|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vikendice
24.1.2011 12:05:28   
Vučko.ba.
hvala ti...vidjela sam al na žalost ja taj cjenovnik ne kontam ...što brate dragi ne stave ova kuća tolko para sa odstupanjima u ne znam ni ja čemu
a ne m2 ovakvih radova je tolko, onakvih volko...ja to ne kontam

Jeco de se oglasi Tita ti (mi) user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vikendice
24.1.2011 12:13:23   
Jeca*
ova ti je prizemlje plus potkrovlje (GOLIJA - 64+39). Dole računaju kao 64m2, a gore 39m2.
Znaci, kljuc u ruke te kosta max 450e/m2 odnosno (64+39)*450=46.350 evra
skupo....user posted image

šalu na stranu, morala bih da sednem i napravim kalkulaciju koliko košta da se izgradi ovako jedna kućica, od betona za temelje, preko zidova od npr bloka, drvenog krova....ne mogu ovako paušalno. Ali evo pitaću tatu, pa javljam, možda on zna, ipak ima mnogo više iskustva

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vikendice
24.1.2011 12:18:09   
Vučko.ba.
ne da je to skupo...nego preskupo

hvala ti Jecika 

ma pazi jeco ne treba meni sad ono cijena u bobu ...al npr okvirno da znam da je to npr neka cifra +- par hiljada, a ne +- beskonačno , naravno od temelja samih pa do završetka tih radova, ono da ostane da se kreči, ili za šta li već... a ti ćeš mi brate praviti projekat...pa me i ti oderi :))))



_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vikendice
24.1.2011 12:21:50   
Jeca*
ja sam tu draga moja najjeftinija...skup je materijal i majstori user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vikendice
24.1.2011 12:57:16   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam tu draga moja najjeftinija...skup je materijal i majstori user posted image

bona zezam se...a jbg pa po meni svako treba naplatiti svoj rad i trud

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vikendice
24.1.2011 13:07:16   
indy_25
http://www.youtube.com/watch?v=Uzkw6l1QD3w

Evo moje vikendice u Fojnici u Bosni prosle godine zavrsena jos unutrasnji radovi ostali to cemo ove godine. Kostala nas je 20,000 e i montazna je.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vikendice
24.1.2011 13:14:07   
Vučko.ba.
vidjela sam je Indy ekstra je ... al mm neće ni u ludilu montažnu...šta da ti kažem osim balkanac , ta riječ opisuje sve user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vikendice
24.1.2011 13:27:46   
Jele
super ti je vikendaja indy user posted image i na lepom mestu, pored vode, to je neki potočić? Ja obožavam da sam pored vode user posted image I što mi se jako sviđa to je vaša velika natkrivena terasa, iliti veranda šta li većuser posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vikendice
27.1.2011 10:57:09   
Vučko.ba.
Jeco jesil stigla odokativno obračunati kolko bi me para došlo za vikendicu

a ja sam skontala ovako...malo odudaram od želja moja ćerke, jednu prizemnu , nekih netto površine 70, ili 80 m2

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vikendice
10.6.2013 23:48:14   
Maraj
super su

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vikendice
8.4.2021 14:36:33   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hej draga, ovo jeste selo, ali nije dedino rodno. Dedino rodno selo je Draževac pored Aleksinca, i tamo nisam bila 20 godina, od kada je deda umro. Ali ću ići za 10 dana, kada budemo išli za Sokobanju, ne znam ni koga ću naći tamo (imam brata sa kojim sam samo na FB u kontaktu ponekad, ai je on mlađi dosta i slabo se mene seća), neću ni moći da uđem jer je korona, ali eto samo da vidim dedinu kuću, celo detinjstvo tamo smo proveli.

Deda je onda posle rata, sa 20 godina došao u Beograd, tata moj se rodio i odrastao u Bg, ali deda je hteo nakon penzije da se vrati na selo. Nije mogao u svoje, jer tamo nije imao ništa, njegova porodica je kao i mnoge u tom kraju bila jako siromašna, ali poštena i vredna, a deda je bio najmlađe dete, deveto od svojih roditelja. Moj Sava je i dobio ime po mom dedi Savi, koga sam najviše na svetu volela, kao i babu.

I onda je deda, kada je otišao u penziju kupio plac taj koji kupujem sada, i napravio tu kućicu, gde smo stalno dolazili vikendom i leti, kao deca. Nismo ništa kupovali na pijaci, jer je deda sve gajio na tih 10 ari. Priroda je tamo divna, a pola sata treba do Beograda. Tako blizu grada, a opet si u prirodi, divnoj. Okolo su njive, šume, livade, ali se izgradilo i dosta kuća u poslednjih 10 godina.

Nadam se da ću skupiti snage da to sredim, da moja deca uživaju, a mislim da će mnogi u budućnosti bežati iz grada.
Prvi korak sam napravila, donevši odluku da kupim.


IZVORNA PORUKA: mati

Suzi, totalno si me kupila ovim. I ja sam jako vezana za selo, i to mesto gde sam provodila svoje detinjstvo. I evo borim se, da održim tu kućicu, da moja deca imaju gde da odu bar na vikend. Vikendice se sada prodaju za džabe, neće ljudi da se bakcu i ulazu, nemaju vremena da odu da pospreme malo i uživaju. Draži su im hoteli i izvolite. A svaka od tih kuća ima svoju priču.
Želim ti da uspeš, pa makar i platila porez, verovatno je mala cifra u pitanju, ali da imaju sutra S i M gde da odu.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vikendice
8.4.2021 14:38:06   
dunja RR
Posebna stavka kod ovih vikendica, oko Beograda, a možda je svuda tako, je što je narod postao jako loš, i što se krade stalno.
To mene nervira i plaši malo. Bukvalno saznamo da prve komšije ulaze i rovare.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vikendice
8.4.2021 14:44:30   
nata11
Dunja ja bas u tom selu imam drugaricu sa vto 😁


Kada ste u Soko Banji da se vidimo? Mi smo od 23.

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vikendice
8.4.2021 14:47:46   
dunja RR
Nato, vraćamo se baš 23-eg, jer sam htela da uzbegnem vikend i gužvu u hotelu, pa smo tamo od ponedeljka, ali u petak se vraćamo, plairali smo da se isplivamo na bazenu, i da krenemo nazad, i tada ću verovatno do dedinog sela, u povratku.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vikendice
8.4.2021 18:33:46   
mati
Suzi, čekala sam da dodjem kući da bi lepo ispisala.
Nije problem samo tamo. Ufff, tuga mi i da pišem. Ovu kućicu sa ogromnim placem je kupila moja mama kad je videla da će brat moga oca sve da uzme i prisvoji. To je tatino selo. Ispod planine, netaknuta priroda.
Šta da ti kažem kad smo došli jednom, vrata obijena, a unutra svi kablovi oni za struju pocupani, po celom zidu, do plafona i sijalice. To su one stare kućice, pa je struja naknadno uvedena, ali kad se održava bude jako lepo. Ja sam plakala, oni za taj bakar nisu mogli 1000din da dobiju. Nana je ostavila u kovčeg, onaj stari drveni, nove one metalne tanjire sa sve cenom, one sa cveticima, što mogu i na ringlu da podgrevaju, i sve su odneli. Iscupali kablove iz radija, iz TVa koji se ne koristi jer nije ni bilo signala tamo. Kakvu su nam štetu napravili samo. Za nikakve pare. To je kraj kroz koji je prošao Koridor 10, sve su upropastili, sa terasice gledam vozila. Ja sam emotivna vezana za sve tamo, iako nisam bas u toj kući odrastala, ali to je nešto moje, što čuvam u srcu. Celo moje detinjstvo. Najlepše.
Jednom sam čak i zvala jednu RRajku, neću reći koja je ako ona sama ne kaže, znam da je i ona vezana za taj kraj, i videla je i svu lepotu, i svu štetu koju su napravili gradnjom. Imam svašta puno da pišem, ali biće duuuugačak post.

< Poruku je uredio mati -- 8.4.2021 18:36:39 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vikendice
9.4.2021 16:46:15   
Ana RR
Tek sada vidim ovu temu. Mati user posted image eh kako bih volela da ponovo odem tamo ali kada pomislim šta su nam uradili od kuće, placa... duša me boli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vikendice
9.4.2021 21:07:15   
mati
Anci, poziv kod mene ti je uvek otvoren. Jeste malo rasulo, koridor je presekao ceo taj deo na pola. Ali kad sve zanemari, milina je tu... Rečica ispred kuće... Ma divota

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vikendice
11.4.2021 22:17:59   
Ivanka 75
Mama stigla na plac danas. Poslala mi slike, red snega red trave. Jedva cekam prvi maj 😊



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 11.4.2021 22:28:39 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vikendice
26.4.2021 11:31:51   
Vockica smokvica
Uzivanje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here