|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:17:46   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Od kada sam uzela iPhone nista me drugo ne ineresuje. Sad cekam da Apple izbaci i TV pa da i to uzmemo. Ako pocnu da prave gace samo cu te da nosim user posted image Jednostavno postanes vremenom ovisnik o njima user posted image

Hahahaha! Nije tesko razumeti kad iz iskustva znas o cemu se govori! Jednom iPhone, uvek iPhone user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:19:13   
Anoniman
Ovaj poslednji iz Londona, a bilo ih je iz USA i iz Rusije, tamo se isto prodaju otkljucani. Mislim da toga u USA vise nema, bar ne u njihovim radnjama.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:27:15   
minavb
Misliš nema više otključanih u prodaji u USA? Trt! Jel bih bila mnogo bezobrazna ako bih samo godinu dana od dobijanja HTC Desire za rođendan, pritisla muža da mi nađe otključani iphone?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:33:29   
Anoniman
Naravno da ne user posted image

Ne znam za USA, mm kaze da sad moze. Mislim da mi kad smo poslednji put bili nije moglo.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:44:17   
Bebilina
Orkljucani iPhone se moze kupiti direktno od Apple i u radnjama tipa Carphonewarehouse i Phones4U user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:44:29   
minavb
Možda bolje da tražim auto user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Mobilni telefoni
3.1.2012 22:57:24   
mihi
Mislim da će Telenor imati I Phone u ponudi ove godine, e sad kakvi će dilovi biti to ćemo da vidimo. Može da se kupi otključan I phone a cena mu je koliko ovde u evrima tamo isto toliko u dolarima.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Mobilni telefoni
4.1.2012 11:39:47   
Leki 77
Pokušavala su sva tri operatera pre koju godinu da sklope ugovor sa apple-om, ali im nije pošlo za rukom. Ne samo zbog tehničkih k-ka mreže, čemu se i moglo izaći tada u susret, već i zbog detalja tipa zahtev da ni jedan drugi telefon ni u jednoj poslovnici ne bude izložen blizu iphone (10m2 za iphone po ugovoru). Ima tu dosta preterivanja, po mome mišljenju.
Sve u svemu, u apple-ovim radnjama se prodaje "normalan" telefon, a ovi kod nas koji su u prodaji za oko 400e su otključani.
Prilikom kupovine iphone-a treba obratiti pažnju koji iOS mu je instaliran, jer neki ne mogu da se valjano jailbreak-uju, pa ostanete uskraćeni za cydia-u npr.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Mobilni telefoni
4.1.2012 11:41:22   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Od kada sam uzela iPhone nista me drugo ne ineresuje. Sad cekam da Apple izbaci i TV pa da i to uzmemo. Ako pocnu da prave gace samo cu te da nosim user posted image Jednostavno postanes vremenom ovisnik o njima user posted image

user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Mobilni telefoni
4.1.2012 12:01:54   
minavb
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Sve u svemu, u apple-ovim radnjama se prodaje "normalan" telefon, a ovi kod nas koji su u prodaji za oko 400e su otključani.


Jbg, toliko je i HTC desire. Da sam to onda znala...
Elem, Leki trebaćeš mi kad se rešim šta ću sa telefonom.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Mobilni telefoni
4.1.2012 15:01:50   
Anoniman
Ovi otkljucani koje ja pominjem nisu jailbrak nego nisu vezani ni za jednog operatera od starta. Moj je u londonu placen 500 funti i kad ti vrate porez dodje 400 eur, i nije skidan ni sa jedne mreze.

U prilog iPhon-a, skinula sam aplikaciju koju koristim u slucajevima teske nuzde, a ima snimljene zvuke fena, talasa, tekuce vode,... a moze se ubaciti i zvuk srca da ide naporedo sa njima. Ima i timer pa namestis koliko dugo zelis da zubori user posted image

Ne znam da li ima tako nesto za ove druge telefone

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Mobilni telefoni
4.1.2012 15:32:17   
mihi

IZVORNA PORUKA: MaliMis



Ne znam da li ima tako nesto za ove druge telefone



Sad čitam to sve ima i Samsung Galaxy II.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Mobilni telefoni
8.2.2012 13:28:38   
isidora88
ne znam koji tel. da kupim, interesuje me xperia arc, samsung galaxy s, htc hd7user posted image
ako se neko razume neka mi kaze ko ima najzanimljivije aplikacije i tako to,ja specifikaciju nista ne razumem pa nek neko objasni ako se razumeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Mobilni telefoni
8.2.2012 13:30:36   
minavb
Koje god aplikacija da ima ili nema, sve možeš da instaliraš user posted image Glasam za htc.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Mobilni telefoni
8.2.2012 13:32:52   
slavica.
Za ostale ne znam,ja imam htc,ali Cha cha,i bas bas sam zadovoljna! U sustini,sve sto zelis,mozes da instaliras na njega,ma mali racunar!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Mobilni telefoni
8.2.2012 13:34:55   
New Mom
Dobila od muža Samsung Galaxy S II pre 2 meseca i potpuno sam zaljubljena u njega.
A mislila sam da nema šanse jer sam inače potpuni Nokia fan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Mobilni telefoni
8.2.2012 13:58:09   
isidora88
NM ako nije tajna koja mu je cena,ima raznih od 300 i nesto pa do 600user posted image da se mm ne slogira,danas idemo da gledamo verovatnouser posted image

dajte neke zanimljivosti koje imaju ti telefoni da ne bacam 500 eura a da ga koristim samo za sms,pozive i slikanjeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Mobilni telefoni
14.2.2012 15:18:40   
isidora88
dvoumim se izmedju samsung galxy s2 ili SE xperia arcuser posted image
ajmo sad ko se razume da kaze koji je bolji user posted image
i da li na oba telefna mogu da budu bilo koje meloodije za poruke i alarm,mrzim kad moraju da budu fabricke melodije,ja imam samsung neki touch screen i sra.e je jer je bas ogranicen,nikakve funkcije nema i sad ce mm eda ga nasledi da ima kad ode na teren a ja dobijam noviuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Mobilni telefoni
3.3.2012 8:31:18   
Anoniman
Promenila sam broj juce i sad kad zovem pise mi
Napomena preusmerenja dolaznih poziva su aktivna
Sta to znaci , da kad pricam , neko ko me zove je preusmeren - gde ?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Mobilni telefoni
6.3.2012 11:17:20   
Anoniman
nista ne znaci ovo gore user posted image sad mi ne radi prenos na racunar sa telefona user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Mobilni telefoni
23.3.2012 10:16:12   
indy_25
IZVORNA PORUKA: mihi

user posted image

Fenomenalan tel mm ga ima bolji je od I Phona nego ja navikla na Nokiju, mo\da uymem beli.


Ja imam ovaj telefon a muz Iphone. Meni je moj bolji :). Vi koji imate smart mobitele I internet monilni jel koristite aplikaciju whats app?

< Poruku je uredio indy_25 -- 23.3.2012 10:20:55 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Mobilni telefoni
23.3.2012 11:48:58   
minavb
Ja koristim na mom androidu, obožavam tu aplikaciju!user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 23.3.2012 11:49:30 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Mobilni telefoni
23.3.2012 11:51:51   
indy_25
I ja isto bas je super stvar :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Mobilni telefoni
23.3.2012 11:56:39   
minavb
Meni inače mms ne radi , i vidim da većina vlasnika htc telefona ima sličan problem, pa mi ova aplikacija super menja mms.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Mobilni telefoni
23.3.2012 12:33:48   
maslackic
joj, ni meni ne radi na HTC u MMS...sad cu da nadjem tu aplikaciju :)

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here