|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
13.9.2011 18:47:26   
Anoniman
Uvek me ometete ludačkim temama user posted image

Htedoh da pitam ako je neko bio u situaciji kao ova-usled previše obaveza u poslednjih godinu dana, a nikakve pomoći oko istih, moja iscrpljenost je počela da se ispoljava verbalno i prema svima...
Razgovarala sam sa jednom ženom/psihologom koja mi je preporučila da vodim dnevnik... U smislu, da zapišem svaki put: šta/ko me povredio, zašto, šta sam ja uradila da do toga dođe ili da se situacija reši, svoje želje, a i postugnuća, potrebe i prohteve, i da svoju nervozu tako kanališem... E sad, meni to nekako ima smisla za mene, ali šta se dešava u tim narušenim odnosima gde su mi ispritiskani dugmići? Kako će ti ljudi znati da su me povredili/razočarali/izneverili kad su mi bili potrebni? Nije mi detaljisala. Zasad treba da počnem, pa ću nakon mesec dana da vidim šta se dešava ili ću je opet zvati da pitam-i šta dalje?!
Možda je poenta u čitanju tih osećanja kad me prođe bes, pa da realno sagledam i pribrano pristupim? E živi bili pa videli, ja sam sve osim NEimpulsivna osoba user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
13.9.2011 18:51:10   
anuksunamun
da od petog razreda osnovne...to je komedija od mojih zapazanja...ironija me je sustigla tek u kasnom pubertetuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
13.9.2011 18:55:09   
JMPM
Nina, to nikako nije pametno. Ako zapises sve ko te je povrdio, razocarao, iznervirao, itd. onda ces kada uzmes dnevnik u ruke iznova da se nerviras svaki put user posted image . Pisala sam kao devojcica a posle ne.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 8:25:46   
IvanaSK RR
Ja sam pisala do kraja srednje skole :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 8:29:21   
Anck Su Nmaun
Jesam u osnovnoj skoli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 12:25:49   
emicaa
PIsala pa mi mama nasla i procitalauser posted image posle tog nisam dugo i onda sam opet pocela ali sam pisala na engleskom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 12:30:37   
Milena18
Emice, snašla si se user posted image
Ja sam pisala još u srednjoj školi. I sad ih ponekad prelistam, pa se čudim šta sam sve pozaboravljala. Ne bi bilo loše da počnem ponovo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 12:36:18   
Sanjalicaaa
Jesam kao klinka, nesto kratko. Nikada mi nije bila privlačna ta ideja da čitam šta mi se u prošlosti dogodilo. Više volim da smišljam budućnost.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 12:36:41   
emicaa
Milena ja kad citam pitam se gdje mi je mozak bio user posted image
Kad ga je mama nasla tad stvarno nije bilo nista zanimljivo za procitati i bila sam mnogo ljuta sto ga je citala.Drugi put nisam ni imena pisala nego nadimke neke davala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 16:48:03   
suzi kju
Nisam nikada a skoro sam našla leksikone iz osnovne i umirala od smeha čitajući user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
7.6.2017 17:29:26   
Milena18

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Milena ja kad citam pitam se gdje mi je mozak bio user posted image


Haha, i ja isto. Ali tada mi je sve to delovalo tako ozbiljno i najvažnije na svetu.
Joj, da, i leksikoni. Najsmešnije mi je ono Dd, Sd, Nd (dobar drug, super drug, najbolji drug)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
24.6.2017 18:38:31   
mali_mis
Jesam. Imala sam ih nekoliko. I sad ponekad nesto skrabnem.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
25.6.2017 21:48:22   
degu
Ja jesam negde od sedmog razreda i pisala pesme, to je bio moj nacin sa se otvorim,da izbacim sve iz sebe, inace postoje stvari o kojina ne mogu da pricam, samo da pisem, to pomaze.
A volim da procitam, Boze koliko sam bila iskompleksirana, mislila sam da sam najruznija na svetu user posted image , moje ljubavi,on me pogledao, namignuo user posted image ali nikad se ne bih set_ila nekih situacija da nisam zapisala.

< Poruku je uredio degu -- 25.6.2017 21:50:01 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
5.9.2017 15:26:08   
krin 40
Jesam.I neke od njih sam sačuvala.Ima tu i sličica i stihova(mojih) i lepih uspomena

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
5.9.2017 15:39:28   
mama Jo
Jesam, ali sam davno prestala...mislim da je dnevnik super stvar, dodje ti kao neka self psihoterapija, napises na papir sve sto te muci, svoja razmisljanja...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
5.9.2017 15:43:21   
krin 40
Moju N ne zanima...baš bih volela da i ona piskara

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
6.9.2017 15:01:57   
mama Jo
Pa i RR negde dodje kao dnevnik licni, zar ne?
Pod nickom koje ti krije identitet mozes lepo da se pozalis na zaovu, svekrvu... hahahah

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
6.9.2017 15:03:13   
krin 40
Pa ako tako posmateaš stvari...

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
12.9.2017 17:43:32   
Dragce86
Vodila sam kao klinka a sad nemam vremana ni za ozbiljnije stvari :D

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
26.2.2018 1:38:44   
Srecko47E
Pokusala sam pa sam skontala da to nije za mene

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
26.2.2018 10:49:33   
Dora89
Bilo nekad, sad ne stižem, a baš mi nedostaje. Tako sam beležila utiske sa lepih događaja i tako sam sređivala misli.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
26.2.2018 10:50:31   
Anck Su Nmaun
Jesam kao dete
Sad ne bih

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
26.2.2018 11:21:28   
Srecko47E
Ni ja.Malo mi to bezveze u ovim godinama.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
26.2.2018 11:36:11   
Sarav
Jesam neko vreme u srednjoj, ali sam se brzo smorila

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik?
26.2.2018 12:20:39   
lokicagagica
Dnevnik je sjajan nacin da saberete utiske, sredite misli, izbacite emocije na papir. Vodila sam dnevnik 7godina, a onda prestala. Sad ne vodim dnevnik, ali kad osetim potrebu tad napisem neku pricu, pesmu cisto da zabelezim trenutak ili olaksam sebi.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here