|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobar=Glup
29.7.2010 19:03:25   
Dora
Ja sam dobra ali nisam ni naivna ni glupa. Ja s ljudima kako zasluze. Volim da ucinim,pomognem,ali ne na svoju stetu. Pa ako po definiciji ja nisam dobra,onda nek nisam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dobar=Glup
29.7.2010 19:07:09   
Jeca*
po mojim definicijama, tako kako si opisala, ne znam jesi li dobra ili nisi, ali "namazana" jesi user posted image
(što ne mislim da je loša osobina, mislim da je jako važna za preživljavanje u ovom surovom svetu)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dobar=Glup
5.11.2017 15:53:35   
Anck Su Nmaun
Da, al glup u smislu sto ces jadan uve lose proci.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dobar=Glup
6.11.2017 9:28:14   
mama Jo
Dobrota se uvek prepozna kod coveka. Ja ne mislim da je dobar glup... mozda ispadne glup za sebe, jer ce uvek svima sve da ucini i prema svima se truditi da ispadne fer a kada njemu treba pitanje da li ce mu izaci u susret...
Glup je prejaka rec, dobar sigurni nije glup. Tom dobrom mozda samo treba iskustvo da bi postao i lukav 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 0:38:10   
Sarav
Danas na žalost za nekog ko je dobar uvek dodaju i jadan, kao da je retardiran. Poremećen je sistem vrednosti.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 0:41:11   
Srecko47E
Slazem se za to.Ljudi su danas ne samo bezobrazni vec i ograniceni.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 0:46:31   
Sarav
Farme, parovi i ostali edukativni projekti čine svoje.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 0:48:41   
Srecko47E
Slazem se.Sta i ocekivati pored toga sto nam serviraju

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 0:57:20   
Sarav
Da roditelji posvete vreme deci a ne da ih vaspitava tv ili ulica. Od kuće sve polazi.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 2:04:59   
Srecko47E
To bi bilo to.Deca gledaju rijalitije,imaju naloge na drustvenim mrezama i ore nego sto se rode,uce ih da cute uz telefon ili tablet..I sta onda ocekivati.
Kada dodje iz guze u glavu obicno bude kasno.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 10:03:46   
Mala Elena
Cemu ta otvaranja profila za decu jos dok su bebe?user posted image
To mi je uzasno user posted image
Nekad dobar moze znaciti glup ako neko drugi to zloupotrebljava.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 10:06:00   
mama Jo
Tako je... sve dok ova druga strana ne skonta da je zloupotrebljavana 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 10:07:36   
Anck Su Nmaun
Dobar da al do kojih granica?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 10:10:14   
Mala Elena
Dok je dobrota zasluzena...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 13:20:44   
Srecko47E
A tek unovcavanje dece outem instagram naloga.Tek mi je to dno dna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 15:36:17   
mama Jo
Tu granicu odredjuje ona druga strana... bar kod mene je tako...
Mogu ceo zivot da budem predobra prema nekome, dok isto tako mogu odmah da prekinem sa dobrotom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 15:39:51   
Srecko47E
Donekle i ja tako mislim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 15:40:57   
mama Jo
Prema zasluzi...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 15:42:50   
Srecko47E
Najracionalnije razmisljanje!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 15:44:51   
Dragce86
Ne bih poredila ove dve stvari, zavisi sve kako se covek od samog starta postavi. Ne mislim ni da je dobar glup niti da je los covek pametan?!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 16:46:21   
Srecko47E
To je mix.Najnovije vrste ljudi :)

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 17:39:52   
Dora89
Nažalost, u današnje vreme uglavnom izjednačeno. Ljudi se povezuju međusobno isključivo iz interesa - ili zato što neko ima pare, ili zato što im treba pomoć na poslu ili u školi, ili zato što im treba društvo za izlaske itd. U svakom slučaju, svi gledaju da imaju korist od nekoga.
Pa sam se prilagodila. Trudim se da pomognem kome mogu, ako imam dovoljno vremena i sredstava. Biram ljude u životu koji odgovaraju mojim kriterijumima, trudim se da im svojim postupcima ulepšam život, ali ne žrtvujem se ni za koga, nego se samo prilagođavam drugima koliko meni lično ne škodi i sve je ok. Odbacujem ljude koji su večito nesrećni, uvek se okolnosti okome na njih, svi su protiv njih i stalno im nešto treba. Život je previše kratak da biste provodili vreme sa ljudima koji vam oduzimaju energiju. Usluge činim samo najbližima i onima koji su mi nekad nešto pomogli.
I ne žurim sa zaključivanjem kakva je ko osoba. Pritom samo gledam dela, reč u današnje vreme baš ništa ne znači. Čak se i plašim kad mi neko prečesto deli komplimente ili me puno hvali, jer obično se tako ponaša zato što mu nešto treba.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dobar=Glup
25.2.2018 17:43:41   
Mala Elena
Slazem se, ne treba donositi odluke na osnovu samo reci ili samo jednog dela, jer sve ima svoj razlog.
A losi ljudi mogu biti pametni ali su mahom usamljeni, sebicni.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dobar=Glup
26.2.2018 1:11:56   
Srecko47E
Ne treba suditi prerano ni o kome

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dobar=Glup
26.2.2018 4:16:27   
Misha i Ljisha
Jaoo X puta ali X puta sam dozvolila da me neko zezne. Ali bukvalno dozvolila. Znaci nosam glupa al ako ce to sad tebi eto da ulepsa dan, ma eto ti.

Npr ovi gore stalno iskoriscavaju sve. Ne samo mene tj nas vec sve. Mm je tu eto da kazem pametan njega niko nece iskoristiti a meni pa meni bude zao. Kako da kazem znam da koriste al ja eto popustim. Npr kako da ne odvedem dete kod dr kad mu se upalio prstic od trna? Bez obzira sto je i nevaljao i ne znam kakav i mogu da idu autobusom i ja sam isla sa D po minusu prosle zime busom mogu oni i leti zbog trna do DZ al ja to ne mogu odbiti.
Ili npr racun za vodu je zajednicki. I dodju i pitaju me da li ja D kupam svako vece i da li joj punim kadu???? Ja siz dobila. Kao racun nam je velik. Pa vas ima petoro nas ima troje jos uvek gari. Mi imamo mali bojler od 60l s kojim ni ne mogu da napunim kadu a ti PERES KOLA. Ju al sam bila besna ali sam precutala i rekla da naravno da svoje dete kupam svako vece. Ali i da joj napunim kadu sa 100l puta 30 dana to je 3 kubika vode. Gde je ostalih 17 koje predjemo? I tako. Dozvolim da me jasu da se ne bih bakcala sa ludacima. Al majke mi ne vredi se sa takvim ljudima objasnjavati.

I onda misle da sam glupa

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here