|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 9:39:54   
mihi
To je samo pitanje ko će duže da izdrži, ne može on sa 17 meseci da se ne plaši ničega ali naravno da ne možeš da ga pustiš da padne sa stepenica a da ga malo po guzi i u ćošakuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 9:58:48   
bebać
Draga Mihi vjeruj mi da bi voljela da znam čega se moje dijete plaši i da ga malo 'ucjenjujem' time...ali zaista ne znam....ponekad mi izgleda kao kauboj maliuser posted image user posted image user posted image stvarno,ljudi na ulici mu pruže ruku i on je prihvati i ode šetat sa njima(a meni ne da ruku)a pritom se ne boji nekog koga vidi prvi put u životuuser posted image user posted image user posted image zaista ne znam

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 15:02:59   
Lu
Ja ti nemam ništa pametno za reći nego ISTRPI PROĆI ĆE!
Pusti ga ponekad nek se izludira,igraj se s njim što više kad god imaš vremena znam kako ti je i ja sam stalno sama s malim 24 sata.
Ponekad se sjeti koliko si sretna što je zdravo,veselo i aktivno dijete,to meni jako pomaže kad se naljutim da ne vičem na njega,mada ponekad djeca znaju pretjerati tako da ništa ne pomaže samo moramo naučiti da otrpimo jer vikom ili šibom samo stvaramo kontra efekt.
I moje je dijete slično,ma sva djeca imaju faze koje doleze i prolaze a ti tu draga kao ni mi ostale ne možeš puno napraviti jer nema recepta to je jednostavno dio odrastanja a tako vjerojatno mora biti,samo budi dosljeda u nekim situacijama koje su opasne za njega i tu ne popuštaj nikada.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 16:18:16   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: mihi

Lako je pametovati kad su tuđa deca u pitanju a teško dati koristan savet, ali jedno je sigurno ne možete detetu  dozvoliti da Vas maltretira i da vidi i oseti da vlada situacijom a da su roditelji nemoćni. Moj sitariji sin je prilično bio hirovit ali sam ja to kažnjavala kad je bio razumniji a kad je bio tako mali i traži da mu se nešto kupi ja mu kažem ako ne prestaneš otićemo iz radnje i izađem, nije se valjao plakao, ali ako Vaša deca to rade pokušajte da im zapretite da ćete da odete bez njih u udaljite se to uvek pali, neka dete vidi da ste Vi otišli. Budi dosledna u kazni ako ga ostaviš u sobi  pusti ga da plače e sad što on povrati to je od napinjanja a drugo on je takоđe shvatio da to pali kod mame i eto dobitne kombinacije. Ne daj mu da se penje po stolu  jer pašće i povrediće se. Kad počne da divlja ti kaži ako se plaši lekara e sad idemo kod lekara da vidi zašto ne slušaš mamu. Ne može on biti pametniji od Vas dvojeuser posted image .


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 16:34:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

A šta je radio za to vreme kad si se sakrila iza ćoška?


Našao sebi zanimaciju na ulici... čačkao rupice po betonu, osvrnuo se malo, nije ga pogodilo što me nema, nastavio da trčkara... onda kada je meni dosadilo čekanje, vratila sam se, turila ga u kolica i pošla dalje...

bebać... neće ti skoro dati ruku. Luka će u julu 3god, tek sada je počeo da daje ruku.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 16:41:28   
Verus
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


čačkao rupice po betonu,




jaoj sto je slatko user posted image cacka rupice mala bubicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 16:43:17   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 20:48:16   
Dora
Ne može on biti pametniji od Vas dvoje
IZVORNA PORUKA: mihi

...možeuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 20:50:39   
Dora
a sam moje dete ostavila, čak sam skrenula i za ćošak, pa sam virila (da me ne vidi), nije se ni trznuo.


user posted image user posted image user posted image isto!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
5.4.2009 21:50:41   
bebać
pa kažem ja vama,i moj ušao u haustor neke zgrade,nije se ni okrenuo za mnomuser posted image user posted image user posted image i onda sam potrčala za njim jer sam se uplašila da neće s epenjati uz stepenice,pa pasti

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
17.9.2010 0:01:42   
sonja021
joooj, evo i mog Aleksa negde ovdeuser posted image ---19meseci
ruku mi takodje nikad ne daje u gradu. kad pokusam da insistiram na ruci, krene da se koci i vuce po zemlji, kad ga pustim, leti na sve strane, levo, desno..e onda se setnja svede da ja setam samu sebe a njega nosim u ruci.

bilo je i primera kada sam ga kao "ostavila", nije se takodje nesto preterano potresao.

pre neki dan smo isli u par radnji u centru da vidimo sta ima od jesenje garderobe, ma to je nemogce obici s njim.
kao gleda majice na vesalici pa ih pokusa skinuti, vadi majice sa rafova....sramota me pojede pa brzom brzinom izadjem napolje.
u kolicima, naravno, nece da sedi kao ni da ga nosim dok smo u prodavnici.


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
10.1.2011 19:47:08   
Crvenkapa85
evo i moje Maje medju ovom nestasnom i neposlusnom decom hahahah
Moj ujak odmila moju Maju zove DJAVLEEEE,ona ne ferma nikog ni 5%,sto na umu to na drumu,sto me vec jako nervira,kad viknem majo stani,ona nista,pocne jos i da bezi,a kad vidi da me nema kad se sakrijem,onda me doziva iz sveg glasa.....

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
9.2.2011 16:50:03   
Olga75
evo i mene da se zalim i trazim savete. Zvercica se ne boji ni Boga ni djavola , pomalo paukova ali . Kad nam neko dodje , mora krisom da ode jer se ona dernja i hoce da ide , kad odemo negde nece kuci . Iz parka iz prodavnice , jednostavno nece ili kad joj dune moramo odmah da se kupimo i idem jer pravi scene. To ce kontam prerasti
Najveci mi je stres sto se ona penje na sve na sta se moze popeti . Stolice , sto , polica , kada , ves masina , prozor , ma na sve . Kad je skinem , naravno da se svadja i vice a kad je povisim tom ona mi okrene ledja , spusti glavu i kaze : ne vici user posted image
ne da cu da vicem nego cu da te isprasim , stvarno se bojim da se ne saplete i ne sleti sa onoga na sta se popela ali nevaljalo dete me nista ne slusa user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
9.2.2011 16:55:21   
*Alexx*
Kazu moderne metode - time out. Pa koliko god trajalo dranje. Uvek vracati u time out cosak. Pisem zbrda zdola jer moram da idem user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
9.2.2011 17:03:13   
indy_25
Moj sin je bio bas miran al kad bi nesto zgrijesio ja bi ga kaznila ne bi mu dala ono sto voli i onda bi sjela sa njim i lijepo mu objasnila zato mu ne dam i da je pogrijesio ili da ne slusa. Sljedeci put bi dobro pazio sta radi ali je on  rodjen takav miran nije bio nestasko. Dok Sara vidim da ce biti sik dijete jer sad kad joj nesto nedam i kazem joj ne ona se dere na mene i ona meni govori neeee. Vristi i tako vice i onda pocne da place histericno kad joj ne dam mobitel ili neke druge stvari. Meni su kazne zakon nemoj da vices na nju nego joj objasni zasto to ne smije da radi i kazni je s necim.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 9:40:14   
Lu
KAKO KAZNITI DETE  tema, a imamo i divan članak
NE RASPRAVLJAJTE SE SA DJECOM

< Poruku je uredio Jeca RR -- 16.2.2011 10:46:02 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 9:49:08   
MarijaBg
He, He Lu, malo si se zeznula user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 9:57:59   
Olga75
Lu , ta kazna koju si preporucila prvim linkom mi se cini isuvise surovom

user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 10:01:00   
Crvenkapa85
taman sam htela da se prijavim na spisak za neposlusnu decu i da vidim cime da smirim svoje dete kad ono tina ivanovic,uz ovo bi jos vise podivljala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 10:18:04   
bebać
IZVORNA PORUKA: olga75

Lu , ta kazna koju si preporucila prvim linkom mi se cini isuvise surovom

user posted image





hahahhahahaauser posted image user posted image user posted image user posted image


''njeno te telo tako ložiiiiiiiiiiiiiiiiii,ne smeš da joj pridješ......''user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 16.2.2011 10:19:04 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 11:10:35   
Lu
Ups, vidim da je Jeca ispravilauser posted image
Sad izvolite da čitateuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
16.2.2011 11:15:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: olga75

Lu , ta kazna koju si preporucila prvim linkom mi se cini isuvise surovom

user posted image


Slažem se, zato smo promijenili linkuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
17.2.2011 10:19:15   
jabudic
Evo i mene u klubu roditelja neposlusne djece user posted image

Moj sin me izludjuje... Sta god mu kazem:"Nemanja, dodji da te presvucem"-NE, "Hajde da doruckujemo"-NE, "Dodji da te obucem"-NE... I sta god treba da uradi njemu je uvjek isti odgovor...

Da ne pominjem da sve hoce sam, sam da se obuce, on da sprema dorucak, on da ukljuci ves masinu...

Ruka u setnji je za mene apstraktan pojam, to ne bi dao pa sad sleper da ide na njega... Kad ga na silu drzim za ruku on me ujeda i stipa...

I nista nece da jede... Trazi nesto da mu spremim, kad treba da jede samo mi se nasmije i kaze NECE...user posted image user posted image user posted image

Kad mu nesto nije po volji, a nije mu nista po volji, divlja, lupa nogama po podu, vristi, place...

Kontrolisem se vise nego dobro, ali nekad tako pozelim da ga izlupam po dupetu da ne zna dje se nalazi....user posted image

Savjet?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
17.2.2011 10:21:26   
Olga75
jabudic , isti problem , nemam savet user posted image , valjda samo strpljenje i konjski zivce

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Neposlušnost u svakom smislu!
17.2.2011 10:28:50   
NadaR
Jabudic i kod nas je bilo identicno ali je proslo!

Jedino je ostalo to da mora sam da jede , ne dovoljava nikome da ga hrani!

Ako ne da ruku u setnji > kazem ,da idemo odmah kuci > onda se zalijepi za mene i miran kao bubica!

Bice bolje uskoro , izdrzi jos malo user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

lana ili hana :)
pisuljica



Lana (53%)

Hana (47%)


Ukupan broj glasova: 103

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here