|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncerti
21.4.2009 12:29:32   
Ana RR
KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koncerti
4.5.2009 12:26:20   
eugenija
Lenny Kravitz u Banjaluci!

"Jedan od najpopularnijih rock pjevača na svijetu, Lenny Kravitz, gostovaće u Banjaluci 09.06.2009. godine na stadionu Borca."

IZVOR

E sad Eugenija:
- termin porođaja - 9. juni
- mesto boravka - Banja Luka, stan preko puta Borčevog stadiona


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koncerti
4.5.2009 12:31:41   
Sneža

IZVORNA PORUKA: eugenija

Lenny Kravitz u Banjaluci!

"Jedan od najpopularnijih rock pjevača na svijetu, Lenny Kravitz, gostovaće u Banjaluci 09.06.2009. godine na stadionu Borca."

IZVOR

E sad Eugenija:
- termin porođaja - 9. juni
- mesto boravka - Banja Luka, stan preko puta Borčevog stadiona


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image jao Eugi,kaži bepcu da prvo odslušate koncert lepo do kraja,pa pojedi parče torte kao Tashina drugarica,pa onda polako na porođajčićuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koncerti
4.5.2009 12:35:20   
eugenija
Izgleda da će biti tako nekako otprilikeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koncerti
4.5.2009 12:35:35   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koncerti
5.5.2009 11:43:01   
Rina
Svake godine idem na waldrock festival ovde nedaleko od mene (vetroviti sever holandije),ove godine preskacem jer ne znam kako bi se bebi u stomaku to metalno ludilo svidjalo ( prosle godine: SLAYER,MORBID ANGEL,SYMPHONY X,BIOHAZARD....user posted image )

Maiden-e hocu obavezno da vidim kad sledeci put dodju, Zille,Eugi dodjite kod mene da idemo zajedno user posted image
Metallicu bih kad bi svirali po mojoj semi user posted image Ocekivala sam mnogo vise od zadnjeg albuma mada nije ni tako los...



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koncerti
5.5.2009 11:54:19   
eugenija
Cool Rina, eto nas!!!!user posted image user posted image user posted image

Metallica, Unforgiven III mi se jedino baš, baš svidela sa zadnjeg albuma.. Mada mi je Unforgiven II favorit kada poredim sve tri..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koncerti
5.5.2009 12:00:12   
Anoniman
Jao Rina samo da se "otarasimo" stomaka i idemo u akcijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koncerti
5.5.2009 12:01:40   
eugenija
Jel ono trava legalizovana u Holandiji? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koncerti
5.5.2009 12:04:25   
Rina
Jeeeeeee dogovoreno  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jeste trava naravno,samo su cigarete zabranjene hihihi

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koncerti
5.5.2009 12:05:34   
eugenija
E jbg ne može se i jare i pare...user posted image user posted image

Ebem ti tulipanuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koncerti
8.5.2009 15:21:40   
eugenija
Juče je otvoren Merkator konačno u Banja Luci, pa je u to ime održan koncert sa nekim turbo vatrometom na kraju, koncert je odradila Ana Nikolić, nisam je nikada pre gledala, niti je volim nešto, ali odradila je profi posao... O Bože kakvo tela žena ima!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koncerti
22.5.2009 10:11:39   
Rina
Jojjj meni se ide na koncert...ovaj waldrock je sad za oko 3 nedelje tada cu biti 6 meseci user posted image
Sta vi mislite...?user posted image

user posted image




(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koncerti
22.5.2009 10:13:10   
mihi
Mislim da ne ideš jer to je ipak napor veliki za user posted image .

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koncerti
27.6.2009 22:41:25   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Rina

Jojjj meni se ide na koncert...ovaj waldrock je sad za oko 3 nedelje tada cu biti 6 meseci user posted image
Sta vi mislite...?user posted image

user posted image






Ako imaš kartu, ajd prebaciš meni, a ti se pripazi malo, ipakuser posted image user posted image user posted image

Kod nas sutra na stadionu Lepa Brena, jadno moje dete, čime je zaslužilo ovo.. To me Vučko urekla!! Ebem ti Vučkoooouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koncerti
27.6.2009 23:18:52   
Rina
Nisam isla a nisam nikog ni pitala kako je bilo...ma ajde bice koncerata...ihhh vec sam nasla 2 za oktobar posle porodjaja user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koncerti
29.6.2009 0:59:16   
eugenija
Odgođena Brena, rasterala ih kiša i nevreme!

Nadam se da Gagi nije za dž otišla...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koncerti
29.6.2009 1:09:29   
vodolija 82
ma provesce se nasa gagi svakakouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koncerti
29.6.2009 14:13:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Kod nas sutra na stadionu Lepa Brena, jadno moje dete, čime je zaslužilo ovo.. To me Vučko urekla!! Ebem ti Vučkoooouser posted image user posted image user posted image



vrlo sličnu poruku prijetećeg sadržaja mi je poslala draga Eugenija ....u subotu iza 23 časa ...isto ko da sam ja organizator Brene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali je zato sinoć mlada dama bila vrlo sretna jer je Vule sredio da nema da pjeva vasa i nasa Brena da ne budi malog Dimšu user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koncerti
8.7.2009 23:16:06   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

Kod nas sutra na stadionu Lepa Brena, jadno moje dete, čime je zaslužilo ovo.. To me Vučko urekla!! Ebem ti Vučkoooouser posted image user posted image user posted image



vrlo sličnu poruku prijetećeg sadržaja mi je poslala draga Eugenija ....u subotu iza 23 časa ...isto ko da sam ja organizator Brene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali je zato sinoć mlada dama bila vrlo sretna jer je Vule sredio da nema da pjeva vasa i nasa Brena da ne budi malog Dimšu user posted image



Vule, ebem te u čupavu guzu, evo je peva, ori se sve živo, a stan mi podrhtava kao tepsija pihtija..
Sreća, malac zaspao, da ne čuje zlo ušima..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koncerti
9.7.2009 0:19:44   
stsanja
U subotu idem na Santanu u Bg ,obozavam ih...a pre toga Cecin na marakani

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koncerti
9.7.2009 7:05:01   
Brand new mama
E...ja vec skoro godinu dana nisam bila ni na jednom koncertu(ne racunam svirke u KST-u koje sam obilazila kad sam bila u Bg)... A sad cist bedak-prosle godine sam htjela na Wacken (najveci metal dogadjaj u De) i na Rock in Ring, naravno nisam nasla karte jer su se rasprodale vec u aprilu. A ove godine upoznam tipa koji radi ozvucenje na svim dogadjajima i koji je mogao cak da mi sredi da idem za free, ali kud cu bas sa povelikim stomakom(nije bas prostor za buduce mamice,a ja i onako ne znam da sjedim i kuliram)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koncerti
9.7.2009 9:39:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

Kod nas sutra na stadionu Lepa Brena, jadno moje dete, čime je zaslužilo ovo.. To me Vučko urekla!! Ebem ti Vučkoooouser posted image user posted image user posted image



vrlo sličnu poruku prijetećeg sadržaja mi je poslala draga Eugenija ....u subotu iza 23 časa ...isto ko da sam ja organizator Brene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali je zato sinoć mlada dama bila vrlo sretna jer je Vule sredio da nema da pjeva vasa i nasa Brena da ne budi malog Dimšu user posted image



Vule, ebem te u čupavu guzu, evo je peva, ori se sve živo, a stan mi podrhtava kao tepsija pihtija..
Sreća, malac zaspao, da ne čuje zlo ušima..



"sitnije cile sitnije ...pokaži mi najbitnije" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koncerti
9.7.2009 9:43:54   
NadaR
 Meni bilo sinoc suuuupppeeerrrrrrruser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koncerti
9.7.2009 10:00:09   
Rina
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

E...ja vec skoro godinu dana nisam bila ni na jednom koncertu(ne racunam svirke u KST-u koje sam obilazila kad sam bila u Bg)... A sad cist bedak-prosle godine sam htjela na Wacken (najveci metal dogadjaj u De) i na Rock in Ring, naravno nisam nasla karte jer su se rasprodale vec u aprilu. A ove godine upoznam tipa koji radi ozvucenje na svim dogadjajima i koji je mogao cak da mi sredi da idem za free, ali kud cu bas sa povelikim stomakom(nije bas prostor za buduce mamice,a ja i onako ne znam da sjedim i kuliram)

A vidi ti si u Kelnu...Uh,uh dobar wacken ove godine!!!! Meni dodje isto do tamo kao tebi iz Kelna..oko 400 km...Ja bih bas ovaj dogadjaj posetila jednom..ko zna!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here