|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:30:52   
Anoniman
Prestace kad im se vrati, ljudi su takvi danas!

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:32:31   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Koliko sam ja citala greh je verovati u te stvari i naravno raditi te stvari ali kad osetis na kozi mozes samo da molis Boga da im se vrati troduplo!


Draga moja, nemoj pogrešno da me shvatiš, ali od Boga ne možeš tražiti da se nekome za njegovo nedelo sve troduplo vrati - ne funkcioniše to tako! Veruj u Boga i moli se da ti ljudi shvate šta rade i da postanu svesni kakve grehe prave, a sa ovim "oko za oko, zub za zub" nećeš postići nikakav napredak, veruj mi.

ko moli Boga da se nekom nesto lose desi - sta je to bre???????da li je taj neko normalan?????joj da komsiji crkne krava -i te fore...pa takvima se i desavaju "crne magije"-joj ne mogu da verujem...okrenite se citanju biblije i pametnih knjiga a ne verovanjima u ta sra**a i budalastine

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:33:33   
Anoniman
Necu da prokomentarisem!user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:33:34   
Snelle
Mislim da grešiš. Kad se ljudima vrati sve "milo za drago" u njima proradi inat, bes....pa bude još gore. Budi pozitivna i sa verom u Boga i onda nemaš čega da se plašiš i da se brineš. Djavo nikad nije bio iznad Boga i vere Božije user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:36:23   
anuksunamun
bila sam u negotinu....i ta je "krajina "poznata po tim gatanjima....a ljudi su tamo pre svega ograniceni i neobrazovani...i besposleni...pa onda jedni drugima uzimaju pare za bacanje i skidanje cini-tamo je mracni srednji vek bez naznaka renesansnog razdoblja....a vlasi i srbi su jedan isti narod tamo :):):):)cudo jedno...smesno je kao crtani....ja samo se pomolim dragom Bogu da im pokaze put...pre svega do skole ,pa sve ostalo

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:36:27   
Anoniman
Moji su doziveli neke gluposti takve na njihovoj kozi, da vidite da se neko od vasih najmilijih oduzima, ne zna nista sa zivotom ne biste ostali hladni... Ne ulazim u to sto ne veruju u Boga ili ti ne znam sta... Samo kazem ne dao Bog da neko oseti!

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:38:01   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mislim da grešiš. Kad se ljudima vrati sve "milo za drago" u njima proradi inat, bes....pa bude još gore. Budi pozitivna i sa verom u Boga i onda nemaš čega da se plašiš i da se brineš. Djavo nikad nije bio iznad Boga i vere Božije user posted image
bravouser posted image user posted image ...blago nama ....kako nam je vera jaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:38:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Mislim da grešiš. Kad se ljudima vrati sve "milo za drago" u njima proradi inat, bes....pa bude još gore. Budi pozitivna i sa verom u Boga i onda nemaš čega da se plašiš i da se brineš. Djavo nikad nije bio iznad Boga i vere Božije user posted image

Znam ja to i znam da gresim...

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:39:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun
tamo je mracni srednji vek bez naznaka renesansnog razdoblja....a vlasi i srbi su jedan isti narod tamo :):):):)cudo jedno...smesno je kao crtani....

user posted image
A ko su po tebi vlasi?

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:39:46   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: Snelle

Mislim da grešiš. Kad se ljudima vrati sve "milo za drago" u njima proradi inat, bes....pa bude još gore. Budi pozitivna i sa verom u Boga i onda nemaš čega da se plašiš i da se brineš. Djavo nikad nije bio iznad Boga i vere Božije user posted image
bravouser posted image user posted image ...blago nama ....kako nam je vera jaka user posted image user posted image user posted image
.....Molitva stiti od svega...a ljudi u tim krajinama radje ce otici kod gatare nego u crkvu nasu blazenu...strasno....elementarno neznanje

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:42:05   
anuksunamun
vlasi -narod srodni rumunima...autohtono stanovnistvo koje je na balkanu od vajkada...pravoslavci po veroispovesti ali sa prehriscanskim obredom (paganskim)....

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:42:25   
jelena038
joj
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni moj tata kad sam ostala trudna reko da kad me neka baba pogleda kao da se cudi, da se ustinem za dupe user posted image user posted image user posted image
nema veze sa negotinom, rodjen s talentom user posted image
anuk user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:46:08   
pepino
Jelo i ti izgleda koristis magiju par dana na forumu,uvijek si po statusu odsutna!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:47:26   
Snelle
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Moji su doziveli neke gluposti takve na njihovoj kozi, da vidite da se neko od vasih najmilijih oduzima, ne zna nista sa zivotom ne biste ostali hladni... Ne ulazim u to sto ne veruju u Boga ili ti ne znam sta... Samo kazem ne dao Bog da neko oseti!


Verujem ti i znam da sigurno nije ni malo lako i prijatno, zato ti i pišem sve ovo. Nažalost, nismo svi te sreće da smo imali roditelje ili nekoga u životu ko bi mogao da nas uputi Bogu i veri. Uvek kod sebe imaj neki krstić ili ikonicu i ništa se ne brini. Veruj da ti  crna magija ne može ništa i da ti niko ne može naškoditi i biće tako. Ja kroz život idem sa takvim ubedjenjem i život mi je mnogo lepši i opušteniji user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:49:43   
jelena038
IZVORNA PORUKA: pepino

Jelo i ti izgleda koristis magiju par dana na forumu,uvijek si po statusu odsutna!user posted image user posted image user posted image
to je zato sto nema oznaka "sveprisutna" user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:50:56   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Moji su doziveli neke gluposti takve na njihovoj kozi, da vidite da se neko od vasih najmilijih oduzima, ne zna nista sa zivotom ne biste ostali hladni... Ne ulazim u to sto ne veruju u Boga ili ti ne znam sta... Samo kazem ne dao Bog da neko oseti!


Verujem ti i znam da sigurno nije ni malo lako i prijatno, zato ti i pišem sve ovo. Nažalost, nismo svi te sreće da smo imali roditelje ili nekoga u životu ko bi mogao da nas uputi Bogu i veri. Uvek kod sebe imaj neki krstić ili ikonicu i ništa se ne brini. Veruj da ti  crna magija ne može ništa i da ti niko ne može naškoditi i biće tako. Ja kroz život idem sa takvim ubedjenjem i život mi je mnogo lepši i opušteniji user posted image

snelle draga imas mnogo vise takta i razumevanja od mene....svaka cast !!ja am vec dobila nervni slom od kolicine gluposti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:51:02   
pepino
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: pepino

Jelo i ti izgleda koristis magiju par dana na forumu,uvijek si po statusu odsutna!user posted image user posted image user posted image
to je zato sto nema oznaka "sveprisutna" user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:54:24   
Anoniman
Da, to je i problem, moji nisu ti koji odlaze po crkvama (deda mi je bio komunista, doduse slavio je slavu ali samo to), i vec sam pisala da mi je mnogo krivo zbog toga sto ja nisam imala odmalena od koga da naucim nesto! Znam da gresim sto sam tako rekla ali ovde takvi nauce samo kad se vrati! Mene ne dotice to, strah me jeste od toga ali... user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:55:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

snelle draga imas mnogo vise takta i razumevanja od mene....svaka cast !! ja am vec dobila nervni slom od kolicine gluposti user posted image user posted image user posted image

Da li treba ovo da komentarisem?


(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:57:00   
jelena038
IZVORNA PORUKA: anuksunamun
ja am vec dobila nervni slom od kolicine gluposti user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image proveri da ti nije neko uvrachao taj slom user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:58:45   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

snelle draga imas mnogo vise takta i razumevanja od mene....svaka cast !! ja am vec dobila nervni slom od kolicine gluposti user posted image user posted image user posted image

Da li treba ovo da komentarisem?


nema potrebe draga ja sam uvek jasna ko dan :):):)daj pusti se tih verovanja i zastiti sebe pravim stvarima...ne veruj u te budalastine i ne moze ti niko nistauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:03:45   
anuksunamun
pcelice ja ti samo dobro zelim...ali stvarno mi je to gatanje stvar padsih sitnih dusa koje se sitnom zlobom i gluposcu hrane i piju energiju uplasenih ljudi...opaliti shamachinu takvoj babi -vise je nego lako i vise nego nepotrebno...kada zelis da se nekom "nesto"vrati isti si kao i onaj koji zeli tebi da se nesto desi ...a to je opat nas pad ljudski slabost i neznanje .....knjige su i otac i majka za dokolicu ...a za one koji nemaju intelektualni potencijal da citaju ...i da se menjaju na bolje....ostaje gatanje vracanje ,smaranje mrznja glupost...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:04:58   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: anuksunamun
ja am vec dobila nervni slom od kolicine gluposti user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image proveri da ti nije neko uvrachao taj slom user posted image user posted image

user posted image user posted image ne smeju meni da vracaju ja sam jako bezobraznauser posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:07:27   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: gagi

Eh otvorila sam ovu temu da vidim vasa misljenja.Bila ja juce kod svoijh na rucku i cujem jednu poznanicu koja prica kako joj je ta i ta bacila nesto na kucu ,kako su nervozni,ne mogu se ocima gledati ukucani.Ja onako ostala u cudu i kontam kakve su ovo price.Da li vi vjerujete u te stvariuser posted image
a ti mala zakuvala i nema te nigde sad :):)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:22:57   
jelena038
e ,smaranje m
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: anuksunamun
ja am vec dobila nervni slom od kolicine gluposti user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image proveri da ti nije neko uvrachao taj slom user posted image user posted image

user posted image user posted image ne smeju meni da vracaju ja sam jako bezobraznauser posted image user posted image
user posted image ne d'o bog da im se vrati tvoj nervni slom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here