|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 20:00:23   
Ivana1984
Marija adrijana,hvala lepo na odgovoru...Ma vidla sam ja odokativno da je verovatno dobar,ali otkud znam,ne razumem se...
Nadam se da cu uskoro obradovati i sebe i vasuser posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 20:30:14   
bea83
koju privatnu labaratoriju preporučujete za spermogram?i da li nosite uzorak ili ga mužići daju "na licu mesta"?

(odgovor članu Ivana1984)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 21:03:11   
mulan
Ivana1984, ja se prikljucujem mariji andrijani i navijam za user posted image

Bea83, mi smo isli u Konzilijum i daje se na licu mesta.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 21:17:24   
bea83
hvala,mulanuser posted image ja da se raspitam unapred, doktorka nam reče ako ne bude user posted image do jula da radimo spermogram pa čisto da pohvatam informacije

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 21:29:11   
mulan

IZVORNA PORUKA: bea83

hvala,mulanuser posted image ja da se raspitam unapred, doktorka nam reče ako ne bude user posted image do jula da radimo spermogram pa čisto da pohvatam informacije


Nadam se da ces nas uskoro obradovati user posted image imas na google cenovnik njihov, pa ako ti nije tesko pogledaj sta te zanima u principu spermogram i spermokultura koliko se secam su oko 3000 din.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 21:42:19   
bea83
hvala još jednomuser posted image nadam se da mi neće trebati ,al ipak da znam, nije preskupo al nije ni jeftino kad pomislim koliko sam do sad para dala na raznorazne analize

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 21:45:23   
mulan

IZVORNA PORUKA: bea83

hvala još jednomuser posted image nadam se da mi neće trebati ,al ipak da znam, nije preskupo al nije ni jeftino kad pomislim koliko sam do sad para dala na raznorazne analize



Bea, tako sam i ja mislila na pocetku, ali vremenom kako sam prikupljala analize koji opet traju kratko veruj mi dosta kosta, pa kombinujem malo DZ malo privatno zavisi kako sam s vremenom, a i sa novcem.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 21:58:11   
bea83
ma i ja sam mislila ovog mog gospodina da pošaljem državno da uradi to, nego mi ga nešto žao, radiće to prvi put pa ne mora baš da se traumirauser posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 22:09:10   
marija andrijana
Bea, draga, gde god da radi, svakako ce mu biti neprijatno.
Osim ukoliko to ne uradi kod kuce. (tada se uzorak mora odneti u sterilnoj posudi i to u roku do sat vremena)

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 22:31:30   
bea83
pa možda ni to nije loša ideja jer nam je konzilijum na pet minuta od kućeuser posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Spermogram i spermokultura
23.5.2011 23:14:00   
marija andrijana
...Samo, molim te, prvo otidji kod njih i raspitaj se da li oni to dozvoljavaju.


(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 15:43:52   
moja ciklama
podigla sam suprugov spermogram!
Spermokultura će biti u ponedeljak!

Apstinencija: 4 dana
Količina: 3ml
Izgled: b.o.
Miris: spec.
RH: 8
Konzistencija: viskozne
Vitalnost spermija: Dobra
Pokretljivost: odmah 85% (75%prog.)
Kvalitet pokretljivosti:
Broj spermatozoida: 110x10na6
Dijagnoza: Normospermia

Dobrivoje (N.Front) mi rekao da je spermogram dobar, ali da čujem vas!user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 17:30:03   
mulan
Kako vidim sve je ok.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 18:51:11   
Vrdalica
Ciklama, na koji nacin si digla spermogram, tj. sta ste koristili? mm nikako da popravi volumen i morfologiju, a svasta smo eksperimentisali... ako bi samo maloooo popravili, moglo bi i prirodno, kaze dr...

bea83,
i mi smo na 5min od Konzilijuma- dozvoljavaju da se odnese uzorak, ali samo od 14 do 17h radnim danom, i to u sterilnoj posudi za urin, odmah zapises vreme kad je obavio, uzorak pod misku-bukvalno, mora da bude na telesnoj temperaturi i pravac konzilijum u roku od 20-max30min. I, sve vreme mora da bude na telesnoj temperaturi

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 18:53:40   
Ana RR
Ciklama, kao što dijagnoza kaže, sve je ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 19:16:09   
Suncicabg
Ciklamice super user posted image
Jeste koristili nesto?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 19:53:00   
moja ciklama
nismo koristili ništa, nismo ga ni popravljali. Ovo je prvi spermogram koji je mm vadio!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 20:02:18   
Vrdalica
Sjajno! Veoma je dobar!user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 20:03:09   
Vrdalica
Sjajno! Odlican je!user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 20:03:25   
Suncicabg
Odlicno user posted image

(odgovor članu Vrdalica)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Spermogram i spermokultura
24.5.2011 23:20:13   
marija andrijana
Ciklamice, to je odlicno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Spermogram i spermokultura
25.5.2011 15:58:26   
zvoncica79
Drage moje,

Moja dr. nam je preporucila-mm da pije surutku (imaje u zdr.hrani u prahu) - posto mu je sper.prilicno los, a ja caj od virka dve soljice dnevno.
Posto na forumu to jos nisam procitala, pa da podelim sa vama...
Inace labor.Konzilijum ne bih preporucila za sperm.za ostale nalaze ok...

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Spermogram i spermokultura
25.5.2011 19:53:49   
Suncicabg
Surutku user posted image Al ce mm da se obraduje kad cuje user posted image

(odgovor članu zvoncica79)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Spermogram i spermokultura
26.5.2011 11:54:31   
mulan
zvoncice, a zasto ne bi preporucila Konzilijum? Surutka je puna proteina, a protein gradivna materija hmmm mozda zbog toga, a evo sta jos sadrzi malo sam potrazila pomoc google-> energetska tečnost koja sadrži: kalijum, natrijum, magnezijum, fosfor, gvožđe, cink, bakar, kobalt, mangan, molibden, vitamine, aminokiseline i belančevine. Surutkin protein sadrži čitav lanac belančevina: b-laktoglobulin, a-laktalbumin, imunoglobini, glikomakropeptid, laktoferin, laktoperoksidaza, lizosomi i BSA (goveđi serum albumin).

Lekovita tečnost koja sadrži 16 vrsta proteina, 8 minerala, 7 vitamina, do 23 aminokiselina i do 11 enzima.


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Spermogram i spermokultura
26.5.2011 16:45:26   
Angua
Moj suprug je u oktobru imao los spermogram, pa su mu je lekar preoporucio Profertil. Posle dva meseca terapije, svi rezulati su usli u normalu. Sada, posle sedam meseci terapije, njemu su rezultati gori nego ikad!
Je l' znate mozda da li treba prestati sa terapijom posle nekog vremena?

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here