepo sredjeno ...kupamo se uvek na Plocama jeste malo dalje ,ko nije bio odmah iza Budva ali to nije problem kada si kolima osim toga od Nbgd do grada mi nekad treba duze da stignem ..e sad za klopu to bi morali negde da uplatite ako necete da spremate ali ima masa restorana koji imaju dobru ponudu za sva tri obroka,mi se hranimo uvek u hotelu Beograd posto imamo pravo koriscenja istog a on nam je na dva minuta kolima od apartmana user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.6.2012 19:10:48   
isidora88

IZVORNA PORUKA: mejvis

Mi ove godine razmišljamo o CG sa dvoje male dece početkom septembra. Zna li neko kakav je hotel Aquamarin u Budvi? Imaju ok cene a deluje mi baš dobro...
Koji hotel u Petrovcu bi mi preporučili?
Kakva su iskustva za Plave horizonte što se hotela tiče?



u petrovcu hotel palas i vile oliva,oba su odlicna user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Gde u Crnu Goru?
2.6.2012 7:19:38   
mejvis
Hvala, sad ću da pogledam šta nude i koje su cene! user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 14:06:19   
tanjica85
mi jos uvek tragamo za dobrom destinacijom.
CG je nezaobilazna sa prijateljima bar na 5 dana. moze Sutomore, 7 e/ to je bas povoljno. moze li neko da mi prosledi kontakt nekog dobrog smestaja u Sutomoru?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 14:18:33   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: tanjica85

mi jos uvek tragamo za dobrom destinacijom.
CG je nezaobilazna sa prijateljima bar na 5 dana. moze Sutomore, 7 e/ to je bas povoljno. moze li neko da mi prosledi kontakt nekog dobrog smestaja u Sutomoru?


Moja prijateljica ima kuću u Sutomoru (ne izdaju je) i kaže da je svako leto u poslednjih 10ak godina tamo zaradila stomačni virus. Plaže su beskrajno prljave, fekalije plutaju po moru... ja tamo ne bih išla user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 14:25:57   
vukosava
Za mene uvek bila i ostala omiljena Boka Kotorska user posted image

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 14:45:07   
oxy7
I za mene, Vuko! Obožavam Boku! I kad sam bila mlada i luda tamo mi je bio najbolji provod i sada kad idem sa dvije bebe, definitivno idemo tamo. Ima puno malih mjesta, gdje je smještaj na 20 metara od plaže, blizu su Kotor i H. Novi, odlično. Ove godine smo u Đenovićima, uzeli smo apartman, restoran je blizu, jedva čekam!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 14:46:56   
tanjica85
mi smo do sad imali tradiciju da porodicno idemo van (Grcka, Spanija...) na deset dana, a potom samo sa prijateljima (bez dece) u CG i to na 5 dana, zavisi od finan.situacije. Sutomore nam se dopada samo iz razloga sto je jako jeftino,a i zbog fenomenalne svirke u kaficu RocknChair.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 14:54:21   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: tanjica85

mi jos uvek tragamo za dobrom destinacijom.
CG je nezaobilazna sa prijateljima bar na 5 dana. moze Sutomore, 7 e/ to je bas povoljno. moze li neko da mi prosledi kontakt nekog dobrog smestaja u Sutomoru?


Moja prijateljica ima kuću u Sutomoru (ne izdaju je) i kaže da je svako leto u poslednjih 10ak godina tamo zaradila stomačni virus. Plaže su beskrajno prljave, fekalije plutaju po moru... ja tamo ne bih išla user posted image


Moja kuma ima kucu takodje u Sutomoru i godinama sam letovala dole..nikad mi nista nije izaslo po kozi ili da sam se razbolela ili bilo sta na tu temu,poenta je da se netreba kupati na glavnoj plazi koja jeste glibava sto bi rekli crnogorci ali zato Strbina,Maljevik,Crvena plaza,Susanj to je vec Bar ali svejedno sve je to blizu i sve plaze su po mom ukusu pri tom kazem nikad se ni u jednom gradu nisam kupala na glavnoj one su uvek prljave po meni ,previse ljudi,i dosadne sve ravnouser posted image ...ne mogu da ronim jer nemam sta ni da vidimuser posted image ...a drugo u Sutomoru se tacno zna gde sta od klope treba kupovati i gde je uvek sveze a to vazi i za bilo koji grad na primorju a ako drugarica dole ima kucu trebalo bi to da zna,zao mi samo onih koji prvi put dolaze pa to ne znaju ali brate i vidi se po izgledu sta je podgrevano a sta je ok...ja sam se prosle godine razvalila sa nekim pitama tj kao burek u stapicu sa sirom i drugi sa visnjama,posle Galije na samom setalistu kad ides ka Koralima sa leve strane,danima sam samo to doruckovala user posted image ..tako da svaka prica uvek ima dve strane...naravno Budva mi je dvadeset puta bolja od Sutomora ,tamo idem u junu a i Sutomore krajem avgusta uvek tako...i stvarno nikad nikakav problemuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 16:47:41   
Mishica 77
Mi ove godine idemo u Buljaricu. Početkom jula, 15 dana, studio. Prošle godine smo bili u Petrovcu i svaki dan po dva puta išli u Buljaricu na plažu. user posted image Ove godine smo rešiili da bude obrnuto. user posted image Da boravimo u Buljarici, a da uveče idemo u Petrovac u šetnju. Ako hoćemo...
Želim da se odistinski odmorim.. od svega i svih... Ne želim kafiće, glasnu muziku i djindjuve. Želim odmooooooor!

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 8.6.2012 16:49:06 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:02:13   
nata11
Mene u CG jedino odusevljavaju Tivat i Kotor koji imaju dusu. Ostala mesta mi se ne dopadaju toliko da bih vozila 15 sati :) Naravno drugacije je kada imate tamo kucu ili rodjake pa mozete da se raskomotite i ostanete duze

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:08:04   
isidora88
mi cemo ove godine verovatno opet u cg ako uopste i to iskombinujemo.
ako budemo isli icicemo u rezevice,divno mesto za odmor,i plaza je odlicna ali nije za decu(stenovita),tu je voda neverovtno cista i plava,kao sa razglednice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:08:09   
tijatija
Za vikend bila u Lucice i bas sam se odusevila user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:12:28   
Ana RR
Meni se toliko ide na more da bih išla i u crnu goru user posted image doduše, ja sam samo jednom bila u cg (mi iz hr nismo odlazili u cg na more) i bilo mi je lepo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:14:27   
tijatija
Da sam ja negde u HR zivela nebi mi padalo na pamet na CG primorje user posted image
Ja sam cesto letovala sa roditeljima i prelepo mi je bilo tamo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:18:23   
Ana RR
Ja se hr primorja više i ne sećam, već 21 godinu živim u sr user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:20:04   
isidora88
ja bas volim cg user posted image
najradije bih kupila kucicu negde na primorju i bila celu sezonu tamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:28:31   
tijatija
Moram ovo napisati... Pre 10 dana bili smo u Bd, na plazi puuuno Rusa , Ustvari celo CG primorje je preplavljeno Rusima. Pored nas majka sa troje dece najmladji izmedju 8-10 mes. Bez pelena naravno, dete pocinje da kaki a ona u plicak sa njim da zavrsi posao user posted image
Mm kad je video svasta po njoj ali dzabe ona nam se samo smeska nista nas nerazume. Ma dajjjjjjj dokle vise user posted image
Automtski smo se pokupili i posli. I sad podji na more da se kupas user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:30:35   
isidora88
e to me posebno nervira,ne znam sta im je tesko da detetu navuku pelenu,ja sam mateji na plazi oblacila pelene,ne pada mi na pamet da skupljam govanca ili da ga perem u moru user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:33:50   
tijatija
A strasno, strasno a ona zena sva srecna trese mu guzicu i posle toga sa njim u vodu user posted image
Kako mi je samo zao sto nisam snimila ili barem slikala

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:43:50   
isidora88
ne znam sto ne uvedu neke kazne za to,muka mi je kad vidim tako neki prizoruser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 17:50:09   
Sanchy
Eh Hr primorje....ne moze se porediti CG i HR ,na zalost,ajde sad je Budva malo sredjenija i Kotor naravno ali Dubrovnik na primer,,ufff,strasno mi je zao sto i dalje nije sigurno ici,pogotovu kolima sa Bg tablama,,,mada kazem za toliko godina unazad navikla sam se i na CG dodje mi kao druga kuca:),

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2012 21:47:18   
Cecana
Mi smo prosle godine bili u Tivtu u hotelu Palma i bilo nam je super.Hotel je ok,nije neki luksuz,ali je fin,na samoj plazi-doduse betonskoj,ali nam je bilo bas lepo.
Jedan dan smo isli kolima do Dubrovnika,parkirali smo u garazi,rekli su nam da nije bezbedno ostavljati auto sa NS tablicama bilo gde.Lepo je bilo,niko nije znao da smo iz Srbije,jedino su nam dvojics prolaznika u povrstku pokazala srednji prst kad su videli auto.Mislim da mrznja postoji i bolje sam se osecala kad smo presli granicu.
Sto se Hrvatskog primorja tice,ja ga volim,letovsli smo godinama u Sumpetru pored Splita,mislim da su jedno 10 godina ispred cg.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here