|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba odbija mleko
22.6.2016 23:00:47   
malena39
Da, serpice, na adaptiranom je maltene od pocetka jer nisam imala dovoljno svog mlijeka. Cvrstu hranu jede od 4.5 mjeseca. Do sada je program bio, mlijeko, dorucak voce, rucak povrce sa mesom ili bez, mlijeko, zitarice, mlijeko. Sad mlijeko nece nikako, cak ni kad spava (sto je htio ranije). Dr nam danas rekla da mu ujutro ne dajem nista dok dobro ne ogladni I prihvati flasicu. Plasim se samo kako ce to biti jer sam danas probala da mu dam mlijeko na kasicicu pa je uzeo samo malo I nema sile da ga natjeras.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Beba odbija mleko
22.6.2016 23:06:22   
serpica
Moj sin je sisao samo mesec dana a onda je na moju veliku zalost odbijao sva ad mleka koja sam mu ponudila,probali smo sve i nije hteo,tadasnji dr nam je rekao da i ne mora da pije mleko moze da pije jogurt,kiselo mleko,pavlaku,sir
da na taj nacin nadomesti mleko,i tako je i bilo,ispostavilo se da mu je smetala laktoza u mleku a nje ima i u ad pa sam mu na kraju ponudila kravicu bez laktoze i to je pio.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Beba odbija mleko
22.6.2016 23:12:51   
malena39
ja mu dodajem jogurt I mladi sir, dajem mu I one hippove za laku noc sa mlijekom, nadam se da ovo nece dugo potrajati. Tako je bilo kad su mu izbile donje jedinice ali je trajalo dva dana. Sad je malo gora situacija, mozda sto je stariji user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Beba odbija mleko
22.6.2016 23:26:03   
malena39
Oprosti, serpi, htjela sam da ti se zahvalim ali malisa se probudio gladan jer nije jeo od 19h. Opet bitka oko mlijeka, dadoh mu Hippov djeciji keks za laku noc, to je potamanio I opet zaspo. Vise nisam pametna majke mi

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Beba odbija mleko
22.6.2016 23:32:58   
serpica
Nema na cemu,probaj da promenis mleko da vidis da li je to,ako nije onda nemoj da ga forsisras daj mu jogurt ili bilo sta od mlecnih proizvoda ako bas brines da li unosi dovoljno...ili probaj da mu das da pije dok se setate vani dok je u kolicima,mozda upali.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Beba odbija mleko
22.6.2016 23:37:50   
malena39
hvala mila probacu sta god...Nadam se da je Manja sad OK citala sam koliko te je prepala. Jos jednom hvala od srca!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Beba odbija mleko
23.6.2016 0:09:59   
Mariya
Probaj da mu ponudiš mleko u čaši,čaši sa piskom kad već kažeš da vrišti kada vidi flašicu...

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Beba odbija mleko
23.6.2016 0:15:21   
malena39
Probala sam I to, ne vredi. Kad mu dam I na kasicicu pravi face popije par gutljaja I kraj price. Probacu jos sutra sa casom I kasicicom pa da mjenjam mlijeko. A vodu nacflasicu ne odbija. Probala sam da sipam mlijeko I u tu flasicu I nece.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Beba odbija mleko
23.6.2016 8:23:13   
Mariya
Onda je zaista problem u mleku. Probaj da ga promeniš. Ako neće ni drugo,onda batali mleko. Možda je 5-6 čvrstih obroka mnogo za toliku bebu ali šta ćeš,takav je. Znam gomilu dece koji su odrasli bez mleka,nije ono imperativ. A znaš šta,možda će,kad ga prođu njegove mukice da zubima ponovo početi da ga pije. Ti nama svakako javi kako ste prošli.

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Beba odbija mleko
23.6.2016 8:32:27   
Sanjalicaaa
Moj G je sa 10m prestao da pije mleko, nije bilo sanse da ga nateram. Dr je rekla da to nije problem, samo da u toku dana onda mora da jede kisleo mleko, jogurt, sir i dr mlecne proizvode. Tek skoro je poceo da pije mleko. Posle godinu i po dana.
Mozda mu je to neka faza. On je sad vec veliki zna koji mu se ukusi svidjaju koji ne. Nisam za kravlje mleko pre 12m, ali ako odboja ad, ja bih mu ponudila kravicu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Beba odbija mleko
23.6.2016 8:36:16   
malena39
Hvala Sanjalice, ali mislim da nije do ukusa, nece ni da proba!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Beba odbija mleko
1.1.2020 9:31:27   
AleksSlobex
Moja beba ima 2,5 meseca. Od mesec dana je na ad mleku jer ja nisam imala dovoljno za njega. On ima 8 kg i pio je 180 ml. Rodjen je kao krupna beba od 4800 i pedijatar nam je rekao da mu dajemo toliko. E sad problem je sto je zadnja tri obroka jeo po 100ml. Brine me to. Zaspio odma. 

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Beba odbija mleko
1.1.2020 10:55:13   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: AleksSlobex

Moja beba ima 2,5 meseca. Od mesec dana je na ad mleku jer ja nisam imala dovoljno za njega. On ima 8 kg i pio je 180 ml. Rodjen je kao krupna beba od 4800 i pedijatar nam je rekao da mu dajemo toliko. E sad problem je sto je zadnja tri obroka jeo po 100ml. Brine me to. Zaspio odma. 


Možda mu je naišao takav period. Ni mi ne jedemo uvek istu količinu svaki obrok. Ali obrati pažnju ako se nastavi,moja ćerka je tako počela da smanjuje mleko i onda smo ustanovili alergiju na proteine kravljeg mleka.

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Beba odbija mleko
1.1.2020 10:57:29   
AleksSlobex
Vazi obraticu paznju. Hvala. 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Beba odbija mleko
11.3.2021 15:36:20   
Maruska16
Drage moje zene ja cu da poludim! Sa Mikaelom problemi od samog pocetka. Pre 10 dana je bila prehladjena,i krenula sa odbijanjem mleka. U isto vreme dobila uzasne grceve i zatvor od Nan HA koji sam dodavala kad ja nemam dovoljno mleka. Dete je crno u licu bilo od plakanja,da smo izleteli iz kuce u bolnicu. Krvna slika u redu,crp pokazuje upalu. Dobili antibiotik i kapljice za nos.. To prolazi,mi menjamo mleko medjutim ona krece da pije samo u snu,preko noci kad se probudi i do 10 ujutru i sisa i pije mleko 60-80 ml maksimum.. Preko dana trpa ruke u usta,vristi gladna ali kad joj ponudim ona se uvija,grci i prestane da pije.. Kad se smiri onda krece gadjenje na flasicu.. menjali smo i mleko i flasice milion,nine do toga. Juce mi babica da kutiju Pepticate mleko cisto da probamo par nedelje i iskljucimo alelrgiju na pkm,i Nata je imala uz iste simptome alergiju. Mada ona nema osip,retke stolice sem tog cudnog ponasanja.. Juce i danas situacija ista. Do 10 h ujutru  pila mleko mirno. Sad vec drugu flasicu bacam,bukvalno popije na silu 30 ml,pa za sat vremena opet jedva 20-30 i tako se hranimo dok  uveče ne zaspi.. Ja sam premorena od cele situacije,uzasno se lose osecam,nemam snage.. Ovaj sam problem imala sa Natom. Ona je pila Nexium i pila Altheru posto je bila alergicna. Svaki mililitar sam oplakala,na jadvite jade sam je nekako odhranila dok nismo sa 4 meseca uveli čvrstu hranu.  Kako dalje sa njom,sta da radim?? Ocajna sam!!


(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 340
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here