|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina dece
13.5.2012 0:15:11   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

Pa dobro, idealno građeno njeno dete za nju. Svi mi imamo teoriju koliko naše dete treba da ima kila i koje visine treba da bude - bolest svake majke user posted image
Znala sam da si u PMS-u, ali pošto sam i ja, bolje da se maknemo jedna od druge user posted image


Pa to ja i tvrdim, svako je idelano svojoj majci, nema potrebe ih uporedjivati.

Ma sta ima veze, dve strelice u pmsu eh to je dobra podloga za jedan dobar razgovor (bar u mom mozgu je tako, za mene ona podilazenja uz dlaku i tapsanja su samo bljutave fore).

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Visina dece
13.5.2012 0:16:02   
vukosava
skretanje sa teme: Imamo li temu PMS ?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Visina dece
13.5.2012 0:40:33   
jovicaa
za aleksandra svi misle da je stariji, visok je a i nogica mu je prilicno dugacka, nosi 22 broj..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Visina dece
13.5.2012 8:49:08   
Anoniman
Pisem sa mob pa ne mogu da citiram delove mojih i tvojih postova da bi shvatila kako si se nalupetala. Mozda je bolje da u PMS- u ne pises, pametna zena ispade bzvz, kao neko ko ne kapira sta joj se govori, a to inace nije tako. Inace kapiras samo se namerno hvatas za odredjene reci praveci se da ne razumes sta smo rekle...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Visina dece
13.5.2012 11:23:53   
Anoniman
Mi ovih dana idemo u savetovalište, baš me zanimaju Nešine "dimenzije". U januaru je bio viso 105 ili 106cm, a sad ima oko 19,5kg. Nosi br. 29, patike mu kupujem češće nego gaćeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Visina dece
13.5.2012 11:55:14   
lanajelena
Znaci do kraja ce ispasti kako ja mrzim decu,kako gledam decu sa visine i sto je najgore Vuka mi je otvorila oci da nisu sva deca ista (hvala ti Vuko ja to nisam znala) pre svega ovaj smajli user posted image uopste nije tako ozbiljan kako ga ti dozivljavas niti sam se ja toliko iscudjavala kako si me predstavila,jesam ja napisala negde u komentaru kako je to dete debelo,da ce imati noge kao camce kad odraste ili nesto slicno naravno da nisam a iz tvojih postova ja takva ispadam,uporedila sam sa mojim detetom kako je mala razlika a velika u godinama nisam imala nameru da nekog dignem a drugog spustim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Visina dece
13.5.2012 13:37:56   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Mi ovih dana idemo u savetovalište, baš me zanimaju Nešine "dimenzije". U januaru je bio viso 105 ili 106cm, a sad ima oko 19,5kg. Nosi br. 29, patike mu kupujem češće nego gaćeuser posted image

ja kontam da cemo i mi sa tri godine da furamo 29 user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:14:29   
vukosava
lanojeleno to sam pre pisala tash jer je ona pricala o idealnoj gradji i o ukisima kakva joj se deca svidjaju.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:17:01   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Tash

Pisem sa mob pa ne mogu da citiram delove mojih i tvojih postova da bi shvatila kako si se nalupetala. Mozda je bolje da u PMS- u ne pises, pametna zena ispade bzvz, kao neko ko ne kapira sta joj se govori, a to inace nije tako. Inace kapiras samo se namerno hvatas za odredjene reci praveci se da ne razumes sta smo rekle...


Po meni ti lupas kad tako pises. Ja apsolutno razumem sve sto ti kazes ali ne razumem zasto tako mislis. Kapiram ja da ti gledas decu kroz lupu koje je idealno gradjeno a koje ne, sta se slaze sa tvojim ukusom a sta ne. Ali ja mislim da je to nepotrebno. Deca su deca, ne treba ih meriti i ocenjivati po tome.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:21:04   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Tash

Vukosava, sve je to stvar ukusa. Ja recimo volim mrsavu i sitnu decu, i moj Luka, koji je u rangu sa LJ Lanom, mi je po ukusu. 90% dece koju vidjam po ulici i forumu su za moj ukus debela, a onda jos slusam \ citam komentare mama te dece da su zabrinute jer im deca malo jedu.
S druge strane, iako mi je Luka po ukusu....


Evo citiracu deo na koji sam reagovala pa ako vi ne razumete sta ja hocu da kazem, probajte da procitate vise puta. Ja i dalje tako mislim i dok citam vise puta opet isto razumem. A da ne ponavljam sta evo pise u citatu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:29:05   
lanajelena
Ja i dalje mislim da si ti sve ovo preozbiljno i previse licno shvatila,svako ima svoj ukus i pravo na svoje misljenje,ni meni nije uvek pravo kad neko nesto napise ali kad bi ja ovde tako sredjivala stvari bila bi banovana ihahaj

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:36:22   
minavb
Ja volim decu, tacka.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:42:59   
vukosava
Mozda i jesam. Visoka sam 157 cm i znam kako je ziveti sa etiketom da si pekinezer, pingvin, patuljak itd. A sve pocinje tako sto kao dete cujes dok te merkaju i komentarisu. Zato mozda ovako i reagujem. Ceo zivot mi neko meri visinu i komentarise. Kao da je to neki parametar vrednosti coveka. Srecom nisam vise tu vec sam u sredini gde je apsolutno nekulturno pominjati neciju visinu i tezinu pa mi zato i sad to sto pisete tako preterano zvuci.

Ja smatram da deca rastu razlicitim tempom zbog x faktora i da to ne treba analizirati lupom. Ali eto mislim sta mislim, a koliko vidim ja sam odavno zasluzila banovanje. Pogotovu sto tu nisam vec sest godina i totalno zaboravljam polako kako je tu takmicarsko roditeljstvo svaki dan i u svemu. Nisam bila nesto u tom fazonu dok sam bila tu iz ociglednih razloga.

Nisam mislila da ocenjujem ko voli decu koliko ili ne voli. Samo da vidite kako takvi komentari mogu da ostave traga i na osobi od 37 godina. Pa ako vam se cini da vas dete ne cuje dok govorite glasno ovakve komentare i uporedjujete ga sa drugom decom, setite se moje preterane reakcije i recite to kad ono nije tu, ili jos bolje zadrzite sa sebe.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:46:13   
Olga75
ajde da se prekine ova rasprava koja uostalom i nema nekog smisla
neka su sva deca ziva i zdrava
i visoka i niska i tanka i ona manje tanka
znaci zvercica je 3 godine i 7 meseci i visoka je 101 cm a teska je 15 kila
ima ogrooomna stopala i nosi br 24 user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 13.5.2012 14:47:36 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:49:40   
minavb
Ja ne znam koliko je Vanja visok. Posto sam ga onomad merila u domu zdravlja jednom nedeljno, rekla sam sebi da ga necu meriti dok ne budem morala na sistematski da ga vodim. Koliki god da je, savrsen je i evo jede lebac. Nisam ni verovala da cu to doziveti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:51:11   
Olga75
ja sam malopre izvadila colstok pa znam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:52:15   
minavb
Sta si ti malopre?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:54:48   
madre

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ima ogrooomna stopala i nosi br 24 user posted image

nisam najbolje razumela, stvarno mislis da su ogromna? bogi nosi 23...


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:56:15   
minavb
Olga se sali. I Vanja nosi 23 a ima najmanje stopalo nedju vrsnjacima iz drustva.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:58:18   
Olga75
pa meni se cine ogromna jer ja nosim 35 user posted image
doduse moja majka ( mamina mama ) je bila golijat , visoka 197 cm , tezinu necu da vam kazem a cipele onako damske 43

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:59:23   
Olga75
IZVORNA PORUKA: minavb

Sta si ti malopre?user posted image

izvadila colstok user posted image
onaj metar sto koriste : stolari , zidari a bogame i arheolozi pa se ima user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 13.5.2012 15:00:14 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Visina dece
13.5.2012 14:59:24   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja ne znam koliko je Vanja visok. Posto sam ga onomad merila u domu zdravlja jednom nedeljno, rekla sam sebi da ga necu meriti dok ne budem morala na sistematski da ga vodim. Koliki god da je, savrsen je i evo jede lebac. Nisam ni verovala da cu to doziveti.


Ni ja ne znam. Kolika je da je, sta ima veze. Manja nije nego pre godinu dana sigurno.

Evo i moja ufatila plazmu i jede, ja ne mogu da verujem svojim ocima kako grize i krcka...

Meni je jedan drug rekao da kad im se beba rodila da su je merili svaki put pre i posle hranjenja da utvrde koliko je pojela. Zamislite tu bebu, vaga, sika, vaga...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Visina dece
13.5.2012 15:03:32   
Anoniman
Olga, možda ti se čini da je veliko, ali nije - mislim da devojčicama ranije prestane rast noge nego dečacima...ne znam koliki je nasledni faktor u tome, kod nas niko nema baš veliko stopalo, a Neša 29 sa 3g i 9m, ne znam da li će usporiti malo taj rast, i dokle im tako brzinski raste noga.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Visina dece
13.5.2012 15:04:33   
madre

IZVORNA PORUKA: minavb

Olga se sali. I Vanja nosi 23 a ima najmanje stopalo nedju vrsnjacima iz drustva.

i meni se tako cini, ali me zbunio onaj njen tuzni smajli.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Visina dece
13.5.2012 15:09:26   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Olga, možda ti se čini da je veliko, ali nije - mislim da devojčicama ranije prestane rast noge nego dečacima..


Jeste. I svega ostalog. Ja sto sam rasla do desete godine dok nisam dobila tetku iz Crvenke to mi je to. A muski rastu cini mi se maltene do kraja srednje skole ako ne gresim (isla sam u razred sa 33 muska), svake godine su bili veci i veci od mene... I na kraju cetvrte godine njihov medjusobni odnos visina je bio totalno drugaciji nego u prvoj godini.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here