|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad dete laže!
4.11.2011 9:35:50   
Lu
Pa zeza drugare ribizlauser posted image
U redu je to da mu skreneš pažnju da na kraju ipak kaže da se zeza, čisto da mu ne pređe u naviku.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kad dete laže!
4.11.2011 9:39:18   
Anoniman
Da , to jedino mogu user posted image
Sve je teze moja Lu user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kad dete laže!
4.11.2011 9:42:30   
Lu
A vidi, ja sam se prije godinu nervirala zbog priče na početku ove teme, sad mi je to smiješnouser posted image
Šta me sve čekauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kad dete laže!
4.11.2011 9:43:55   
Anoniman
Cuj , i meni bude smesno kasnije ,a  cir samo rasteuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 18:58:51   
simke
Siniša je već duže vreme u "Pinokio" faziuser posted image Toliko se izveštio da nekad ne mogu da definišem da li laže ili ne.Usta su mi se osušila od objašnjavanja zašto nije lepo lagati,zvučim sama sebi ko pokvarena pločauser posted image Kad će već jednom izaći iz te faze?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 19:05:06   
boba 11
I Aleksa ume da slaze ,ali je nesto stariji pa mu ispricam na brzinu pricu o decaku kom je vuk pojeo ovce pa se onda malo smiriuser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 19:09:03   
simke
Istu priču pričam i ja,a onda slede rafalna pitanja a zašto,kako,gde,zbog čega,jel to nila ogromna vučina?user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 19:14:39   
Anoniman
Ja bih probala da uzvratim istom merom. Rekla bih mu da ću ga voditi ili mu dati nešto što baš voli, recimo, ići ćemo u zoo vrt popodne, i kad dođe popodne i on to spomene, rekla bih mu da sam ga lagala. I nastavila bih to da radim dok ne ukapira koliko je to ružno. Naravno, ovo bi mi bilo krajnje rešenje, ako baš ništa drugo ne upali, nisam inače za ovakav vid dokazivanja i vaspitanja, ali sa kršenjem obećanja mi je uspelo iz prve, tako da, eto...nisam sigurna koliko je pedagoški, ali može da upali.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 19:16:21   
boba 11
Pa i moj ispituje sve kad su mali pa moraju da ispitaju kako sta gde da bi shvatili.Najgore je bilo kad citam pricu i posle svake recenice sledi pet pitanjauser posted image .Sad sam cita pa kad zastane i pita sta to znaci ja kazem da procita dalje bice mu jasnouser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 19:24:36   
simke
Neđo ja ga nikad nisam slagala i on to vrlo dobro zna,kao što zna da nije lepo lagati,ali sad je u nekoj fazi gde su svi negativci njegovi(zli Robi,munguli,ma svi negativci iz svih crtaća),a moji su pozitivci(to on potencira).Ne znam žene ostajem bez ideja,a prilično sam kreativnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kad dete laže!
4.11.2012 19:32:30   
simke
Evo ti primer kako njegov um sad funkcioniše...trenutno je kod bake i priča njoj imam pakleni plan(to mu je omiljena fraza),hajde da psujemo,na šta moja mama reaguje to nije lepo bla,bla,a on će ti njoj ni pet ni šest pa šta mama nije tu možemouser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kad dete laže!
10.6.2013 8:19:27   
NadaR
M je juce bio napolju sa tatom . Dosao je da pije vodu i rekla sam mu da je rucak spreman da operu ruke i i dodju.

Napolju je mm rekao da NIJE jos nista gotovo i da idu setati . user posted image

Poslije ga pitam zasto je lagao Kaze - pa nisam bio gladan a htio sam da budemo napolju do mraka user posted image user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kad dete laže!
10.6.2013 8:57:35   
Olga75
hoce i M tako da izvrne i onda ja krenem : je l istina ? stvarno je istina ? sigurna si ? valjda je smorim pa onda prizna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kad dete laže!
10.6.2013 9:00:30   
mati
Laze kad mora. Zakaci me, a onda kaze "tata je".user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kad dete laže!
10.6.2013 9:00:52   
vikiveki
Ja kod mojih odmah prepoznam kada lažu a i oni odmah počnu da se smeju

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kad dete laže!
10.6.2013 9:03:44   
Dada81
Kod ovog mog je jos tanka granica izmedju lazi i maste.Cesto svoje zelje poistovecuje sa desavanjima,sto fakticki rezultira lazima,ali mislim da jos ne zna sta laz znaci uopste!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kad dete laže!
10.6.2013 9:05:24   
Ivanka 75
Moje još ne zna da laže, a i kod male dece preovlađuje želja da kažu ono što će zadovoljiti roditelje, tj ono što oni žele da čuju.
A i sve zavisi od načina na koji je postavljeno pitanje.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kad dete laže!
13.1.2014 11:49:53   
lesica
Pu za nas i ovde user posted image

Nije još na nivou teškog laganja, više je u fazi izmišljanja nekih priča koje na momente deluju moguće, mada mi se ni to ne dopada... Stvarno, kad prolaze sve ove njihove faze i fazice.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kad dete laže!
13.1.2014 23:50:51   
mamica 91
Jaoo, moj mali advokat juce meni kaze: mama ti si kimacauser posted image Ja je pitam sta je mama ??? kaze ona medo je to jekao !! mrtva ozbiljna...prva "laz" a jos ni pune 2. god nema user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kad dete laže!
15.1.2014 13:24:08   
Sanjica26 RR
Sinoc nam T slozi pricu kako ju je vaspitacica pocupala za kosu jer nije htela da spava. U prvi mah smo joj poverovali, jer je pocela da place.Pricam sa mm da ispita stvar kad je odvede, ali ja ne verujem. Deca su sklona da lazu. Inace ima pik na tu vaspitacicu.
Jutros kad ju je odveo, T ga je terala da je pita. Zena se zgranula. Kaze da ona prva ode u krevet i pokrije se. Inace vide se promene kod nje sto se tice dolaska bebe. Pocela je da piski u gace i ako ima dve godine kako se odvikla. Sta bi vi uradili? Jel bi pricali sa detetom posle ovoga sto je slagala?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kad dete laže!
15.1.2014 13:29:10   
lesica
Sanjice ja pričam i pričam i pričam... I Pinokio nam je bar pod jednom dnevno na repertoaru.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kad dete laže!
15.1.2014 13:31:21   
Sanjica26 RR
Meni je zao sto smo okrivili zenu ni krivu ni duznu. Imala sam osecaj da laze, ali ajde ipak da pitamo. Samo se nadam da vaspitacica nece tovda nam uzme za zlo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kad dete laže!
15.1.2014 13:32:42   
Ivanka 75
Cinjenica je da ce dete u vecini slucajeva roditeljima ispricati verziju koju oni zele da cuju, Sanjice, mozda se nesto dogodilo u vrticu sto je ostavilo snazan utisak na nju pa otuda i takva prica.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kad dete laže!
15.1.2014 13:42:21   
Olga75
Sanjice , ja svaki put kad mi zver isprica nesto sto mi se cini neistina pitam vaspitacice i one ili potvrde ili ispricaju drugaciju verziju
do sad se nije desilo da bas slaze - izmisli
to se desava , nemojte je "ribati "i traziti da prizna da je slagala
ali razgovor tipa : nije lepo priceti nesto sto se nije desilo mislim da nece da skodi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kad dete laže!
15.1.2014 13:45:25   
Sanjica26 RR
Mozda Ivanka, ali kako da saznsm kad ona mnogo ne prica o tome. Juce ju je mm doveo sa ranom na licu. Vidi se tacno da je isla krv. Vsspitacica je tek posle videla i oprala joj to. Pitam je lepo sta je uradila ona kaze nista. Objasnim joj da necemo da se ljutimo. Tek tada je rekla da se polomio cajnik i da se na njega povredila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here