|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 8:14:39   
vocicana
Moj sin hoce NUK lazu, ima valjda i taj refleks zbog dojenja kog nema zbog flasice, sta ja znam. Imam i Avent i Mam pa cemo videti, vellike su mu one koje smo dobili preko RR. Videcu da li ce hteti kaucuk, jer sve do sada su bile silikonske, a i ove koje imamo su nocne. Dobila sam iz Nemacke dve prelepe NUK laze, kako je sve drugacije tamo, prlepe crteze imaju napred, drugacijeg su oblika potpuno.
Mada nesto nije u elementu da cucla zadnjih dana, nadam se da nece da ih izbaci potpuno, velika je uteha i znacilo mi je umnogim situacijama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 9:32:32   
Mala Elena
Voci, verujem da ti znaci. Pogotovu kada zaplace a moras nesto da zavrsis ili si na ulici, u voznji ili cekas u redu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 11:07:33   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam uvek uzimala Nukove, nekako su mi se uvek cinile najmanje i najbolje anatomski oblikovane.


Slazem se,i ja imam takvo misljenje.Ja sam mojima uvek uzimala NUK,Avent je prva cerka dobila na poklon,i teze je prihvatila a i nekako su mi velike te njihove dude.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 14:33:25   
pngpme
Zanimaju me vaša iskustva, da li cucla ometa dojenje, da li je problem da se navikava na oblik cucle dok uči da sisa?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 15:18:11   
choopa choops
Ja mislim da ne...Doduše meni je samo najstarija htjela dudu, a sisala je bez problema user posted image Ovo dvoje nisu prihvatali iako sam probala razne. L je voljela Nuk-ove.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 15:40:33   
mila83

IZVORNA PORUKA: pngpme

Zanimaju me vaša iskustva, da li cucla ometa dojenje, da li je problem da se navikava na oblik cucle dok uči da sisa?


Moji su od prvog dana i sisali i koristili lazu,nije im smetala..ali mislim da vise problema pravi i zbunjuje ih flasica..to gledaj da sto manje koristis,bar u pocetnom periodu dojenja.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 15:46:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: pngpme

Zanimaju me vaša iskustva, da li cucla ometa dojenje, da li je problem da se navikava na oblik cucle dok uči da sisa?

Ne smeta uopste, moj kad je gladan dzaba sve varalice sveta, daj sisiu i kraj user posted image
Uvek se lepo narucka bez obzira na varalicu.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 15:51:23   
pngpme
E super, hvala na odgovorima, ja nađoh drugu staru adekvatniju temu, pa i tamo bezveze postavih pitanje, uvijek se plašim da ne nagrabusim od moderatora.
Znam da je flašica baš problem kod nekih beba i da ih zbunjuje strašno, pa pomislih da i cucla ima isti efekat.
Dakle, cucle idu na spisak.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: duda/laža/kako li se već zove
25.5.2016 21:03:18   
Animsaj9
Duda nam ne ometa dojenje , nista siku ne moze da zameni , ali je pravi bensedinuser posted image user posted image pred spavanje user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.7.2016 8:51:07   
Anck Su Nmaun
V nece varalicu uopste, jedino kad stavim daktanol posisa tih 30 sek i pljune

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.7.2016 8:53:32   
branki*
Sin je obozavao,bukvalno,a ova mala nikad nije prihvatala,nudila joj prvih mesec dana,ona odbijala i vise nisam ni nudila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.7.2016 8:57:27   
Sanjalicaaa
Anck, moja deca isto nisu htela. Sa prvim se nisam ni trudila da prihvati, a bebcu sam bas stalno nudila i nije hteo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.7.2016 9:00:20   
IvanaSK RR
Moja maca je hoce ponekad, nije bas ljubitelj kao sin.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.7.2016 9:53:54   
isidora88
Aleksej hoce dudu kad se uspavljuje samo, inace nema sanse da je cucla. Ako ga muce zubi onda je izvadi i drzi i gricka

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.10.2016 15:06:12   
Animsaj9
i mi je grickamo , ali jos uvek bez nje ne zna da zaspe

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.10.2016 15:29:33   
Anck Su Nmaun
Probali opet...nema sanse totalno ne zainteresovan za dudu.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.10.2016 17:14:49   
Animsaj9
Anck nemoj ga ni siliti , ni ja je nisam volela kad sam bila mala , al sam zato sisala palac da sam napravila dekubit na njemuuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.10.2016 19:33:09   
emicaa
David obozava dudu,preko dana samo sa njom hoce zaspati.Ali hoce samo bibi a one meni neke ruzne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.10.2016 19:36:52   
IvanaSK RR
Ja sam uspela nekako da je nateram da koristi dudu. I to je samo za uspavljivanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: duda/laža/kako li se već zove
28.10.2016 21:47:57   
emicaa
Ivana i mi samo za spavanje koristimo i to samo preko dana i kad je gladan dok mu napravim flasicu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.10.2016 2:52:10   
degu
T je nikad nije htela. Sad mi je drago sto nisam morala i od toga da je odvikavam. Videcemo hoce li bebac hteti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.10.2016 10:15:28   
isidora88
Imice i mi samo bibi koristimo, meni su bas slatke, obozavam onu sto pise na njoj I Love mom, takve sam imala i za Mateju, i sad za bebca sam nabavila iz Svice.bas me nervora sto nigde nemaju kod nas da se kupeuser posted image a trebaju nam jos 2 da imamo da menjamo, sad imamo samo 2 jednu je uspeo negde da baci

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.10.2016 10:19:48   
Animsaj9
mi na moru izgubimo dudu , znaci to je bila potera svi su trazili , i gazda hotela je znao da je duda nestalauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.12.2016 8:18:08   
Anck Su Nmaun
Mozda nije dobra tema al ne znam gde bih sa pitanjem..

Imam pitanje za mame cija deca odnosno bebe Ne koriste varalice.
Moj V stalno cokce kao da je ima, i onako vidi se jezik gura napred...da li neciji bebac to radi?

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.12.2016 8:44:23   
Sanjalicaaa
I je to radio ali samo dok je spavao i u periodu kada je još uvek sisao. Kada smo prešli na flašicu ne cokće više.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here