|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
15.8.2019 10:21:14   
Maslacak15

Googlov

Odlucio je da me iznenadi posto je cuo komentare da bih volela da imam ne kineski telefon ( ja sam pera kontrasuser posted image ) a ne volim apple. Trenutno imam lenovo (moto G) koji je jeli kineski posto je motorala prodata lenovu.

Apple ne volim iz prinicpa ( i tu sam pera kontras) iako lepo izgledaju i siguno su kvalitetni, ali su mi to much i mislim da su vise statusni simbol nego sto opravdavaju cenu. I kompjuteri su im izvikani na osnovu mog iskustva. PhD sam radila na institutu gde su bili sve Mac kompjuteri i nebih se slozila sa tim pricama kako su bolji od PC jeva a izludjujeme sto je sistem zatvoren i nekompatibilan sa pilo cim. I svaki put kad pravis prezentaciju na Macu moras da se treses da li ce da radi na PCju. Tako da sam ja jedna non Apple person.

Jedva cekam da mu nabavim gace pa cu da isprobam Pixel. I oni su bili bezobrazno skupi, pa je google uveo i nove jednostavnije modele. I dalje su skupi ( 400 evra) ali je podnosljivo.... 400 je jeli manje od 700-800.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Mobilni telefoni
15.8.2019 11:36:31   
MimaKos
Sto je iphonova tice, stoji estetika i da su slike stvarno najlepse sa njim. Neka prica ko sta hoce, ja imam s7 edge koji je isto super, videh i s9 kakve fotke pravi, ali je stvarno tu apple neprevazidjen. A da ne vredi te pare, ne vredi nikako.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Mobilni telefoni
15.8.2019 14:02:37   
gagana83
Kazu da je Huawei p30 pro presisao Apple u svemu, pa i sto se kamere tice. Bas smo muz i ja dosta guglali ovih dana, jer je on gledao koji telefon da kupi, kazu br. jedan Huawei p30 pro, br. 2 Samsung S10 plus. Oba cca 1000e! 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Mobilni telefoni
15.8.2019 15:33:28   
MimaKos
Po specifikacijama da, ali su fotke stvarno.jednostavno.lepse na apple telefonima, neuporedivo


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Mobilni telefoni
15.8.2019 16:25:34   
emicaa
Ja se ne slazem da iphone pravi najbolje fotke.Koristila sam ga ne vrijedi ni pola koliko je bio placem.ali vidjela zaba da se konji kuju pa i ona digla nogu.

Za mene je ipak samsung najbolji od svih do sad koristenih 😂 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Mobilni telefoni
15.8.2019 20:09:43   
MimaKos
Stvar ukusa :) ja ne volim iphone jer me nervira 1000 stvari i ne volim hype stvari, ali za fotke je po meni stvarno br 1


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 9:57:57   
gagana83
Ne znam, nisam videla uzivo ni p30 pro ni s10+, ali je skoro neko u nekoj grupi na fb izbacio slike sa Lefkade slikane Samsungom, fenomenalne fotke, bas sam se odusevila. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 10:02:35   
MimaKos
Gagana i samsung je odlican, i stariji modeli prave odlicne fotorafije, ali su stvarno slike nekako lepse, ne znam zasto sa apple telefonom. A nikad te pare ne bih dala, pre bih kupila.profesionalan foto.aparat (koji mi je sledeca inveaticija 100%, polovan cu da nadjem)


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 10:04:48   
gagana83
Ma naravno! I meni je to previse para. Ja imam DSLR aparat vec par godina, i suprug i ja obozavamo fotografiju. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 10:37:42   
MimaKos
I ja, joj kako ti zavidim 😍 to mi je najveca zelja trenutno, a sve mi nesto prece, nije da malo kosta. Ja sam i na kur fotografije isla, gde smo slikali i onim prastarim Zenitom, i rucno razvijali slike. 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 11:22:42   
MasnaMasnica
Gagana i meni je tan Samsung zapao za oci bas u grupi. Ja sam pre neki dan uzela A 7 nije los.

Cini mi se Lefkada nikad plavlja nije bila nego na tim slikama.Ja sam prosle godine uzela Nikon D 3400. 

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 11:25:20   
Ana RR
Mima, vidi ako može neko da ti kupi u USA, mnogo je jeftinije. Mi smo naše kupili u Kanadi, čak i tamo je razlika u ceni drastična.

Inače, razvijanje fotki u komori je nešto mnogo dobro user posted image ja sam radila svojevremeno sa školskim footografom. Stara i ponekad nesavršena fotografija ima taj neverovatan šmek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 11:46:08   
gagana83


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Gagana i meni je tan Samsung zapao za oci bas u grupi. Ja sam pre neki dan uzela A 7 nije los.

Cini mi se Lefkada nikad plavlja nije bila nego na tim slikama.Ja sam prosle godine uzela Nikon D 3400. 


Ja sam se raspametila kakve su slike. 
Nas je Nikon D3300. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 12:28:02   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

o user posted image ja sam radila svojevremeno sa školskim footografom. Stara i ponekad nesavršena fotografija ima taj neverovatan šmek.
hvala za informaciju, nisam znala da su tamo cene nize. Da, stvarno te slike imaju smek, mi smo isli i po romskim naseljima i slikali detalje, i.posle pravili izlozbe.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2019 13:45:15   
Ana RR
O da, dosta niže cene. Ja sam jesenas kupovala laptop za posao i ovaj dell koji sam kupila je ovde koštao skoro 800 evra a tamo 600 dolara user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Mobilni telefoni
17.8.2019 10:21:35   
Tiziana
I Huawei p20 pro ima Leica kameru i fotke su neuporedivo bolje nego na iphone-u, a ne kosta 1000eur.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Mobilni telefoni
17.8.2019 21:15:39   
Filadendronka
Huawei p30 pravi mala umetnicka dela od fotki i moze da zumira 50_x_ ( sta se sve vidi ne mozete ni da zamislite 😂). Moja licna zamerka je velicina telefona, prosto meni odgovara telefon sa kojim mogu da baratam jednom rukom. U drugoj ruci obavezno visi dete. 😀

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Mobilni telefoni
29.10.2019 18:55:50   
Mirko Svirko
Ja imam samsung J5. I meni je super. Dobro se pokazao. Padao i sfvarno je izdrzljiv. Ne koci, ne blokira. Zadovoljna sam. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Mobilni telefoni
29.10.2019 19:44:28   
flamingos
Imam Teslu,dobar je.Nema veliku internu memoriju,ali služi me evo već dve pune godine.Ne patim ja od toga da mora to nešto da bude novo,da sam u trendu,bitno da me"sluša".


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Mobilni telefoni
30.10.2019 9:48:25   
Mirko Svirko
 Flamingos i ja sam ti taj tip.. Bitno da imam viber za moje i da imam kameru da slikam svoje bleskasto dete sa njegovim idejama.. Ne patim ja od tih ajfonova i bla bla bla.. Imala sma prvi telefon kad sam bila 7.razred i to neki simens sa antenom. Da bi se javila tati jer je u inostranstvu jos tada bio. I taj mi je bio super. Meni je sve super 😁😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Mobilni telefoni
21.4.2020 1:43:37   
dejan1
Sve češće izlaze nove "aždaje" i ko to prati i kupuje bankrot.nešto srednje je zakon.Oko 4GB rama i solidna kamera.Zadnji koji je izašao ima 108px?Ludilo.Ali ok, možda nekome zatreba.

_____________________________

https://webllena.com/

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Mobilni telefoni
21.4.2020 1:49:45   
dunja RR
Fil, imaš ga, zadovoljna si? Jel ovo ok, cena, vidim da je sada na nekoj akciji KLIK

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

<span style="font-size: 13.125px; -webkit-text-size-adjust: auto;">Huawei p30 pravi mala umetnicka dela od fotki i moze da zumira 50_x_ ( sta se sve vidi ne mozete ni da zamislite 😂). Moja licna zamerka je velicina telefona, prosto meni odgovara telefon sa kojim mogu da baratam jednom rukom. U drugoj ruci obavezno visi dete. 😀</span>



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Mobilni telefoni
21.4.2020 8:41:39   
vonavoj
Dunja neces se pokajati..ja sam htela..ali mi je bio mnogo skup,i sad je😃

Uzela sam samsumg a50,zadovoljna sam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Mobilni telefoni
21.4.2020 9:52:16   
IvanaSK RR
Suzi,extra je mob. Ja sam htela taj ili Samsung s10 ali mi je bila velika rata za njih. Taj ima moj gazda i stvarno je super,izlupao ga je al mob i dalje super radi 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Mobilni telefoni
21.4.2020 10:53:02   
vonavoj
Ja sam prvo bila nezadovoljna sa A50,zezao je.gasio se sam..ali ja sam sa starog a5 prebacila sve..i zabagovao valjda..pa su ga vratli na fabricks.

A taj je vrh! 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here