|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Etno selo Stanišići
8.4.2009 10:54:45   
afrodita
Prelepo je i sigurno vredi otici.
Sve sto vredi to je i skupouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Etno selo Stanišići
10.4.2009 17:48:37   
NadaR
Jooooooj sto je lijepouser posted image
Jednom sam samo tamo popila kafu dok smo odmarali ali bio mracak pa nista nisam vidjelauser posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.6.2009 20:49:53 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Etno selo Stanišići
28.6.2009 23:59:50   
Didy
Lepo je, ali maleno. Ja sam bila prošlog leta sa kolektivom iz škole na ekskurziji, pa smo tamo imali ručak i zadržali se par sati. Nisam se nešto preterano oduševila. Obiđeš sve za pola sata maksimalno, sve za udubljivanjem u svaki detaljčić. Okolo pustara, a ovde kao neki etno fazon... Pogotovo mislim da ne vredi tih para.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Etno selo Stanišići
12.11.2009 20:39:23   
She Ra
Cesto sam tamo i zaista je prelepo, posebno sto sire svake godine i sada imaju i vozic i jezero, i stanicu "Podlugovi" i kopiju Nojeve barke.. Crkva je na njihovom imanju i osvestana i pustena u rad, tako da se tu vrse i svadbe i krstenja.

Nikada nisam spavala u kucicama ili hotelu, ali smo cesto tamo na ruckovima i prostoj uivanciji u svemu user posted image

Nama je to nekih pola sata voznje.
Cena za rucak za nas 4-oro najcesce bude oko 50 eura, ali sa svim mogucim "izivljavanjima".. Sa predjelom koje je vrhunsko, sa specijalitetima kuce i dezertima, picem.. Jedemo dok ne puknemo i posle se samo zalimo kako smo se prejeli user posted image Hrana im je fenomenalna.. Posle setnja po imanju da svarimo user posted image

A kada odemo u Bosnu, onda lepo sipamo i pun rezervoar benzina, jer je gorivo u Bosni za 20 din/l jeftinije nego kod nas.

Iz Sapca imaju organizovane ture (kao izleti), a ima i iz drugih gradova, cesto vidim tamo autobuse.


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 14:23:40   
Lu
user posted image

Ovo je bilo prije 5 godina!

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
8.12.2009 14:26:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 14:30:22   
buhla
i ja sam bila, i stalno se gradi, sve je veće i veće! Lepo je! Tu sam bila prvi put kad me dragi doveo u svoje selo, pardon grad user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 14:31:28   
Lu
Gagi tada su bile normalne cijene,a sada kako vidim izgrađeno je duplo više sadržaja,puno se izreklamiralo,dolaze poznate ličnosti...i naravno da je skupo!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
8.12.2009 14:31:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
8.12.2009 14:32:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 14:37:56   
buhla
ja sam mislila da jednom prenoćimo tamo, ali cene su užas i varijanta hotela a i varijanta one kužice, pa jeftinije na zlatiboru u hotelu!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
8.12.2009 14:41:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 14:44:12   
mejra81

IZVORNA PORUKA: buhla

ja sam mislila da jednom prenoćimo tamo, ali cene su užas i varijanta hotela a i varijanta one kužice, pa jeftinije na zlatiboru u hotelu!


Ali zato u centru Bijeljine ima hotel "Drina" renoviran, sobe su extra i cene su smesne...
Ja sam letos bila i meni cene nisu strasne, ja poredim sa Beogradom. Maltene isto.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 17:35:58   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: buhla

ja sam mislila da jednom prenoćimo tamo, ali cene su užas i varijanta hotela a i varijanta one kužice, pa jeftinije na zlatiboru u hotelu!


ja bila pre godinu ipo, tada je bilo dzabe, sreca...user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 19:24:02   
miskic
E imate sve jedan pozdrav iz Bijeljine! Ja sam tamo bas cesto jer ovdje zivim.... Mi smo tamo organizovali nase vjencanje u junu ove godine. Bilo nas je 20. Vjerovali ili ne, ali za sve nas corba, glavno jelo, svo pice bez torti (jer smo im donijeli svoje, pa su nam oni servirali i sluzili), odvojena prostorija samo za nas i nema ko se nije odusevio... Bilo je 500km ili 250e tacnije nesto oko 460km pa smo castili konobare koji su zaista bili usluzni... A ako nekoga nesto konkretno interesuje mogu da vam provjerim. Inace, ovamo svi iz Srbije dolaze jer je gorivo jeftinije 20din/l a ima i ovaj Fis koji vam je na putu za konobu i u njemu ima sve i svasta po veoma niskim cijenama! Meni dolaze iz NS i bukvalno na toj razlici u cijeni goriva otplate put... Takodje, u Fisu vam se vraca i PDV pa ste i tu na dobitku...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 19:33:19   
buhla
miskic... pozdrav iz Beograda! user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 8.12.2009 19:44:54 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu miskic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 19:59:56   
miskic
pozdravcic Buhlice! Je li istina da se ti doseljavas ovamo ili je to do mene dosla pogresna informacija? Vidim da si zainteresovan za konobu. Vjeruj, Bijeljina je mali gradic i ni blizu BG i NS. Konoba jeste zaista predivna ali je i istina da ti je dovoljno 1h eto 2h da sve obidjes! Ali je zaista predivno. Obzirom da je mali grad, ovdje mozes iznajmiti garsonjeru za nekih 200km mjesecno! Pa da budes koliko hoces i da dodjes koliko puta hoces u tom mjesecu! To je mozda bolja investicija! E sada ti programi sto oni nude uz nocenje je opet nesto specificno... Ali stvarno je preskupo ako hoces tu varijantu hotela....

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 20:08:23   
buhla
muž mi je iz Bijeljine, tu živi i radi, a ja bi trebalo na proleće, kad podigne kuću, a i ja se porodim, da predjem u Bn. user posted image ako se ne predomislim u medjuvremenuuser posted image
Dolazila sam ja u Bijeljinu, ali nešto se nisam mnogo šetala po njoj, pa nemam osećaj kakav je i koliki grad. Ne znam i dal ću se navići! Videćemo! Što se tiče konoba u Stanišićima, ja sam htela dragog da iznenadim, ali sam shvatila da je mnogo skupo i da za te pare možemo na Zlatibor, a opet i stanišići su mu blizu. user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu miskic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 20:21:57   
miskic
pa da ako je iz Bijeljine onda to njemu vise i nije nista specijalno.... A Bijeljina.... Ne bih da te obeshrabrujem..... Ali ja sam studirala u NS i budala se vratila ovamo.... Radim vec skoro 3 godine i jos se nisam navikla... Ja cesto kazem da je ovo obicno selo... Svi se znaju, gdje god krenes sve su to neke veze i klanovi i cuda. Ali eto, meni je muz iz NS dosao za mnom ovamo. Ne znam sta mu bi user posted image Bolje bi bilo da nije htio pa da sam i ja ostala u NS.  Tako je sa jedne strane, a sa druge, finansijski nam je ovdje lakse a kada radis onda i ne stignes da vidis gdje si, sve dok ne odes ponovo u NS pa onda shvatis gdje siuser posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Etno selo Stanišići
8.12.2009 20:38:57   
miskic
poslala sam ti obrazlozenje na pp.user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Etno selo Stanišići
23.2.2010 8:40:14   
lenaa
Ja sam bila nekoliko puta do sada ali nismo tamo nocili. E al sto dobro spremaju mmmmmmmm. Osoblje je takodje jakooo ljubazno. Po meni je fino ako si u prolazu da svratis, ruckas, prosetas i napravis neku fotku i ides dalje .user posted image

(odgovor članu miskic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Etno selo Stanišići
24.8.2011 19:31:18   
lepotica66
da li je neko skoro bio? isla bih na 2-3 dana sa bebom,da li bi mi preporucili??

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Etno selo Stanišići
31.8.2011 23:11:34   
Anoniman
Koliko je udaljeno selo od NS? Zna li neko?

(odgovor članu lepotica66)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Etno selo Stanišići
1.9.2011 0:01:56   
Jele
Stotinak kilometara

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Etno selo Stanišići
3.3.2012 14:11:25   
dunja RR
Ovo mi deluje džabe, čak je i ručak uključen u cenu:

KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.3.2012 14:14:26 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here