|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:34:29   
oliveradj
Sad sam se setila priče komšinice kako je pravila venčanje, a prvo dete bilo klinče. Dete viče "Moja mama je mada"  user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:34:55   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se nikad nisam vencavala ako ikad budem javicu user posted image


ma, sad smo u najboljim godinama, rivana... al sto kazes nije bas prilika da se prave svadbe... mi smo samo pozvali najuzu porodicu (roditelje,bracu i kumove)... ko hoce docice u opstinu posle samo rucak u restoranu i to je to user posted image

i ja sam mislila tako al roditelji bili dosadni, kada cete pa kada cete... i ovo je sve da ih "skinemo s` vrata" a zivimo zajedno jos malo pa 2,5 god.


tako i mi zivimo zajedno i ne erujem da cemo se vencavati, mozda nikad se ne zna user posted image matori smo mi za to user posted image user posted image user posted image


user posted image gde li mi nestade poruka user posted image
`ajd ponovo da otkucam... sad smo, rivana u najboljim godinama, zar ne? user posted image al bas i nije prilika za svadbu nego je dovoljan svecani rucak sa roditeljima, bracom i kumovima user posted image


< Poruku je uredio pahulja76 -- 10.9.2009 13:37:43 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:37:07   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se nikad nisam vencavala ako ikad budem javicu user posted image


ma, sad smo u najboljim godinama, rivana... al sto kazes nije bas prilika da se prave svadbe... mi smo samo pozvali najuzu porodicu (roditelje,bracu i kumove)... ko hoce docice u opstinu posle samo rucak u restoranu i to je to user posted image

i ja sam mislila tako al roditelji bili dosadni, kada cete pa kada cete... i ovo je sve da ih "skinemo s` vrata" a zivimo zajedno jos malo pa 2,5 god.


tako i mi zivimo zajedno i ne erujem da cemo se vencavati, mozda nikad se ne zna user posted image matori smo mi za to user posted image user posted image user posted image


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:43:06   
pahulja76


IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image


da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.9.2009 13:44:19 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:45:20   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pahulja76



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image


da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

Postavices slike da te vidimo user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:46:30   
pahulja76
hvala Tasho za ispravku user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:47:09   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image


da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

Postavices slike da te vidimo user posted image


vazi user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 19:34:19   
mikica88
Vencah se i ja. Dva puta odlagali zbog korone. Sax je bebac tu i sve se da odloziti, jer prioritet je tu.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 20:11:14   
jabudic
Cestitam Mikice! To danas?


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 20:27:49   
jess021
Cestitam i ja!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 20:36:35   
mama Jo
Cestitam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 21:34:44   
Filadendronka
Cestitam Mikice! Bice slavlja, samo da smo svi zuvi i zdravi. 💓

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 21:47:44   
Dragica Draga
Cestitam.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Da li i muškarcima otkucava biološki sat?
Kada govorimo o biološkom satu, najčešće mislimo na žene i pritisak koji osećaju u vezi sa planiranjem trudnoće. Poznato...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Kako rashladiti bebu da bi mogla mirnije d...
Bebama je takođe vruće, zbog čega mogu lošije ili nemirnije spavati tokom ovih vrelih letnjih noći. Kako obući bebu za s...
Šta treba da znamo o alergijskoj kijavici
Alergijska kijavica ili alergijski rinitis predstavlja hronično inflamatorno oboljenje sluznice nosa koje je uzrokovano ...
PILION SA DECOM: Avantura koju nikada neće...
Planirate porodično putovanje u Grčku? Pilion je savršen spoj avanture, prirode i opuštanja!



Anketa

KUHINJSKA RAVNA PLOČA ILI PLOČA SA RINGLAMA?
Tea2

Pomozite da odlučim. Kako ste zadovoljne svojim ,,šporetom",kako se održava,koje su prednosti i mane?

Ravna ploča (67%)

Ploča sa ringlama (33%)


Ukupan broj glasova: 153

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here